Gebeliğe Hazırlık İlk ay ovülasyon testi deneyip hamile kalanlar var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar merhaba daha hiç ovülasyon testi denemdim. Şimdi formu okuyunca hemen almaya karar verdim. Tavsiye edeceğiniz marka var mı? Kaç adetlik alayım bilgi verir misiniz? Teşekkürler :)

Bende ayni durumdayim halbuki daha ilk denememiz doktora da gttim ultrasonla vs bakti hersey ck iyi dedi bnm icimde bi korku ama npcam bilmiyorum , boyle bi uygulama vardi acaba ise yarar miki ? Bn buna gore hareket ediyorum
Uygulama yanıltabiliyo ben hep uygulamayla gittim olmadı bu ay ovülasyon testi takip ediyorum bakalım mesela uygulamada dün yumurtlayacağımı gösteriyodu ama teste bakıyorum birşey yok

Arkadaşlar merhaba daha hiç ovülasyon testi denemdim. Şimdi formu okuyunca hemen almaya karar verdim. Tavsiye edeceğiniz marka var mı? Kaç adetlik alayım bilgi verir misiniz? Teşekkürler :)
Canım ben instagram sayfasından birgeningünlüğü ebru ceylandan aldım bu siteden önerdiler hem kadın hamilelikler herşeyi paylaşmıs hemde soru sordugunda cevaplyo çok ilgileniyo testleride uygun 30 adet ovülasyon testi + 2 gebelik testi 80 tl eczanelere göre epey uygun sanada öneririm hemde takip edersin

Canım ben instagram sayfasından birgeningünlüğü ebru ceylandan aldım bu siteden önerdiler hem kadın hamilelikler herşeyi paylaşmıs hemde soru sordugunda cevaplyo çok ilgileniyo testleride uygun 30 adet ovülasyon testi + 2 gebelik testi 80 tl eczanelere göre epey uygun sanada öneririm hemde takip edersin
tamam canım bende oradan alırım. İlk kez kullanacağım için sorumda bol olur :) çok teşekkür ederim

Uygulama yanıltabiliyo ben hep uygulamayla gittim olmadı bu ay ovülasyon testi takip ediyorum bakalım mesela uygulamada dün yumurtlayacağımı gösteriyodu ama teste bakıyorum birşey yok
Yaaa o zaman iyiki testi sparis vermisim , instagramda bir gebenin gunlugu diye sayfa orda herkes yazmis bu testleri takip ederek hamis kalmislar ilk aylarinda bile kalanlar var

Peki yumurtlamanin ve catlamanin oldugu hrguny mu degerlendirdiniz?

Ayy hadi hayırlısı.. Ben ilk kez duydum valla ama hemen deneyeceğim. Yaşım 39 doktora gittim bir sorun yok dedi diğer regli sonrası eşimle gel bilgilendirme yapacağım dedi. Ne bilgisiyse bilmiyorum artık :)

Peki yumurtlamanin ve catlamanin oldugu hrguny mu degerlendirdiniz?
Aynen yumurtlamayala çatladıgı günleri değerlendir ondan önce ilişkiye girmemeni tavsiye ederim sprem sayısından dolayı suan bende yumurtlama zamanımı bekliyorum testi koyu gördüğün zamanla silikleştiği zamanı değerlendir

16175330060591795649710137581360.jpg
arkadaslar sizce ben yumurtladimmi ben dun asiri bir derecede kasikta sanci cektim.ve adetime 8 gun kaldi ve catlama gerceklesmedi aceba hamilelik oldu icinmi bole rengi kaldi bide 26 gunde bir adet oluyorum bem bu ay ovulasyonlari ilk kez denedim ve gun asiri iliski oldu

Eki Görüntüle 2816845 arkadaslar sizce ben yumurtladimmi ben dun asiri bir derecede kasikta sanci cektim.ve adetime 8 gun kaldi ve catlama gerceklesmedi aceba hamilelik oldu icinmi bole rengi kaldi bide 26 gunde bir adet oluyorum bem bu ay ovulasyonlari ilk kez denedim ve gun asiri iliski oldu
Bence 3 nisanda yumurtlama. Bazı marka testlerde çok kızarmıyor aynı renk gibi görünüyolar. 4 nisanda yaptığında halen koyu bugünü ve yarını da değerlendirmelisin bence

X