İlk gebelik heyecanı

Tebrik ederim. Rabbim hepimize bebeklerimizle kavuşmayı nasip etsin inşallah:anneadayı: ilk stres beta artacak mı, artıyor sonra kese görülecek mi stresi başlıyor, kese de görülüyor sonra bebeği görüp kalp atışını duyabilecek miyiz stresi başlıyor derken bebek gelişecek mi, sağlıklı mı birsürü sorular kafa kemiriyor:) bende başlarda çok pinpirikliydim sonra akışına bırakmaya karar verdim. Rabbim e emanet. Batmalar kasık ağrıları normal ben 10.haftaya kadar adet olacakmışım gibi bir ağrı yaşadım. Tavsiyem kendini çok fazla dinleme, kanama, aşırı bir ağrı vs. dışında ufak tefek batmaları çok normal kendine dert etme. :)

Tebrik ederim. Rabbim hepimize bebeklerimizle kavuşmayı nasip etsin inşallah:anneadayı: ilk stres beta artacak mı, artıyor sonra kese görülecek mi stresi başlıyor, kese de görülüyor sonra bebeği görüp kalp atışını duyabilecek miyiz stresi başlıyor derken bebek gelişecek mi, sağlıklı mı birsürü sorular kafa kemiriyor:) bende başlarda çok pinpirikliydim sonra akışına bırakmaya karar verdim. Rabbim e emanet. Batmalar kasık ağrıları normal ben 10.haftaya kadar adet olacakmışım gibi bir ağrı yaşadım. Tavsiyem kendini çok fazla dinleme, kanama, aşırı bir ağrı vs. dışında ufak tefek batmaları çok normal kendine dert etme. :)
İnşallaah ❤️ ya gerçekten hepimiz aynı şeyleri düşünüyoruz demek ki❤️ ilk kanı verdim 1022,82 1hafta sonra yine kan verdim sonuçları iki gün sonra yani bu sabah aldım 17357.62 ay nasıl sevindim büyümüş diye ❤️ çok mutlu oldum gerçekten.. Ve dediğin gibi şimdi kese ne zaman görülecek, kalp atışı ne zaman duyulacak :)) ah hep bunları düşünüyorum 🤗🌼

Ben bu 5+2 falan nasıl oluyor anlamıyorum :) benim 45.6 çıktı sağlık ocağı doktoru birdahaki hafta içi git keseyi görmek için dedi

Ben bu 5+2 falan nasıl oluyor anlamıyorum :) benim 45.6 çıktı sağlık ocağı doktoru birdahaki hafta içi git keseyi görmek için dedi

Son adet tarihinden hesaplanıyor canım yani 5 haftalık 2 günlük :) bebişin daha çok yeni hayırlı uğurlu olsun inşallah ❤ keseyi görebilmek için değerin 1500 üstü olması gerekiyormuş herhalde internette var hafta hesaplama gir bak kaç haftalık olduğuna :)

😍 bana 1 haftalık falan dedi pazartesiye kadar yükselir mi acaba valla çok heyecanlıyım hemen pazartesiye aldım randevuyy

Aynen dediğin gibi bilgilenmiş olurum en azından :) En son 6 şubatta adet oldum benim adetlerim düzensiz o yüzden geçti ya da geçmedi diyemiyorum.

Aminn ❤ ya çok tuhaf ama birkaç gün önce biraz halsizlik falan başlamıştı ama dün öğrendiğimden beri acayip uykum var. Kesinlikle psikolojik 😀😀

Canım en son adet gördüğün tarihi baz alarak tahmini bir hesap yapıyorlar.. Net olarak ultrasonda belli oluyor ne kadarlık olduğu.. Benim şu an 5+3ama ben 5hafta 3gün önce adet oldum aslında daha küçük yani 😇 pazartesi gideceğim doktora umarım net bir şey söylerler... :)) 1500üzeri ultrasonda belli olabiliyormuş, 15.000üzeri de kalp atışı duyuluyormuş sanırım..

Aminn ❤ ya çok tuhaf ama birkaç gün önce biraz halsizlik falan başlamıştı ama dün öğrendiğimden beri acayip uykum var. Kesinlikle psikolojik 😀😀
Benim o halsizlik daha yeni başladı :KK70: uyumak istiyorum hep ama uykum gelmiyor :KK70:

Halsizlik ve uykusuzluk hali ben gebeliği öğrenmeden 2hafta önce başladı, psikolojik olduğunu sanmıyorum çünkü küçükler anca başlar uyku halin normal bende canımm :)

Benim de hep uykum var, hep uykusuzum ama hiç uyuyamıyorum.. Hamile değilken daha çok uyuyordum :ıslık: 😇

Halsizlik ve uykusuzluk hali ben gebeliği öğrenmeden 2hafta önce başladı, psikolojik olduğunu sanmıyorum çünkü küçükler anca başlar uyku halin normal bende canımm :)

Benim de hep uykum var, hep uykusuzum ama hiç uyuyamıyorum.. Hamile değilken daha çok uyuyordum :ıslık:😇
Gerçektende öyle ya :KK70: daha fazla uyuyordum

X