İlişkiye girmeye üşünen varmı ya

gerekYokki

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2023
16
16
Merhaba size danışmak istediğim ve üstesinden gelemediğim bir konu var
Eşim sürekli cinsel ilişki istiyor bende geri çevirmek istemiyorum ama üşengeçliğime geliyor cinsellikden üşenmiyorum aslında sonrasında duşa girmek uykunu alamıyorsun sabah erken kalkıyorsun çocuklarla ayrı durum derken cinsellikden uzak duruyor gibiyim bunun üstesinden nasıl gelmem gerekiyor kocamın ilişkiye girmek istediğinde bende ona karşılık vermek istiyorum ama yapamııyorım ve 7 senelik evliyiz hep böyle devam ediyorum eşimde şikayet çi gibi ama belli etmiyor

Merhaba size danışmak istediğim ve üstesinden gelemediğim bir konu var
Eşim sürekli cinsel ilişki istiyor bende geri çevirmek istemiyorum ama üşengeçliğime geliyor cinsellikden üşenmiyorum aslında sonrasında duşa girmek uykunu alamıyorsun sabah erken kalkıyorsun çocuklarla ayrı durum derken cinsellikden uzak duruyor gibiyim bunun üstesinden nasıl gelmem gerekiyor kocamın ilişkiye girmek istediğinde bende ona karşılık vermek istiyorum ama yapamııyorım ve 7 senelik evliyiz hep böyle devam ediyorum eşimde şikayet çi gibi ama belli etmiyor
Eşiniz ev işlerinde çocuk bakımında size yardımcı oluyor olsaydı sabah yorgunluğunu çocukları düşünmeden karşılık verebilir bence. Hem dışarda çalış hem ev işleri hem çocuklar falan filan tabi ki üşenirsiniz. Eşinizden sırtınızdaki yükleri hafifletmesini isteyin. Sizde kendinizden dişil enerjiyi arttırın YouTube da videolar var yardımcı olacaktır

Ben çocuk olmadığı halde üşeniyorum. Bazen benim gibi kadınların iş hayatına uygun olmadığını düşünüyorum, valla kadın düşmanlığı veya cahillik sanmayın, enerjim bitiyor. Oysa evde olsam akşama kadar süslenip püslensem enerjimi kocama saklasam :) of hayat kadınlar için çok zor :KK70:

E tabiki cenabet gezmeyecegmize göre duş almak şart ama duşta insanı zorluyor açıkçası bazen duş almadan yataym diyorm ama sabah namazi kalıyor herkeste var sanırım 😁

Sabah namazı kılmayanlar, gece ilişkiye girdilerse sabah kahvaltıdan sonra duş alıyorlar.

Eşiniz ev işlerinde çocuk bakımında size yardımcı oluyor olsaydı sabah yorgunluğunu çocukları düşünmeden karşılık verebilir bence. Hem dışarda çalış hem ev işleri hem çocuklar falan filan tabi ki üşenirsiniz. Eşinizden sırtınızdaki yükleri hafifletmesini isteyin. Sizde kendinizden dişil enerjiyi arttırın YouTube da videolar var yardımcı olacaktır
Eşi zaten çalışıyor işte..kendisi çalışmıyorsa çocuk bakımı ve ev işlerini tabiki kendisi yapmalı.He o da çalışıyorsa ortak yapılmalı

Alt tarafı 15 saniye vücudunuza su tutacaksınız bu yani. Ne tembelsiniz be.hayır hiç de üşenmiyorum.seks hayatın anlamı resmen.

X