ilk burun ameliyati

Ben çene implantı içinde doktor arıyorum.
Senin bu konuda tavsiye edebileceğin doktor varmı?

Takipcisi olan veya ünlü olan kişileri iyi burun yapmis ama kotu yorumlari olan cok doktor gordum.
Valla bende kötü yorum görünce güvenemiyorum pek doktorlara
Aynen canım hatta takipcisi olan arkadasım yazayım senin için dedi bende güvenemedim istemedim popüler cok reklam yapan kisilere güvenemiyorum ya gizli cevherler arıyorum

Aynen canım hatta takipcisi olan arkadasım yazayım senin için dedi bende güvenemedim istemedim popüler cok reklam yapan kisilere güvenemiyorum ya gizli cevherler arıyorum
Ben daha gizli cevher bulamadım canım.
Listemdekilerin gizli cevher olduklarını sanmıyorum.

Ben tam 4 tane estetik ameliyat olmalıyım ve yazın olacağım.
- Revizyon
- Çene implantı
- Bişoktemi
- Üst göz kapağı ameliyatı

Doktor aramaktanda bıktım artık bikaç aydır nerdeyse günün 24 saatini doktor aramakla geçiriyorum yaa offf.

Bişoktemi ve üst göz kapağı için bu konularda profesyönel olduklarını dusundugum ayrı doktorlar buldum, artık bu ameliyatlar için doktor aramıyorum.

Ama çene implantı için doktor arıyorum, bulduktan sonra doktor aramalarımı sonladıracağım, sadece revizyon için arada sırada göz atarım muayene tarihine kadar başka doktorlar varmı diye.

Revizyon içinde listemdekilere muayene olup içime hangisi sinerse ona ameliyat olacağım.
Bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete zaten, yapacak bişey yok.
Yeteri kadar araştırdığımı dusunuyorum gerisi şansa kalmış 🤷‍♀️

Yok canm bilmiyorm ama kombine şeyleri samsunda bi doktor iyi yapiyor galba hayati akbaş diye bi bak istersen bende instagramda gördm
Gördüm canım ama doktor hakkında burun ameliyati konusunda şikayet okudum, hem hepsi onda bana çok pahalıya gelir

Son düzenleme:
Ben daha gizli cevher bulamadım canım.
Listemdekilerin gizli cevher olduklarını sanmıyorum.

Ben tam 4 tane estetik ameliyat olmalıyım ve yazın olacağım.
- Revizyon
- Çene implantı
- Bişoktemi
- Üst göz kapağı ameliyatı

Doktor aramaktanda bıktım artık bikaç aydır nerdeyse günün 24 saatini doktor aramakla geçiriyorum yaa offf.

Bişoktemi ve üst göz kapağı için bu konularda profesyönel olduklarını dusundugum ayrı doktorlar buldum, artık bu ameliyatlar için doktor aramıyorum.

Ama çene implantı için doktor arıyorum, bulduktan sonra doktor aramalarımı sonladıracağım, sadece revizyon için arada sırada göz atarım muayene tarihine kadar başka doktorlar varmı diye.

Revizyon içinde listemdekilere muayene olup içime hangisi sinerse ona ameliyat olacağım.
Bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete zaten, yapacak bişey yok.
Yeteri kadar araştırdığımı dusunuyorum gerisi şansa kalmış 🤷‍♀️
Bide selçuk yaZgan gördüm instagramda canm öyle şeyler yapiyor galba bak istersen bende aynı senin gibi burun için doktor aramakla geçiyor tüm günüm

Merhabalar :KK52:

Sizden yardim istiyorum lutfen, ben burun ameliyati olmak istiyorum, kaç senedir bekliyorum bu ani, ama bir turlu doktor bulamadim, bana iyi doktorlar önerebilir misiniz?
Aklimda bir kaç doktor var ama karar veremedim :
- Dr Burhan Ozalp
- Dr Alparslan Yildirim
- Dr Volkan Kahya
- Dr Gurkan Kayabasoglu
- Dr Mustafa Ali Yanik
Op.dr.sertuğ sinan ege

Ince veya normal kalınlıkta bir burnun varsa işinde başarılı bir doktor her tarz burun yapar sana.

Volkan Kahya yurtdışından olduğum içinmi bilmiyorum ama revizyon için 5000€ dedi bana.
Bu fiyat benim bütçemi aşıyor üstelik kalın derili olduğum için burnunda minimal bi değişiklik olur dedi.
Hem pahalı hem kalın derili olduğum için burnumda fazla bi değişiklik yapamayacagini soyledigi icin ben eledim
Kalın derili olduğunu nasıl anlıyor acaba doktor

Bende revizyon dusunuyorum ve kalın deriliyim, doktorları ona göre araştırıyorum.

- Alparslan yıldırım : hakkında özelden memnun olmayan bir üye bana ulaşmıştı, ben onu eledim.

- Burhan Özalp : benimde listemde ve hakkında kötü yorum yok ama simülasyon yapmıyor o biraz kafamı karıştırıyor.

- Volkan Kahya : hem çok pahalı hemde kalın derili olmamdan dolayı burnumda fazla bi değişiklik olmayacağını söylediği için onuda eledim.

- Gürkan Kayabaşoğlu :
Arastirmaya vaktim olmadı birazdan bakacağım ona.

- Mustafa Ali Yanık : yanlış hatırlamıyorsam hakkında kötü yorum okumuştum internette, telefonda ilgili bir doktora benziyor.
Ama instagramda hastalarının çoğunun sonrası resimlerinde önden beni tatmin etmeyen anlatamadığım bi görüntü var, beğenmedim onuda eledim bundan dolayı

Merhaba
Ben değil ama arkadaşım saydığınız doktorlardan alparslan bey ile görüşmüştü memnun kalmamıştı. Sonrasında Gökhan Mersinlioğlu ile görüştü ve ona burun estetiği ameliyatı oldu memnun gayet isterseniz ona da bakabilirsiniz

Ya aynı durumdayız ben bugün volkan kahya ile konuştm 20civarı diyor bütçem uydu aslında ama hakkında kötü yorumlarda var sizin bilginiz varmı volkan bey hakkında
merhaba volkan beyin adını çoktan duydum. Ama yaptığı burunları çok beğenmedim . Fazla değişiklik yok gibi geliyor bana :110:

X