Ilk ay da hamileyim neler oldu ne yaşadim gelin kızlar anlatıyorum

Hayırlı olsun biraz evliliği tadını çıkarsaydınız keşke cocuk zor sorumluluk fazla ben 32 yaşında evlendim 37 yaşına kadar hiç denemedim bile birkaç ayda oldu.Saglikla gelsin insallah rahat bir bebiş olur

Hayırlı olsun biraz evliliği tadını çıkarsaydınız keşke cocuk zor sorumluluk fazla ben 32 yaşında evlendim 37 yaşına kadar hiç denemedim bile birkaç ayda oldu.Saglikla gelsin insallah rahat bir bebiş olur
2 sene oldu yeterli bence :) inşallah amin hepimize nasip etsin Rabbım <3

Herkese Merhaba hanımlar. Bilgiler güncelken paylaşmak istedim ..
NELER YAŞADIM NASIL HISSETTIM ?
- 29 mayıs son adet tarihi başlangıç 3 haziran bitiş
- 6 Haziran da biz başladık ama öyle iki günde bir falan takibini yapmadık neredeyse her gün. Her ilişkinin ardından 20 dakika kadar ayaklarımı kaldırdım.
- ilişkinin ardından 10 gün sonra falan yatarken böyle Bi annelik hissi yaşadım tabi ki o zaman belli değildi hiç birsey ama Bi hissiyat geldi duygulandım çok. Rüyamda böyle test yapıyorum ama test benim işaret parmağımın ucunda iki çizgi beliriyor du .
- Adetime 10 gün falan varken belime öyle Bi agri girdi ki kaldım öyle hareket edemeyecek duruma geldim ama bir gün sürdü ertesi gün birsey yoktu .
- Bir sonraki gün yanlarım bobreklerimden sırtıma doğru iki gün boyunca uyutmayacak şekilde agri girdi ne yapacağımı bilmiyorum ilaç içemiyorum şüpheli olduğum için. Kadin doğuma hemen randevu aldım ne var ne yok diye inanın hiç ilgilenmedi acile gittim hemen beta hcg verdim doktor dedi ki gebelik varsa şimdi kesin çıkar erken geçi yok ona göre ilaç içersiniz dedi daha sonra benim sonucum 0.100 çıktı yani negatif ilaç falan verdi . Ben inanmak gelmedi içimden evet sonucum negatif ama yok dedim belki geç dollenme falan vardır dedim bekledim .
- ilaç içmedim hiç güvenmedim adetimin geçilmesini bekledim daha sonra ağrılarım da gitti hiç bir sıkıntı yok .
- ardından erken gebelik testi yaptım NEGATIFF .
- SONRA ADET GUNLERIM BENIM HASTANEYE GIDIP IGNE VURULMADAN RAHAT GECMEZDI OYLE AGRILARIM OLURDU VE 3 4 GUN ONCESINDE BASLARDI . EE GELIN GORUN KI BENDE SES SOLUK YOK . HIC TIK YOK YANI .
- adetime 1 gun kala ertesi gece uykumdan ağlayarak uyandığım Bi ağrım oldu vajinada . Eşime ben öldüm diğer dünyadan geldim şimdi demisim açıdan:KK70:d sanırım tutunmaydi o :)) Adet günüm geldi böyle adet olacak hissi vardı dedim ha oldum ha olucam ama olmadım o gün bu his ara ara gelip gidiyo ama suanlikdık göğüs ağrısı mide bulantısı vs yok . Normalde akintim hiç yok denecek kadar olurdu kızlar öyle Bi ıslandım ki akinti olduğunu bile anlamadım dedim heralde çok terliyorum sonradan farklıyım şu gibi oluyodu orası. Daha sonra 4 gün geciktim işte ve bugün hamile olduğumu öğrendim. Sormak istediklerinizi sorun umut olmak istedim inanın ne yazcagima şuan karar verdim nasıl görünüm oldu bilmiyorum ama ben de bu ay içinde tüm yazıları okumaktan kafayı yemiştim artık delircek durumdayım. YANI NEGATIF GORUP COK ZAMAN GEVMEDEN POZITIF DE GORULUYO EN DOGRUSU ADET GECIKMESI ...
öncelikle hayırlı olsun canım, sağlıkla gelsin inşallah bebiş. benim sana şöyle bir sorum olacak yerleşme kanaması yaşadın mı? bende de kanama oldu düşük mü yaptım yerleşme kanaması mı oldu anlayamadım o yüzden soruyorum.

öncelikle hayırlı olsun canım, sağlıkla gelsin inşallah bebiş. benim sana şöyle bir sorum olacak yerleşme kanaması yaşadın mı? bende de kanama oldu düşük mü yaptım yerleşme kanaması mı oldu anlayamadım o yüzden soruyorum.
Yok yaşamadım yerlesme kanamam olmadı

Yok yaşamadım yerlesme kanamam olmadı
Ama doktorum ağrıyla birlikte kanama olursa acile git hemen o zaman tehlikeli dedi ama yerleşme kanaması ağrısız oluyormuş ne olur ne olmaz Bi doktora danışın hayırlı haberler

Merhaba öncelikle bebişin hayırlı olsun Rabbim kucağına almayı nasip etsin canım benimde durum aynı 6 gün gecikmem var kasigima 3 gün önce şiddetli ağrı girdi adet ölüyorum sandım olmadım iki gündür de sürekli akıntım var bildiğin islaniyorum ilk defa böyle birşey yaşıyorum bide bende tam tersi iştahsızlık oldu bende bebiş istiyorum umarım bendede vardır 🙏❤️

Hayırlı olsunn Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻
Fakat bu konular bana biraz garip geliyor söylemeden edemeyeceğim ilk ay deneyip hamile kalıp diğerlerine nasıl ne konu da umut olmayı bekliyorsunuz özel bişey yapmış olsanız dahi il deneme de olduysa zaten olacağı vardır.
Yani bir sorun vardı da ilk deneme de şunu şunu yaptık oyle oldu deseniz o ayrı. 😊

neyse belki sevincinizi paylaşmak istediniz o ayrı bir konu ama diğer kısım bana garip geliyor sevgiler :)

Belirtiler kişiden kişiye değişir, zaten gebelik belirtileri varsa da belli başlı şeylerdir.
İlk ya da 1000. Denemede hamile kalmak sonucu değiştirmez.
Ben de ilk aydan hamile kaldım ama bu belirtilerin birçoğunu yaşamadım.
Şans ve tamamen denk gelme işidir, nasip kısacası.
İlk aydan hamile kalmak bir başarı öyküsü değildir çünkü herkesin yaptığı aşağı yukarı aynı şey

X