Saç Rengi ve Saç Boyama İlk defa saç boyamak

1prnses 1prens annesi

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
118
17
Hanımlar iyi günler ben bu zamana kadar hıc saçımı boyatmadim boyamadim değişiklik olsn istiyorum boyatmak istyorum ama bazıları boyatmak zararlı boyatma falan diyor napcam bilmiyorum bide ilk boyatmada evde yaparsam neler yapmam lazım bilen varsa yardımcı olabilirim acaba😘😘

Hanımlar iyi günler ben bu zamana kadar hıc saçımı boyatmadim boyamadim değişiklik olsn istiyorum boyatmak istyorum ama bazıları boyatmak zararlı boyatma falan diyor napcam bilmiyorum bide ilk boyatmada evde yaparsam neler yapmam lazım bilen varsa yardımcı olabilirim acaba😘😘
bende ilk kez cuma günü boyatıcam 😂 ama kuaföre gitsen daha iyi olur evde yapamaya bilirsin

Saç boyamak saçı kurutuyor saça zarar veren açıcı. Açıcının saçı yakma riski var eğer çok açık renklere boyayaksanız kuaförde bpyatın derim ben. Doğal saçınıza yakın bir tonda boyayaksanız evde de boyayabilirsiniz.

Benim saçım aşırı siyah açmak istiyorum bende esmer biriyim
Benim de siyahtı o zaman uzundu saçlarım bir kutu açıcı alma hatasına düştüm tupturuncu oldu saçlarım neyse ki bakıra boyayacaktım siyah saçı sarıya kadar açmak istiyorsanız kademeli gitmelisiniz.

Açık kumral kendi saçımı bakır renge boyattırdım. Bunu evde yapmak bence mümkün değil :)
Saçım asla sertleşmedi bi sorun olmadı, kuaförünüzün iyi olması bu konuda çok önemli.

İşte napcam bilmiyorum açıcı almama gerek değil mi
İki şekilde istediğiniz renge geçebilirsiniz. İlk yöntem açıcı kullanmadan belirli aralıklarla saçınızı istediğiniz renge boyarsınız saç renginiz birkaç boyama sonrasında oturur ikinci yöntem de açıcı kullanarak beklemeden geçersiniz istediğiniz renge. Ancak açıcı kimyasal bir işlem olduğu için saçlarınız yıpranabilir bakım yapmalısınız. Kuaförlerde bu işlemler daha pahalıdır ancak daha güvenlidir. Onlar markette satılan açıcılardan farklı açıcı kullanırlar. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

İki şekilde istediğiniz renge geçebilirsiniz. İlk yöntem açıcı kullanmadan belirli aralıklarla saçınızı istediğiniz renge boyarsınız saç renginiz birkaç boyama sonrasında oturur ikinci yöntem de açıcı kullanarak beklemeden geçersiniz istediğiniz renge. Ancak açıcı kimyasal bir işlem olduğu için saçlarınız yıpranabilir bakım yapmalısınız. Kuaförlerde bu işlemler daha pahalıdır ancak daha güvenlidir. Onlar markette satılan açıcılardan farklı açıcı kullanırlar. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Çok tşk ederim ilk yönden daha iyi geldi sanki bana 🌟✨✨

Suann nasıl peki saçların düzeldi mi 🤔
Pixie kesim deyim yerindeyse erkek gibi kestirerek kurtuldum şu an saçlarım hala kısa çene hizamda ama yanıklardan dolayı eşit kesimde değil o canımı sıkıyor. Ama Allah'a şükür artık saçlarım sağlıklı artık açıcıya tövbe ettim. Zaten akınca açıcıdan dolayı uçları açık dipleri koyu oluyordu şimdi o durum da düzeldi.

X