ilk ayda hamile kalanlar ? :)

kızlar selam merak ettiğimden yeni üye oldum. bebek düşünüyoruz geçen gün doktora gittim planlı olduğu için bi muayane olmak istedim yumurtalıklarım ve kan değerlerim horman değerlerim gayet iyi gebeliği engelleyecek hiç bir skıntı yok dedi doktor. Folik asit verdi 3 ay kullan normal yollardan deneyin eğer olmazsa gel tekrar dedi.. Adetim pazar günü btti, 2 3 günde bir ilişkiye girmeye gayret göstericez :) Merak ettiğim ilk aydan hamile kalan ve ya ikinci ayda hamile kalan oldumu aranızda veya çevrenizden duyduğunuz. Çok istiyorm ben bebek eşimde istiyor 2 yıllık evliyiz umarım herşey yolunda gider çok heyecanlıyım bu konuda :KK70:
Tabiki mümkün her şey gönlünüzce olsun

Zaman kaybetmek istemezseniz biran önce eşinizde yaptırsın derım rahim filmi ister belki olmazsa o zamanda bi kaç ay yine tedavı yapmıyorlar bı sure deneyın dıyorlar kısır döngüye giriyor birazda süreci hızlandırmak bizim elimizde bende böyle olduğunu bilseydim ıkı sene önce giderdim🤦‍♀️

Vay be ne kadar güzel ben 5 senedir uğraşıyorum 😂
Bende 5 yıldır uğraşıyorum. Şu ilk ayda hamile kaldım yazanlara ağzım beş karış açık bakıyorum :))) Allahımın işi işte herşeyin var bir zamanı da beklemek bize çok zor geliyor. Hamilesiniz sanırım nasıl başardınız bunu :) Beş yıl bekleyen banada söyleyin.

X