İlk Gece ve Adet..

gozyasi

Hüzün Dostu..!
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2006
2.650
2.768
Kızlar bir sorum olacak.. Arkadaşım evleneli bir ay oluyor.. İlk gece dışında diğer geceleri hep korunmuşlar ama ilk gece de zaten bişey olmamış anlattığına göre detayları bilmiyorum. Benim sorum şu, ilk cinsel ilişkiden sonra az az kanaması olmuş ama şimdi adet günü iki gün geçmiş önceden de çok düzenli değilmiş bu durumda ilk ilişkiden sonra adette farklılıklar görülebilir mi??? Bu normal mi yani bu durum adetine etki eder mi

kızlar belirli saatler dışında nete giremiyorum, cevabını bilen varsa verebilir mi?

Bence ilk gece ile alakası yok canım..Önceden de çok düzenli değilmiş demesi bunu doğruluyor..

Çekindiği ne onu anlamadım.Hamile kalmaktan mı korkuyor 2 gün geçti diye?İlk gece de hamile kalınabilir biliyorsun,daha fazla gecikirse test yaptırsın, olabilir de...

evlendikten sonra adetlerinin çok farklı bir değişijklik olacağını zannetmiyorum 2 gün çok değil ayrıca daha öncede düzensiz olduğu için sorun yoktur bence...

2 gün okadar da önemli degil
hava degişikli stres gerginlik kilo alıs veya vemeside etkiler hem evlenemden
öncede düzünsizmiş eger bi kac gün daha gecerse test yapsın......

artik evli olmakla adet duzeni arasinda ne gibi bir iliski var ki? dogum kontrol hapiyla bi iliskisi olabilir ama ilk gece nin ne etkisi olacak ki? ya evleniyorsunuz barklaniyorsunuz da bu konulara hala yabanci misiniz yahu

Evlenen barklanan arkadaşım. Ben henüz eşimle aynı evde yaşamıyorum. Burda o hamile kalkmaktan korkmuyor son zamanlarda düzene girmişti adeti ama şimdi biraz gecikince acaba düzenim yine mi bozuldu diye düşünüyo detaya girmekle hamile olmayacagınıda anlatmak istedim.

artik evli olmakla adet duzeni arasinda ne gibi bir iliski var ki? dogum kontrol hapiyla bi iliskisi olabilir ama ilk gece nin ne etkisi olacak ki? ya evleniyorsunuz barklaniyorsunuz da bu konulara hala yabanci misiniz yahu

insanlar bekarken öğrenmek için soruyor ona da kzıyorsunuz..öğrenemiyorlar...
evliyken soruyorlar e o da olmuyor...
ne yapsın bu insanlar azıcık aydınlatsanız...

merhabalar kızlar,
kafama takılan bir soru var ilk gece kızlık zarı kanadıktan sonra 2-3 damla kan geliyormuş bunu biliyorum peki daha sonra ilişkiye devam edilir mi?

X