İlk defa denize gideceğim yardım !!!!

desina35

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2017
10
1
27
Kızlar ilk defa denize gideceğim yüzme bilmiyorum sahil dışında deniz görmedim o derece :KK76:neler götürmeliyim denizden çıktıktan sonra nasıl kurulanıcam mesela ıslak olucam oralarda gezicez üzerime neler almalıyım elbise mi yoksa şort tişört mü ?Yardımcı olursanız çok sevinirim bu konuda çok cahilim :KK1:

İki tane mayo alırsanız kurulanma olayından kurtulmuş olursunuz ( kabinde değişirsiniz) iki tane havlu güneş kremi alabilirsiniz ... Gezecekseniz uçuş uçuş elbise alabilirsiniz yanınıza ayrıca extra şort tişört de alabilirsiniz... Bir rimel bir dudak parlatıcısı da alırsanız daha hoş ve bakımlı görünürsünüz...

İki tane mayo alırsanız kurulanma olayından kurtulmuş olursunuz ( kabinde değişirsiniz) iki tane havlu güneş kremi alabilirsiniz ... Gezecekseniz uçuş uçuş elbise alabilirsiniz yanınıza ayrıca extra şort tişört de alabilirsiniz... Bir rimel bir dudak parlatıcısı da alırsanız daha hoş ve bakımlı görünürsünüz...
Suda akmayan bir rimel öneriniz var mı sonra zombi gibi çıkmayayım denizden :KK36:

rimel önermem sonra benim gibi dayanamayıp denize atlarsanız o rimeller akıyor göz altları mor mor görünüyor :KK51::halay:

X