İlk cinsel ilişki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

superisii33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2020
7
9
27
herkese merabaa, ilk defa seks deneyimleneceğim ve en iyi korunma yöntemi nedir? Ertesi gün hapından ziyade doktorlar da doğum kontrol haplarını öneriyolar onu da ilişkiye girmeden en az 1 ay önce kullanmaya başlamak lazımmış. Tedirginim yardımcı olur musunuz?

illaki girecekseniz kondom kullanmayacaksa acil durumlar için vajinal fitilde olur.(ki kondom en güvenlisi.)

herkese merabaa, ilk defa seks deneyimleneceğim ve en iyi korunma yöntemi nedir? Ertesi gün hapından ziyade doktorlar da doğum kontrol haplarını öneriyolar onu da ilişkiye girmeden en az 1 ay önce kullanmaya başlamak lazımmış. Tedirginim yardımcı olur musunuz?
Sürtünün. Buraya konu açanların geneli böyle yapıyor 🙏

merhaba amacım yargılamak değil seçim sizin ama bu kadar tedirginseniz bence yapmayın. Korunmaya ragmen hamile kalma durumları olabiliyor benim bildiğim riske atmamıs olursunuz

Ertesi gün hapı bir doğum kontrol yöntemi değil. Adet döngünde düzensizlik yaratma ihtimali yüksektir. Aklında bulunsun.

Aceleniz yoksa önce doğum kontrol hapına başla. 1 ay sonra +kondomla dene en azından.

Naçizane tavsiyem ise.. Aksilik olup gebelik oluşması durumuna hazır değilsen hiç girişme bu işe.

Ertesi gün hapı doğum kontrol yöntemi değil önce onda anlaşalım.
Neden sadece sizin için olan seçeneklere kafa yoruyorsunuz? Prezervatif?

Prezervatifle korunun ve ovulasyon döneminiz olmamasına dikkat edin.

ahlak bekçilerine de kulak asmayın, bu hayat sizin, dilediğiniz gibi yaşayın.

Prezervatifle korunun ve ovulasyon döneminiz olmamasına dikkat edin.

ahlak bekçilerine de kulak asmayın, bu hayat sizin, dilediğiniz gibi yaşayın.
Anlayışınız için çok teşekkür ediyorum size🙏🏼♥️Diğerleri için; zaten yarın ilişkiye giricem diye bişey yazmadım. Gireceğim kesin ama acelesi yok önce tecrübesi ve bilgisi olan kişilerden bilgi edinmek istiyorum.

Ertesi gün hapı bir doğum kontrol yöntemi değil. Adet döngünde düzensizlik yaratma ihtimali yüksektir. Aklında bulunsun.

Aceleniz yoksa önce doğum kontrol hapına başla. 1 ay sonra +kondomla dene en azından.

Naçizane tavsiyem ise.. Aksilik olup gebelik oluşması durumuna hazır değilsen hiç girişme bu işe.
Anladım çok teşekkür ediyorum 🙏🏼

Anlayışınız için çok teşekkür ediyorum size🙏🏼♥Diğerleri için; zaten yarın ilişkiye giricem diye bişey yazmadım. Gireceğim kesin ama acelesi yok önce tecrübesi ve bilgisi olan kişilerden bilgi edinmek istiyorum.
Bence adet olmaya başladığın gün hapa başla artı mutlakaaaa kondom kullan. Ama bunu mutlaka yap ve yakınlaşmanın başından sonuna kadar yap. Çünkü seni sadece hamilelikten değil aklına bile gelmeyecek binlerce bulaşıcı hastalıktan korur

Yargılamak için kesinlikle söylemiyorum fakat bekarken yapmak ne kadar doğru bir düşün istersen ilerde evleneceğin aşık olacağın adam belki de bir başkası olacak ve bu ilişkiden dolayı belki de seni istemiycek herşey evleneceginiz adama özgü olsun
Herşeyi geçtim elhamdülillah hepimiz müslümanız demi zina ne kadar günah bir anlık hevesine hem bu dünyanı hem öbür dünyanı yakma sadece bir tavsiye iyi düşün..

Yargılamak için kesinlikle söylemiyorum fakat bekarken yapmak ne kadar doğru bir düşün istersen ilerde evleneceğin aşık olacağın adam belki de bir başkası olacak ve bu ilişkiden dolayı belki de seni istemiycek herşey evleneceginiz adama özgü olsun
Herşeyi geçtim elhamdülillah hepimiz müslümanız demi zina ne kadar günah bir anlık hevesine hem bu dünyanı hem öbür dünyanı yakma sadece bir tavsiye iyi düşün..
Anlıyorum sizi ama hiçbir bilgi bilmeden, daha önce de deneyimlemeden evlendiğimiz gece napıcağımızı bilmeden girsek daha mı iyi olur? Ben sadece bilgi ediniyorum. Gerçek anlamda hani korunarak ilişki nasıl olur ya da nasıl korunulur bunlar hakkında öyle net bilgilerim yok.

Bence adet olmaya başladığın gün hapa başla artı mutlakaaaa kondom kullan. Ama bunu mutlaka yap ve yakınlaşmanın başından sonuna kadar yap. Çünkü seni sadece hamilelikten değil aklına bile gelmeyecek binlerce bulaşıcı hastalıktan korur
Adet olmaya başladığım günden beri içmeye başladım diyelim. İlişkiye girmek için en uygun zaman hep adet bittikten 1-2 gün sonra mı olmalı? Bide hiç kesintisiz mi kullanmalıyım?

Adet başlangıcı 10-17 gün arası riskli günler prezervatif kullanırsanız bir sorun olmaz.

Anlıyorum sizi ama hiçbir bilgi bilmeden, daha önce de deneyimlemeden evlendiğimiz gece napıcağımızı bilmeden girsek daha mı iyi olur? Ben sadece bilgi ediniyorum. Gerçek anlamda hani korunarak ilişki nasıl olur ya da nasıl korunulur bunlar hakkında öyle net bilgilerim yok.

E zaten evlendigin geceyi özel kılan da bu.. diğer gecelerde bileceksin.Ne bu acele?
Size tavsiyem şu; bekleyin..şu dönemde erkekler de bekleyen kızlara kezban diyerek dalga geciyor..ama evlenecegi zaman da ne hikmetse hep bir kezban arayisina giriyor.erkeklere guvenilmez.dahası hamilelik,hastalik ve muhtemel büyük üzüntü yaşayabilirsiniz..eşinizi bekleyin..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X