İlk gebelik heyecanı

Selam kızlar ben de pazartesi akşamı beta 813 gördüm beklemediğim bir gebelikti süpriz oldu henüz doktora gitmedim değeri tekrar da ölçtürmedim ölçtürmek gerekir mi acaba
Canım değerin güzel hayırlı olsun öncelikle :) ölçtürmen şart değil aslında ama istersen kan verip yükselişin düzenli olup olmadığını öğrenebilirsin 👍 kadın doğuma gözükmeyi de ihmal etme 😇

Canım değerin güzel hayırlı olsun öncelikle :) ölçtürmen şart değil aslında ama istersen kan verip yükselişin düzenli olup olmadığını öğrenebilirsin 👍 kadın doğuma gözükmeyi de ihmal etme 😇
Cumartesiye randevu aldım umarım sağlıklıdır hala içimde bişey olduğuna inanmıyorum😀

kızlar merhaba bende pazartesi ögrendim :) ilk idrar testi yaptım sonra inanamadım yanlış yaptım deyip gidip kan tahlili yaptırdım sonuç 447 idi :) çarşamba tekrar yaptırdım 1127 çıktı :) dış gebelik ve kimyasaldan çok korkuyorum inş sağlıkla gelir.
Eşim 10 gündür yurtdışında daha haberi yok 1 haftadır kimseyede söylemedim içimde heyecanla yaşıyorum sizle paylaşayım :)
Bu akşam eşim gelecek bakalım nasıl tepki vericek :)

kızlar merhaba bende pazartesi ögrendim :) ilk idrar testi yaptım sonra inanamadım yanlış yaptım deyip gidip kan tahlili yaptırdım sonuç 447 idi :) çarşamba tekrar yaptırdım 1127 çıktı :) dış gebelik ve kimyasaldan çok korkuyorum inş sağlıkla gelir.
Eşim 10 gündür yurtdışında daha haberi yok 1 haftadır kimseyede söylemedim içimde heyecanla yaşıyorum sizle paylaşayım :)
Bu akşam eşim gelecek bakalım nasıl tepki vericek :)
Çok sevindim canım kimyasal gebelik değil emin olabilirsin, değer bu kadar yükselmiyor kimyasalda. Tebrik ederim 😇 çok mutlu olacaktır eminim 😇🌼 sağlıkla kucağımıza alalım inşallah ❤️

Çok sevindim canım kimyasal gebelik değil emin olabilirsin, değer bu kadar yükselmiyor kimyasalda. Tebrik ederim 😇 çok mutlu olacaktır eminim 😇🌼 sağlıkla kucağımıza alalım inşallah ❤️
Teşekkür ederim 🤗 bugün tekrar doktora gittik ultrasonla çok ufak gözüktü vajinal ultrason ile doktor tam gördü haftaya cuma tekrar gel dedi bakalım ne durumda olucak :)

Teşekkür ederim 🤗 bugün tekrar doktora gittik ultrasonla çok ufak gözüktü vajinal ultrason ile doktor tam gördü haftaya cuma tekrar gel dedi bakalım ne durumda olucak :)
Kac hafta olucak haftaya? Belki kalp atışlarını duyarsınız :)

Kızlar selam benide aranıza alabilirseniz çok sevinirim.😊Benim hikayem geçen hafta başladı.Şimdi adete 1 hafta bel ve kasık ağrılarım oldu ama belim değişik ağrıyordu yinede kondurmadım. Adet günüm 2 gün gecikti bir sabah etkenden birşey beni uyandırdı ve test yapayım dedim ama nasıl umutsuzum.Baktım anında iki çizgi oldu.İnanamadım hemen gidip kan testi yaptırdım 453,53 çıktı.Sevinçten havalara uçtum.🥰Hemen eşime söyledim.Doktora gittik çok küçük şuan daha yerleşmemiş kese gözükmez dedi folik asit verdi içtim yarın kontrole gidicem.Bol su iç mesaneni sıkıştır öyle gel dedi.Benim bat günüm 17 şubattı hani o hesaplama ile yarın 5+3 olmuş oluyorum. Tabi çok korkuyorum hani bir kese ve kalp atışını duysam rahatlayacağım.

Tecrübelerinize ihtiyacım var kızlar aynı tedirginliği yaşadınız dimi?Rüyamda hep erkek bebek görüyorum hatta dün gecede gördüm.
Şuan uyku halim ve hafif mide bulantı ve kafam sallanıyor gibi normal dimi?

Kac hafta olucak haftaya? Belki kalp atışlarını duyarsınız :)
Bugün tekrar gittik 😂 aynı anda iki hastanede kontrole gidiyorum.
Şuan 5+4 deyim kesem 6.9 mm doktor 4 haftaliksin dedi iki hafta sonra kalp atışı duyulur dedi :)
Cuma gününde başka doktora gidicem belki orda duyulur 😍

Kızlar selam benide aranıza alabilirseniz çok sevinirim.😊Benim hikayem geçen hafta başladı.Şimdi adete 1 hafta bel ve kasık ağrılarım oldu ama belim değişik ağrıyordu yinede kondurmadım. Adet günüm 2 gün gecikti bir sabah etkenden birşey beni uyandırdı ve test yapayım dedim ama nasıl umutsuzum.Baktım anında iki çizgi oldu.İnanamadım hemen gidip kan testi yaptırdım 453,53 çıktı.Sevinçten havalara uçtum.🥰Hemen eşime söyledim.Doktora gittik çok küçük şuan daha yerleşmemiş kese gözükmez dedi folik asit verdi içtim yarın kontrole gidicem.Bol su iç mesaneni sıkıştır öyle gel dedi.Benim bat günüm 17 şubattı hani o hesaplama ile yarın 5+3 olmuş oluyorum. Tabi çok korkuyorum hani bir kese ve kalp atışını duysam rahatlayacağım.

Tecrübelerinize ihtiyacım var kızlar aynı tedirginliği yaşadınız dimi?Rüyamda hep erkek bebek görüyorum hatta dün gecede gördüm.
Şuan uyku halim ve hafif mide bulantı ve kafam sallanıyor gibi normal dimi?
Canım çok tebrik ederim sağlıkla kucağımıza alalım bebişlerimizi inşallah ❤️5+3te kese büyük ihtimal gözükür :) kalp atışını haftaya duyarsınız. Tabiki de aynı tedirginliği, korkuyu, heyecanı bende yaşadım, hepimiz yaşadık :) bende gebeliğimi bilmiyorken erkek bebek görmüştüm rüyamda :) bugün 8+0 benim, Akşamüzeri 2saat uyumuşum, yorgunluk halsizlik uyku.. Hep oluyor bunlar.. Baş dönmesini şöyle söyliyim.. Hamile olduğumu bilmiyordum daha adetime 1hafta vardı.. Kayınvalideme bikaç kez hep şey sordum, anne deprem mi oluyor? Işığa bakıyordu, yok senin başın dönüyor derdi. Yani deprem sanardım, öyle başım dönerdi :))
Mide bulantın artacak.. Kusacaksın.. Benim artık boğazım öyle tahriş olmuş ki, istifra ederken boğazımdan kan geliyor hep.. Ama canı sağolsun. Doğsun, büyüsün, iyi hayırlı bir insan, evlat olsun inşallah.
Biz doğurduğumuzda unutacağız tüm zorlukları ❤️

Aramıza hoşgeldin ❤️🌼

Bugün tekrar gittik 😂 aynı anda iki hastanede kontrole gidiyorum.
Şuan 5+4 deyim kesem 6.9 mm doktor 4 haftaliksin dedi iki hafta sonra kalp atışı duyulur dedi :)
Cuma gününde başka doktora gidicem belki orda duyulur 😍
Canım ultrasonda 6hafta olmadan kalp atışı duyulmaz, yani sen duyamazsın ama vajinal ultrasonla bakarsa doktor kalp atışı olup olmadığını anlar.. Çok sık gitmemeni tavsiye ederim ben :) ultrason bebişi yorar :) sürekli git gel yapmak seni de yorar, sen dinleneceksin ki bebiş büyüsün :) 19unda gittim en son, 13gün sonrasına randevum var şu anda 1nisana yani. 19unda bebeği gördük kalp atışını gördük boyunu posunu ölçtük 😝 1ine kadar kolları filan oluşmuş olacak, daha da büyüyecek :) araya bir hafta on gün farklar koyarsan büyüdüğünü daha kolay anlayacaksın ❤️ benim de yıllar sonra gelen bir bebiş, bende ilk öğrendiğimde sürekli gidiyordum gerçi :))
Şimdi Bi tane özel hastane buldum, oraya gideceğim sanırım sürekli olarak :)
Bir de uygulama indir telefona gün gün bebeğin gelişimini okuyup takip edersin ben öyle yapıyorum :) hafta atladığında bildirim atıyor çok tatlı :)
Bugün bana bildirim atmış annee 8 haftalık oldum ben diye ❤️
Bi doğsun yicem onu yicem, ❤️❤️

Canım ultrasonda 6hafta olmadan kalp atışı duyulmaz, yani sen duyamazsın ama vajinal ultrasonla bakarsa doktor kalp atışı olup olmadığını anlar.. Çok sık gitmemeni tavsiye ederim ben :) ultrason bebişi yorar :) sürekli git gel yapmak seni de yorar, sen dinleneceksin ki bebiş büyüsün :) 19unda gittim en son, 13gün sonrasına randevum var şu anda 1nisana yani. 19unda bebeği gördük kalp atışını gördük boyunu posunu ölçtük 😝 1ine kadar kolları filan oluşmuş olacak, daha da büyüyecek :) araya bir hafta on gün farklar koyarsan büyüdüğünü daha kolay anlayacaksın ❤ benim de yıllar sonra gelen bir bebiş, bende ilk öğrendiğimde sürekli gidiyordum gerçi :))
Şimdi Bi tane özel hastane buldum, oraya gideceğim sanırım sürekli olarak :)
Bir de uygulama indir telefona gün gün bebeğin gelişimini okuyup takip edersin ben öyle yapıyorum :) hafta atladığında bildirim atıyor çok tatlı :)
Bugün bana bildirim atmış annee 8 haftalık oldum ben diye ❤
Bi doğsun yicem onu yicem, ❤❤
Haklısın aslında ama heyecan yapıyorum hala inanamıyorum mucizevi geliyor :)
Ama ben şeyi anlamadım sata göre 5+4 dün ama doktor 4 haftalık dedi orda kafam karıştı

Haklısın aslında ama heyecan yapıyorum hala inanamıyorum mucizevi geliyor :)
Ama ben şeyi anlamadım sata göre 5+4 dün ama doktor 4 haftalık dedi orda kafam karıştı
Canım geç döllenme olmuş, o yüzden ultrasonda 4haftalık Bi bebiş..
Ah sorma, bana da mucizevi geliyor, durup dururken mutlu oluyorum :) rabbim çok hayırlı ve sağlıklı evlat nasip etsin inşallah ❤️

Arkadaşlar merhaba ben de aranıza yeni katıldım. En son adetim 27 şubattı. Yani şu an tam dolu dolu4 haftalık hamileyim yeni öğrendim sayılır
Kalp atışını ne zaman duyabilirim ve kese için ne zaman doktora gitmeyelim bilenler yazabilir mi

Arkadaşlar merhaba ben de aranıza yeni katıldım. En son adetim 27 şubattı. Yani şu an tam dolu dolu4 haftalık hamileyim yeni öğrendim sayılır
Kalp atışını ne zaman duyabilirim ve kese için ne zaman doktora gitmeyelim bilenler yazabilir mi
5nci haftada kese gözükür, 6ıncı haftada kalp atışı duyulur canım, hayırlı olsun ❤️

kızlar bende aranızda yeniyim sadece kan testi yaptırdım doktora daha görünmedim batın 1 ci günü 184 çıktı beta hcg normal mi

kızlar bende aranızda yeniyim sadece kan testi yaptırdım doktora daha görünmedim batın 1 ci günü 184 çıktı beta hcg normal mi
Canım herkesin değeri farklı çıkar geç döllenme olmuş olabilir, yumurtlamadan sonra ki kaçıncı gün olduğunu biliyorsan internette değer tablosu var, ordan bakıp normal sınırlar içinde olup olmadığını anlayabilirsin :) ama bence güzel, iki günde bir artışının nasıl olduğuna göre daha güzel denebilir
O yüzden iki gün sonra tekrar kan ver değerin yükselişine bak :)
Değerin 1500-2000leri bulunca da ultrasona gir :))
Hayırlı olsun şimdiden canım 🤗

X