İlk görüşte aşka inanır mısınız?

esra777057

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2024
111
241
26
Kızlar kızlar.. Aslında ben ilk görüşte aşka inanmam o hoşlantıdır der geçerim ama bugün garip bir şey yaşadım. Yakın zamanda toksik yanında az kalır denebilecek bir ilişki yaşadım. Kavgalar tartışmalarla bitti neyse ki. Erkolar kapatılsın modundayım yani. Ama bugün arkadaşlarımla otururken tanımadığım birine gözüm çarptı ki normalde hiç etrafına bakan biri değilim arkadaşlarım bakar kör derler o kadar diyim 😂 Neyse bu çocuğa baya takıldım sürekli bakma ihtiyacı duyuyorum kafamı çeviriyorum falan ama o hiç bakmadı yani. Sonuç olarak ismini bile bilmediğim birinden bu saate kadar aklımdan çıkmayacak kadar etkilenmem normal mi yoksa son yaşadıklarımdan sonra benim psikoloji nanay heralde bilemiyorum. İlk defa böyle bir şey yaşadığım için kafam takıldı

Ben ilk erkek arkadaşıma ilk bakışta aşık olmuştum.
16 yaşındaydım ve aradan 21 sene geçmesine rağmen hala aklima gelir. Yani eski sevgilim değil o tatli temiz his

Başlığınız ilk görüşte platonik aşk olmalıydı.

Peki onu tanıyormuş hissine kapıldınız mı? Veya özlemiş gibi hissettiniz mi?

Hayır öyle bir hissiyatım olmadı sadece bir çekim oldu sanki. Dönüp bakma ihtiyacı hissettim
Öyleyse bence hormonal bir şey olmali😉 yani ilk bakista aşk dediginiz şey böyle sadece çekim değil,günlerce haftalarca aklinizdan çıkmaz o ilk bakış hatta abartı gleebilir ama yıllarca o anı ozlersiniz her detayini hatirlayip unutmazsiniz.tecrubeyle sabittir😇😇

bu bana zaman zaman olur :)
toksik eximle hala görüştüğümüz bi dönemde yani aslında aklım hala ex ile meşgulken
toplantı yaptığımız bi müşterimizden etkilenmiştim
2 gün falan düşündüm adamı hatta arkadaşlara sordum nerede yaşadığını falan
sonra unuttum gitti bi daha da görmedim

bi keresinde de toksik eximle daha 2. buluşmamızdı o zamanlar yeni sevgili olmuştuk
oturduğumuz kafeden ayrılırken kasadaki kişiden bi anlığına etkilenmiştim
çok cool çok karizma gelmişti
mekandan ayrılınca unuttum gitti

şimdilerde de izlediğim bi dizide etkilendiğim beğendiğim bi oyuncu oldu
durup durup instagramına bakıyorum şaka gibi ajdhjdhj
2 güne unuturum ama

İlk görüşte aşka inanıyorum çünkü başıma geldi. Asla hoşlanmak ile kıyaslanamaz öncelikle, aklınızdan çıkaramazsınız mesela, arkanızı dönünce aklınızdan çıkıyorsa hoşlanmışsınızdır.

X