İlk defa böyle bir şey yaşıyorum bana yardımcı olabilir misiniz?

cerensimo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2023
2
0
22
Erkek arkadaşım ile reglimin ilk günü ben de ped ve bir kilot birde boxer tarzı elbisenin altından giydiğim 2 kat iç çamaşır, onda da düz boxer varken sürtündük. Boxerında 1-2 damla zevk suyu gördüm sadece sonra kendi iç çamaşırımda da bir ıslaklık fark ettim. Ama o benim kendi zevk suyum muydu bilmiyorum anlamadım. Bende neredeyse pedle beraber 3 kat çamaşır vardı onun boxerından gelen bir iki damla zevk suyunun bana geçme ihtimali var mıdır? Boşalma vs olmadı. Dün reglim baya geldi ama stres mi yaptım bilmiyorum bugün 2. günü çok az geliyor. Gebelik durumu böyle bir şeyde söz konusu oluyor mu? Ben mi çok bilgisizim

3 kat engelden geçen sperm hamile bırakırsa sakın aldırmayın, literatürün böyle mucizevi şeylere ihtiyacı var
ya ben ıslaklık fark ettim kendimde o yüzden endişelendim acaba onun boxerındaki 1-2 damla zevk suyu benim üzerimdeki çamaşırlara mı bulaştı diye. Yoksa kendi zevk suyum muydu anlamadım. Reglimin ilk günüydü bu olaydan bir kaç saat sonra reglim gayet güzel akarken bugün fazla gelmemeye başladı. Stresten mi sizce? gebe kalabileceğim bir durum oluşur mu

Biz cıplak yapıyoruz 2 senedir gebelik elde edemedik eğer hamile kalırsanız haber verin bende 3 kat çamaşır ile sürtüneyim

X