İlişkiyi bir adım öteye taşımak için ne yapabilirim? Bir el atar mısınız ya

O kadin evliykende sosyal hayati yoktur. Baba sifatini hak etmeyen insanlari baba yapmayacaksin. Üstelik iki çocuk.

Asil sorun burda oluyor. Çoğu kadin hödük adamla evlenip, maddi.bağimsizliğini ele almadan, cici gelin oynama peşinde. Sonuç böyle oluyor tabi. Ha o kadinlar belli bir kültür ve çevre ile büyüdükleri için, yaptillarindan ne kadar sorumlu? Sosyolojik bir sorun evet.

Ancak her kadin böyle değil, her erkekte sorumsuz bir
baba değil.
Çok ezbere cümleler kullanıyorsunuz :)
Bu bahsettiğim kişi ne cici gelinlik telaşında olan biriydi, ne de evlilik ya da çocuktan sonra iş bırakmış biri. Çocukları da ikiz. Evlilikleri de son 6 aya kadar normal gidiyordu. İş dışında sosyal hayatı da boşandıktan sonraya göre daha fazlaydı, çift olarak da en çok görüştüğümüz arkadaslarimizdi. Eşi hayatına başka bir kadın girine kadar çocuklarıyla ilgilenen bir babaydı çünkü.

Dediginiz gibi olanlar da vardır evet ama çocukla boşanıp kendine özel alan bırakabilecek rahatlıkta olan kadınların genel olarak belli bir gelir seviyesinin üstünde olduğunu düşünüyorum ben yine.
Muhtemelen bu arkadaşının evliyken de herhangi bir sosyal hayatı ya da karı koca çocuksuz başbaşa geçirilen zamanı yoktu öyle değil mi? Yine işten koştur koştur eve gelip bir ihtimal bakıcıda büyük ihtimal aile büyüklerinde olan çocukların sorumluluğunu alıyordu.
Üstte yazmıştım biraz evliliklerini. Böyle değildi eski eşinin hayatına başka bir kadın girene kadar.

W Wurstria Biaaaaa Biaaaaa Evet haklısınız. Benim aklıma gelen bir konu değildi ama doğru bakış açısı bence de. Ben sadece kendi açımdan düşünmüştüm, geçen bi arkadaş grubunda sevgilim var mı diye soruldu, bana birini ayarlamayı düşünüyolardı, ne diyeceğimi bilemedim, sevgilim var desem hani nerde hayali sevgilin mi var dicekler😂 , yok desem, var gibi de.. Öyle arada kalıp darlanmıştım. Hatta sonra aklıma geldi ne zaman biz olacağız diye..
Ama doğru ya ona fırsat çıkarsa. belki de dener kim bilir..
Ama yok yok bence şu an bulunduğumuz ilişki aşamasında başkasına şans veren, ilerleyen aşamada bile beraber olmadığımız zaman tanıştıklarına sevgilim yok diyebilir. Bunu ben hiçbir zaman bilemem, şu an ki durumumuza da bağlayamam.
İşte burada seni sosyal hayatına alma kısmı devreye giriyor konu sahibi. Arkadaşları ile ortamında ismen ya da hayatında biri ile görüştüğünü belirterek bile bile olsa sizin varlığınızı geçiren adam, zaten sizi sevgilisi olarak görüyordur. Dediğim gibi burada kriter erkeğin sizi hayatının neresine koyduğu ile ilgili. Hani erkek arkadaşınız telefonu kapattığında ona ulaşabileceğiniz bir kimseyi tanımıyorsanız ya da onun çevresinden bir kişinin bile sizin varlığınızdan haberi yoksa orada oturup bir düşünmek lazım bence. Benim anlatmaya çalıştığım buydu aslında. Adam sizle sadece güzel vakit mi geçiriyor yoksa hayatı mı paylaşıyor? Erkek arkadaşınızın hayatında sizin yanında olmadığı zamanlarda ne kadarlık bir varlığınız var bence ona bakın. Zira erkekler kadınlardan farklı olarak kız arkadaşı gözü ile baktığı biri olduğunda mutlaka bir şekilde arkadaşlarına isim vermese bile varlığından bahsediyor.

Çıkma teklifi kalktı mertlik bozuldu, çıkma teklifiyle dalga geçenler kına yaksın :)

Konu sahibi emrivaki yapın. Erkekler artık ad koyma konuşması yapmıyor yeni konjonktür bu. Bir şeyler söyleyin "di mi sevgilim" diye bitirin cümleyi mesela. ya da aşkım diye seçim sizin. ters tepki verirse de siz de üste çıkar terslersiniz. 3 ay böyle konularda arafta kalmak için uzun bir zaman.

Benzer ilişkisi olan çok sayıda arkadaşım var. Ben de bu tarz ilişkiye bir türlü anlam veremiyorum. Eğer amaç sadece cinsel ihtiyaçlarınızı gidermek, takılmaksa öyle kalsın. Aksini istiyorsanız bu işin taktigi falan yok direk söyleyin gitsin. Adam fuckbody olarak takılmak istiyorsa kaçar duygusu varsa kalır. Bu fuckbody ilişkisi kadınlara göre degil. Böyle başlayan bütün arkadaşlarımın sonra duygusal beklentileri oldu ve sonunda hayal kırıklığına uğradılar

W Wurstria Biaaaaa Biaaaaa Evet haklısınız. Benim aklıma gelen bir konu değildi ama doğru bakış açısı bence de. Ben sadece kendi açımdan düşünmüştüm, geçen bi arkadaş grubunda sevgilim var mı diye soruldu, bana birini ayarlamayı düşünüyolardı, ne diyeceğimi bilemedim, sevgilim var desem hani nerde hayali sevgilin mi var dicekler😂 , yok desem, var gibi de.. Öyle arada kalıp darlanmıştım. Hatta sonra aklıma geldi ne zaman biz olacağız diye..
Ama doğru ya ona fırsat çıkarsa. belki de dener kim bilir..
Ama yok yok bence şu an bulunduğumuz ilişki aşamasında başkasına şans veren, ilerleyen aşamada bile beraber olmadığımız zaman tanıştıklarına sevgilim yok diyebilir. Bunu ben hiçbir zaman bilemem, şu an ki durumumuza da bağlayamam.
Sen netleştir bacım o konuyu, olmaz öyle.
Benimkinin anlattığı hikayede bazı tutarsız şeyler olduğu için kendince bana olta atıp tepkimi ölçmek için söylediğini düşünüyorum. Zaten başkasına şans verme durumu yoktu. Sanırım bak sen benimle aranı bozdun, ne olduğumuz da belli değil, böyle devam edersen benimle ilgilenen başkaları da olabilir demeye getirdi ya da kıskandırmak istedi, bilemem. Saçma sapan kışkırtma huyu vardı zira. Her neyse bu geçmiş zaman. Netlik önemli.

Birde sevgili yapmak neden çocukların zamanından çalıyor onu da anlamadım 🙄 7/24 sevgiliyle takılmak gerek zaar.

Bu mantıkla evli olan kadınlar da kocalarıyla ilgilenip çocuklarının zamanından çalıyorlar.
Çocuk yaptıktan sonra hemen boşanmak lazım. Elin oğlu için çocuklarını ihmal etmemeli kimse:KK51:

Sen öyle bir yansıttın ki sana bu konu da özelden farklı birşeyler demişim gibi.... Karpuzlu araba Karpuzlu araba
Ben buradaki kişilerden etkilenip yorum değiştirmedim kendi aklım fikrim var. kendi düşüncem geçmişime bakıp yorum yapmak isteyen bakabilir bende bazen geçmişteki yorumlara göre yeni yorum yapıyorum burda. Ama kafama vura vura anlattığın kimseyle gereğinden fazla samimiyet kurmamak oldu ...

ben burda farklı özelde farklı yorum yapmadım ne olduysa buradaki yorumlarımdan oldu ilk yorumumla son yorumum farklı olduğunu düşünüyordu arkadaş. O arkadaşım şöyle bı cümle kurdu "insan sevdiğine her dk her saniye aşkım canım cicim der diye bende bu cümleye katılmadığımi söyledim" olay burda koptu hatta eşimden örnek verdim dedim ki bende sevmiyorum vıcık cıvık ilişkiyi eşimle öyle iliskimde yok dedim ( konu sahibine bir kere kullandı mi boyle cümleler dedi bende erkekler sevmese de kullanır dedim) sanki ben konu sahibine önce farklı sonra farklılık yorum yapmışım gibi algı oluştu .

yorumlarımi okuduysaniz öncesi sonrasını dönmüşmuyum dönmemiş miyim anlaşılır.

Ben kimseyi kırmadım kimseye kotu laf etmedim su formda o arkadaşla da yorumlastik konuştuk insan biraz hikayeyisini anlatınca bağ kurduğunu düşünüyor ben öyle zannettim ama bilseydim yorumumuz uyuşmadığı yerde böyle yorum yapacak hiç o samimiyete gitmezdim.

Muhtemelen halen show yaptığımi düşünceksin bu saatten sonrada ne düşündüğün önemli degil. Zaten şu formda ilk defa böyle tartışmaya girdim .

Böyle saçma muhabbete şahitlik ettiniz kusura bakmayın özellikle konu sahibi sizden özür dilerim M Mimoza08 bu son mesajdi. Uzamayacak gelen yoruma da cevap vermeyeceğim 🤐

Evet çok fazla vakit geçiriyoruz, 3 ay kısa gibi gelebilir ama biz çok vakit geçiriyoruz. Haftanın yarısından fazla beraber kalıyoruz zaten 24 saat. O yüzden bi çok aktiviteyi beraber yapıyoruz. Kahvaltı öğle yemeği akşam yemeği, yürüyüş, alışveriş, evde dizi film, temizlik vs vs.. genelde beraber. Sadece benim arkadaşlarımla bir planım varsa o evine gider, onun arkadaşlarıyla ya da ailesiyle planı varsa ayrılır yanımdan, ya da nadiren işten ötürü yorgun ve yoğun günlerde görüşmediğimiz oldu. Evet genel olarak 3 ayı 6 ay gibi geçirdik diyebilirim.
Aslında aile ile tanışmak çokta benim için ya da o ve onun ailesi için bişey değil, yani ciddi ilişkiye başlamanın evliliğin anahtarı değil. Tabi ki yine önemli bir adım ama sadece tanışacağız yani. Bilsinler oğulları kimle görüşüyor ya da benimkilerde bilsin, nasıl biri ve ben vaktimi nasıl biri ile geçiriyorum. Açıkçası onun bilmiyorum ne diyor da ben henüz tanıştıramayacağımdan ötürü aileme biriyle görüştüğümü söylemedim. Ama biz beraberken falan aradıklarında da, ay yalnızım ya da ay şu arkadaşım var diye yalan söylüyorum 3 aydır. Hoş değil aslında. Sevmiyorum yalan söylemeyi. O yüzden yakında onlara söylücem. Ama bu seferde tanımak isterler hemen. O nolucak henüz bi fikrim yok 😄

Bide doğru söylüyosunuz ben sıkılmaktan korkuyorum. Daha önce flörtlerim hep 1 ay 2 ay falan sürdü, tek düze gide gide ben cozurdayıp ilişkiyi kesiyordum. Şimdi çok sıkıcı değiliz bence bu ilişkimle, iyi gidiyor ama yine olmasını istemiyorum tabi, bitecekse başka türlü bitsin artık bu ne.. hep kopukluk bağlanamamadan ötürü, eriti gitti ilişkiler.
Bence siz gayet de lovebuddysiniz. Gayet de sevgililige evrilebilir isterseniz. Ama sanirim siz kacmissiniz biraz. Tekdüzelikten sıkılmaktan korkuyorsanız risk alın😁

Bence siz gayet de lovebuddysiniz. Gayet de sevgililige evrilebilir isterseniz. Ama sanirim siz kacmissiniz biraz. Tekdüzelikten sıkılmaktan korkuyorsanız risk alın😁
Heheee, bugün ilk beraber fotomuzu çekindik 😎. Adım attım sayılır. Spontan oldu ama süper oldu.
Dün gece rüyamda foto çekiniyoduk, sabah uyanınca da ilk işimiz genelde birbirimize rüyalarımızı anlatmak olur🤣. Bende söyledim rüyamda foto çekiniyorduk diye. Sonra telefonuyla geldi kahvaltı yaparken hadi rüyanı gerçek yapalım dedi. Bir sürü poz çekindik.😍
Bence adım adım oluyoruz. Boşuna stres etmiş olabilirim başta

Sen öyle bir yansıttın ki sana bu konu da özelden farklı birşeyler demişim gibi.... Karpuzlu araba Karpuzlu araba
Ben buradaki kişilerden etkilenip yorum değiştirmedim kendi aklım fikrim var. kendi düşüncem geçmişime bakıp yorum yapmak isteyen bakabilir bende bazen geçmişteki yorumlara göre yeni yorum yapıyorum burda. Ama kafama vura vura anlattığın kimseyle gereğinden fazla samimiyet kurmamak oldu ...

ben burda farklı özelde farklı yorum yapmadım ne olduysa buradaki yorumlarımdan oldu ilk yorumumla son yorumum farklı olduğunu düşünüyordu arkadaş. O arkadaşım şöyle bı cümle kurdu "insan sevdiğine her dk her saniye aşkım canım cicim der diye bende bu cümleye katılmadığımi söyledim" olay burda koptu hatta eşimden örnek verdim dedim ki bende sevmiyorum vıcık cıvık ilişkiyi eşimle öyle iliskimde yok dedim ( konu sahibine bir kere kullandı mi boyle cümleler dedi bende erkekler sevmese de kullanır dedim) sanki ben konu sahibine önce farklı sonra farklılık yorum yapmışım gibi algı oluştu .

yorumlarımi okuduysaniz öncesi sonrasını dönmüşmuyum dönmemiş miyim anlaşılır.

Ben kimseyi kırmadım kimseye kotu laf etmedim su formda o arkadaşla da yorumlastik konuştuk insan biraz hikayeyisini anlatınca bağ kurduğunu düşünüyor ben öyle zannettim ama bilseydim yorumumuz uyuşmadığı yerde böyle yorum yapacak hiç o samimiyete gitmezdim.

Muhtemelen halen show yaptığımi düşünceksin bu saatten sonrada ne düşündüğün önemli degil. Zaten şu formda ilk defa böyle tartışmaya girdim .

Böyle saçma muhabbete şahitlik ettiniz kusura bakmayın özellikle konu sahibi sizden özür dilerim M Mimoza08 bu son mesajdi. Uzamayacak gelen yoruma da cevap vermeyeceğim 🤐

😕

Eklentiler

• 20f6d81532a03fc8b41866284efb4d20.jpg
    20f6d81532a03fc8b41866284efb4d20.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 34
Neredeyse 7 aydır tanışıyoruz. Son üç aydırsa daha yakınız. Her hafta sonu ve işten arda kalan zamanlarda hafta içi de çok yorgun değilsek beraber kalıyoruz. Birlikte yemeğe çıkıyor, gezmeye ya da sinemaya gidiyoruz, sokakta elele de yürüyoruz, sarılarak uyuyoruz, cinsellikte yaşıyoruz, random bi şekilde öpüşüyoruz da, her gün günümüzün nasıl geçtiğine dair mesajlaşıyoruz, ailelerimiz, anılarımız, çocukluğumuzdan muhabbet ediyoruz, yürüyüşe çıkıyoruz, film izliyoruz, içiyoruz, müzik dinliyoruz... Aslında uzun zamandır bir ilişki içinde gibiyiz de ama değiliz gibiyiz de..
Hiç sevgi sözcüğü söylemedik. Hiç arkadaşlarımızla, ailemizle tanışmadık. Hiç beraber fotoğrafımız yok.. Duygusal bir an yaşamadık. Canım cicimli sözlerimiz hiç yok.. İki tarafta bunlar için adım atmadı henüz. Bu hep böyle mi gidecek? Nasıl oluyodu bu işler?

Başlarda daha içim kıpır kıpırdı tabi, dile dökmesede o da gözlerime bakarak zor konuşurdu, her buluşmamızda yüzü biraz pembe olurdu ve hızlı hareket ederdi. Aşk mı bilmiyorum ama onda da, ben de de bir heyecan bariz vardı.

Ama şimdi sanki biraz sıkıcıya bağlamak üzere.

Ne eksik ne eksik bu ilişkide bir türlü bulamıyorum. Ne olsa biraz daha yakınlaşırız? Çünkü ben biri sorduğunda rahatça sevgilim var diyebilmekte istiyorum. Arada kalmışlık süreci biraz uzun oldu gibi. Ya da sevgilimiyiz? Bilmiyorum aslında diğer yandan asla mutsuz değilim gayet keyifliyim. Sadece iki kişilik bi ilişkimiz var şu an ve güzel bence.. Ama bu böyle ne kadar gidecek? Sizce ben mi bir şey yapmalıyım? Bilmiyorum ben 30 yaşındayım ve uzun zamandır ciddi bir ilişki yaşamadım, son 5-6 yıldır hep flörtlerim oldu buna benzer ama onlar daha kısa sürede sıkıcılıktan bitti dürüst olmam gerekirse, 7 ay tanışıklık 3 ay beraberlik rekora koşuyorum 😂..
Ne olunca ilişkiye başlamış oluyorduk, napmak gerekirdi unuttum..
Bi el atın ya lütfen

..... Güncelleme: ...Cinsellik yazdığım için, yorumlar, kullanılma, fuckbuddy olma vs. tarzına kaydığı için söylemeliyim. Sevgi ayrı konu. Yukarıda yazdığım gibi eğer daha duygusal anlar yaşarsak, birbirimizin sosyal hayatına girersek zamanla belki sevgi bağı oluşur bende.... Ama tutku ya da çekim benim için başlangıçta çok önemli, eğer bu süre de cinsellik yaşamamış olsaydık bu demek olurdu ki benim için, bir çekimimiz yok, ve onunla bu zamana kadar görüşmeye devam etmezdim.

(Hatta cinsellik detayını yukarı yazmayaydım iyi olurmuş ama neyse silmedim geri:) )
İlişkinize dair verdiğiniz paylaşım ayrıntıları fuckbuddy olduğunuza işaret ediyor. Bence sizi bir daha evde buluşmaya çağırdığında eğer mesajla ulaşıyorsa, ona bügun eve kapanmalık yada evde durmalık modunuz olmadığını, dışarda vakit geçirmek istediğinizi söyleyin kahveye davet edin. Gelirse yada gelmezse ona göre tavrınızı koyarsınız. İlişkide cinsellik olmasına karşı değilim ama lütfen kimsenin sizi yıpratmasına sürümcemede bırakmasına müsade etmeyin. İlişkide belirli bir süre cinsellik yaşanmamalı bence ilk zamanlarda.

İlişkinize dair verdiğiniz paylaşım ayrıntıları fuckbuddy olduğunuza işaret ediyor. Bence sizi bir daha evde buluşmaya çağırdığında eğer mesajla ulaşıyorsa, ona bügun eve kapanmalık yada evde durmalık modunuz olmadığını, dışarda vakit geçirmek istediğinizi söyleyin kahveye davet edin. Gelirse yada gelmezse ona göre tavrınızı koyarsınız. İlişkide cinsellik olmasına karşı değilim ama lütfen kimsenin sizi yıpratmasına sürümcemede bırakmasına müsade etmeyin. İlişkide belirli bir süre cinsellik yaşanmamalı bence ilk zamanlarda.
Dışarıda da görüşüyoruz, o detaylarıda vermiştim. Ayrıca cinsellik yaşayamayacağımız ya da yaşamak istemediğimiz günlerde de evde ya da dışarıda beraber vakit geçiriyoruz.

Dışarıda da görüşüyoruz, o detaylarıda vermiştim. Ayrıca cinsellik yaşayamayacağımız ya da yaşamak istemediğimiz günlerde de evde ya da dışarıda beraber vakit geçiriyoruz.
Evet paylaşmıştınız detaylarda, ama ben net olarak ifade edemedim :) o zaman cinsellik harici dışarıda daha çok vakit geçirin anı biriktirin tatile gidin yada gezmeye gidin bir insanı en iyi seyahat ederek tanınabileceğini düşünenlerdenim. Şunuda unutmayın gerektiğinizde karşınızdakine ve kendinize üçüncü bir göz olarak bakmasını bilin. Bunu yaptığınızda herşeye tam anlamıyla daha net hakim olursunuz ve next level için daha rahat hareket edebilirsiniz. Normal bir erkek arkadaşım demişti ki bir erkeğe kendini kaptırıp tapmazsan onu davranışlarını kontrol edebilir tahlil edebilir ve gerçek tarafsız bir gözle kendisini görebilirsin demişti. Mesajımdan ona tapıyorsunuz gibi bir anlam çıkmasın. Birde size önerim youtubeda adil yıldırım izleyin adamın her bir videosu efsane bilgiler içeriyor. Adil yıldırım sırtlan erkek yazın çıkıyor.

Evet paylaşmıştınız detaylarda, ama ben net olarak ifade edemedim :) o zaman cinsellik harici dışarıda daha çok vakit geçirin anı biriktirin tatile gidin yada gezmeye gidin bir insanı en iyi seyahat ederek tanınabileceğini düşünenlerdenim. Şunuda unutmayın gerektiğinizde karşınızdakine ve kendinize üçüncü bir göz olarak bakmasını bilin. Bunu yaptığınızda herşeye tam anlamıyla daha net hakim olursunuz ve next level için daha rahat hareket edebilirsiniz. Normal bir erkek arkadaşım demişti ki bir erkeğe kendini kaptırıp tapmazsan onu davranışlarını kontrol edebilir tahlil edebilir ve gerçek tarafsız bir gözle kendisini görebilirsin demişti. Mesajımdan ona tapıyorsunuz gibi bir anlam çıkmasın. Birde size önerim youtubeda adil yıldırım izleyin adamın her bir videosu efsane bilgiler içeriyor. Adil yıldırım sırtlan erkek yazın çıkıyor.
Adıl yıldırımı daha önce izlemiştim., her erkeği çok fazla standardize etmiş. Bana uymaz. Ben standart bir kadın değilim. arşımda ki erkek de standard bir erkek olamayabilir. Babam mesela hiçbir videosunda ki erkeğe uymuyor, erkek kardeşim mesela uymuyor. Yakın arkadaşlarım, arkadaşlarımın sevgilileri uymuyor. Ben o şekilde taktik yapabilecek biri değilim.
Yeterince beraber dışarıda beraber vakit geçiriyoruz diyorum. Regl olduğum 5 gün boyunca hiçbir ufak bir cinsel münasebetimiz olmamasında rağmen beraber kaldık ve vakit geçirdik ve geçiriyoruzda diyorum. Niye bu ısrar adam beni cinsel anlamda kullanıyo mu kullanmıyo mu öğrenmek için? Ben kullanılıyo olsamda kendi rızamla olur bu. Aklı fikri gelişmiş bir insanım

Adıl yıldırımı daha önce izlemiştim., her erkeği çok fazla standardize etmiş. Bana uymaz. Ben standart bir kadın değilim. arşımda ki erkek de standard bir erkek olamayabilir. Babam mesela hiçbir videosunda ki erkeğe uymuyor, erkek kardeşim mesela uymuyor. Yakın arkadaşlarım, arkadaşlarımın sevgilileri uymuyor. Ben o şekilde taktik yapabilecek biri değilim.
Yeterince beraber dışarıda beraber vakit geçiriyoruz diyorum. Regl olduğum 5 gün boyunca hiçbir ufak bir cinsel münasebetimiz olmamasında rağmen beraber kaldık ve vakit geçirdik ve geçiriyoruzda diyorum. Niye bu ısrar adam beni cinsel anlamda kullanıyo mu kullanmıyo mu öğrenmek için? Ben kullanılıyo olsamda kendi rızamla olur bu. Aklı fikri gelişmiş bir insanım
Anladım ben sizi standartlaştırma niyetiyle yazmadım öyle anlaşılmış herhangi bir ısrar niyetiylede yazmadım kusura bakmayın... herkes ilişkisini özgürce istediği gibi yaşar buna karışmak gibi bir haddim yok öyle bir niyettede değilim bunu belirteyim, o tür insanlardan değilim.. Dediğiniz gibi üç aşağı beş yukarı tanıdıysanız yapmanız gereken doğru anda konuyu hafiften çıtlatmanız yada açmanız olabilir. Onunla daha çok plan program yaptığınızı sürekli plan yapıyormuşsunuz zaten bence bu konuyu açabilirsiniz.. Adil beyi standartlara sokmak için örnek vermedim belki farklı bir fikir edinebilirsiniz diye vermiştim. Özür dilerim yalnış anlaşılmışım.. Ben gerçekten çok özelinize girmek istememiştim rahatsız hissettim :KK43:

Yemek hazırlayabiliyorsan şık bir akşam yemeğinde konuş fikrini belli et. Düşün mis gibi bir sofra herşey yerli yerinde tabak çanak yemekler mumlar.. belki böyle bir yol izleyebilirsin.

Neredeyse 7 aydır tanışıyoruz. Son üç aydırsa daha yakınız. Her hafta sonu ve işten arda kalan zamanlarda hafta içi de çok yorgun değilsek beraber kalıyoruz. Birlikte yemeğe çıkıyor, gezmeye ya da sinemaya gidiyoruz, sokakta elele de yürüyoruz, sarılarak uyuyoruz, cinsellikte yaşıyoruz, random bi şekilde öpüşüyoruz da, her gün günümüzün nasıl geçtiğine dair mesajlaşıyoruz, ailelerimiz, anılarımız, çocukluğumuzdan muhabbet ediyoruz, yürüyüşe çıkıyoruz, film izliyoruz, içiyoruz, müzik dinliyoruz... Aslında uzun zamandır bir ilişki içinde gibiyiz de ama değiliz gibiyiz de..
Hiç sevgi sözcüğü söylemedik. Hiç arkadaşlarımızla, ailemizle tanışmadık. Hiç beraber fotoğrafımız yok.. Duygusal bir an yaşamadık. Canım cicimli sözlerimiz hiç yok.. İki tarafta bunlar için adım atmadı henüz. Bu hep böyle mi gidecek? Nasıl oluyodu bu işler?

Başlarda daha içim kıpır kıpırdı tabi, dile dökmesede o da gözlerime bakarak zor konuşurdu, her buluşmamızda yüzü biraz pembe olurdu ve hızlı hareket ederdi. Aşk mı bilmiyorum ama onda da, ben de de bir heyecan bariz vardı.

Ama şimdi sanki biraz sıkıcıya bağlamak üzere.

Ne eksik ne eksik bu ilişkide bir türlü bulamıyorum. Ne olsa biraz daha yakınlaşırız? Çünkü ben biri sorduğunda rahatça sevgilim var diyebilmekte istiyorum. Arada kalmışlık süreci biraz uzun oldu gibi. Ya da sevgilimiyiz? Bilmiyorum aslında diğer yandan asla mutsuz değilim gayet keyifliyim. Sadece iki kişilik bi ilişkimiz var şu an ve güzel bence.. Ama bu böyle ne kadar gidecek? Sizce ben mi bir şey yapmalıyım? Bilmiyorum ben 30 yaşındayım ve uzun zamandır ciddi bir ilişki yaşamadım, son 5-6 yıldır hep flörtlerim oldu buna benzer ama onlar daha kısa sürede sıkıcılıktan bitti dürüst olmam gerekirse, 7 ay tanışıklık 3 ay beraberlik rekora koşuyorum 😂..
Ne olunca ilişkiye başlamış oluyorduk, napmak gerekirdi unuttum..
Bi el atın ya lütfen

..... Güncelleme: ...Cinsellik yazdığım için, yorumlar, kullanılma, fuckbuddy olma vs. tarzına kaydığı için söylemeliyim. Sevgi ayrı konu. Yukarıda yazdığım gibi eğer daha duygusal anlar yaşarsak, birbirimizin sosyal hayatına girersek zamanla belki sevgi bağı oluşur bende.... Ama tutku ya da çekim benim için başlangıçta çok önemli, eğer bu süre de cinsellik yaşamamış olsaydık bu demek olurdu ki benim için, bir çekimimiz yok, ve onunla bu zamana kadar görüşmeye devam etmezdim.

(Hatta cinsellik detayını yukarı yazmayaydım iyi olurmuş ama neyse silmedim geri:) )
En keyifli beklemedigi anda şak diye bitirmek istedigini soyle. Bu sekilde iliski bir yere varmiyor. Ben artik ayagi yere basan bir seyler yasamak istiyorum ancak sende bu potansiyeli gormuyorum de ve kesinlikle geri donme. Eger seni kaybetmek istemezse sana doner ve iliskiye baslarsiniz. Eger umursamazsa o zaman da vakit kaybetmemis olursun. Yoluna bakarsin. Sonucta hicbir erkek o kadar dusunmeye vakit oldurmeye degmez.

X