Dövme Ilk dövmem güvercin

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
Buyrun bu da benim ilk dövmem umarım beğenilir❤️❤️❤️
Eki Görüntüle 1207020

Mustafa Kemal'in askeri.
Bende beğeniyorum ama bu gerçekten günah çünkü vücudumuz bize emanet veriliyor onu beğenmemek ve değiştirmek estetik gibi günahmış.belki geri kafalı dieceksiniz ama bende modern bi bayanım ama günah olduğu için

Bende beğeniyorum ama bu gerçekten günah çünkü vücudumuz bize emanet veriliyor onu beğenmemek ve değiştirmek estetik gibi günahmış.belki geri kafalı dieceksiniz ama bende modern bi bayanım ama günah olduğu için
Doğrudur bir şey diyemem. Kişiden kişiye de değişir. Ben belki müslümanım belki hristiyan belki ateist belki deistim. Bundan dolayı günah da sevap da benim içimde ben ve O arasında.

Doğrudur bir şey diyemem. Kişiden kişiye de değişir. Ben belki müslümanım belki hristiyan belki ateist belki deistim. Bundan dolayı günah da sevap da benim içimde ben ve O arasında.
Evet ona tabiki karışamam ama senin için değilde yaptırmak isteyenler için yazdım yoksa haddime değil yaptırmak isteyen 2 kez düşünsün diye ufak şeyleri bende beğeniyorum ama günah olduğunu bile bile yaptıramam belki ona gelene kadar neler günah diceksiniz ama benim düşüncemde bu yönde

X