Gebeliğe Hazırlık İlk defa ovulasyon testi deneyeceğim yardımcı olabilir misiniz

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
SENDE DURUM NEDİR NE ZAMAN BAŞLICAN OVULASYONA BENIM KARGO YARIN ELIMDE OLACAK YARIN AKSAM ILK TESTI YAPCAM HAYIRLISI İLE
Ben dün başladım adet dongume göre 12.gun başlamam oneriliyordu o yüzden başladım aslında adetten hemen sonra denemek istiyordum ama bekleyemedim

Cok koyu olmasini beklemesi gerekiyor zira o gun yumurtlama gerceklesir. Siz koyu cizgiyle karsilasmiyorsaniz muhtemelen yumurtlama gerceklesmiyordur. Cok siliklesmesi zaten cogu gunde oluyor. Onunla alakasi yok T cizgisi C cizgisinden daha koyu ya da ayni koyulukta olmasi şart yumurtlama icin.
Herkes çok farkli ve çok fazla şey söylediği için kafam çok karisiyor en iyisi en koyu zamanı bulana kadar denemek galiba

Herkes çok farkli ve çok fazla şey söylediği için kafam çok karisiyor en iyisi en koyu zamanı bulana kadar denemek galiba
koyu zamanı bulucam derken günleri kaçırma ..mantıklı olan zaten adatten 10 gün sonra 2 günde bir ilişki :KK66: :KK66:

koyu zamanı bulucam derken günleri kaçırma ..mantıklı olan zaten adatten 10 gün sonra 2 günde bir ilişki :KK66: :KK66:
Yalnızca koyu zamani bulup o günü değerlendirmiyorum zaten 4 aydır normal adet takvimimdeki günleri günaşırı degerlendiriyorduk fakat herhangi bir şey olmayınca acaba ovulasyon zamanım bildiğimden farklı mı diye bu testleri denemeye karar verdim

Yalnızca koyu zamani bulup o günü değerlendirmiyorum zaten 4 aydır normal adet takvimimdeki günleri günaşırı degerlendiriyorduk fakat herhangi bir şey olmayınca acaba ovulasyon zamanım bildiğimden farklı mı diye bu testleri denemeye karar verdim
Tabiki iyi yapmişsın denemeye devam et sen ama bu arada ilişkiyi bırakma anlamında söyledim.. mesela ben 18.ci gunden sonra yumurtam oldugunu bu testler sayesinde ögrendim yani gec yumurtlama ..ama dedigim gibi hic bi zaman iki cizgi aynı koyulukta olmadığı icin cift cizgi gordugum günleri degerlendiriyordum 1 hafta sonra adet gunumu bekliyordum vee birgun o adet gelmedi .allah sanada nasip etsin tez zamanda insalah

Tabiki iyi yapmişsın denemeye devam et sen ama bu arada ilişkiyi bırakma anlamında söyledim.. mesela ben 18.ci gunden sonra yumurtam oldugunu bu testler sayesinde ögrendim yani gec yumurtlama ..ama dedigim gibi hic bi zaman iki cizgi aynı koyulukta olmadığı icin cift cizgi gordugum günleri degerlendiriyordum 1 hafta sonra adet gunumu bekliyordum vee birgun o adet gelmedi .allah sanada nasip etsin tez zamanda insalah
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

Sana tavsiyem instagramda : birgebeningünlüğü sayfasi var ovulasyon testlerini Ebru hanim kendisi üretip satiyor ve sordugun her soruya cevap veriyor kensisi isinin ehli her zaman bana yardimci oldu onun testini kullaniyorum tavsiye ederim

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim
Merhaba canım örnek olsun diyr kendi testlerimi atıyorum bende 28 günde bir oluyorum 11 veya 12.gün başlıyorum genellikle 14.gün pik yapıyor bu sefe 13 de yaptı ve bugünde pik gösteriyor

Eklentiler

• IMG_20210929_160413.jpg
    IMG_20210929_160413.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 158
hanımlar ovulasyon testiiçin kargom bugun geldı çalıştıgım için akşam yapacagım adetım 21 eylül dü bugun 10.gün başlasam olur mu elime ulaşmadıgı için edetim biter bitmez yapamadım

8E739D6A-EAD1-4E81-92D1-D9FA42F1E1EB.jpeg
B80C2690-D501-4612-8AC1-4C622E9AB32B.jpeg
Selam kızlar,
Bu ay çok ilginç oldu. Ovulasyon testinde tam pozitifi görmeden silikleşti. Her gün aynı saatte yaptım ama çatlamayı kaçırdım mı acaba ama bu kadar sürede nasıl tam pozitifi yakalamadan silikleşir ki ? 18.günde sadece pozitife en yakın çizgi oldu ama onda da tam koyuluk olmadı. Dedim tamam bugün böyle o zaman 19. Gün pozitif olcak ama bir baktım silik oldu test mi yanlış diye bir tane daha yaptım o da silik çıktı. Sizce yumurtlamadım mı bu ay bakar mısınız ? Birde sağ kasığımda sanki hafif bir ağrı var. Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

X