İLK ADIM ayakkabı MARKASI önerileri!!

Ser_tun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2021
3
0
32
Merhaba ben vicco nun bebek icin botunu almıştim.arada farkettigimde ve bi iki kişide deyince çocuğun içe bastığını farkettim.yazın aldığım ortopedik ayakkabı imizida evin içinde goydiriyordum.
onda öyle birseyle karsilasmamistim hiç...firmayı aradım...hiçbir ayakkabisi ortopedik degilmis.anatomik dediler.pek ilgilenen olmadı. .ilk defa sizden duyuyoruz dediler.ayakkabı yi olmadı gönderin bakarız dediler ama onundagelmesi 1 ay bulurMuş. .o süre zarfında çocuk dışarda çıplak ayakla gezecek hali yok.
kayinvaledem minican marka bot almis cirtcirtli.onda hiç içe basmiyordu.hala da öyle. Yazlık ayakkabısinda da o şekilde...vicco yu beğenmedim hiç.
Ortopedi uzmanı Tahir Öğüt'ün makalesi çok bilgilendirici: Çocuklarda ayakkabı seçimi ve düz tabanlık problemi - Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Profesör Doktor Tahir Öğüt

-Haziran-

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
984
2.285
biz vicco kullanıyoruz ama asaf bebe de tutulan bir marka

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-06-2021

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 151 gün kaldı.

Geçtiğimiz ay bebeğiniz 8-9 cm den 14-15 cm e kadar büyüdü. Bu ay bebeğinizin büyümesi biraz yavaşlayacak. Ama büyüme genede çarpıcı olacaktır. Dört kısa hafta içinde bebeğiniz 14 cm. den 20-25 cm. e kadar büyüyecektir. Bebeğinizle konuşmayı deneyin. Bebeğiniz artık sizi duyabiliyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın