İlk Günden Beri Arıza Çıkaran TV

Yani sonuçta gözümüzün önünde değiştirmediler. Tv 10 gün sonra geldi. Belki abarttığımı düşünüp yazılım güncelleyip geri getirdiler. Aklıma her şey geliyor.

Tabii haklısınız bunu anlamanızın yolu yok. Ben şunu anlamıyorum öncelikle arızayı belirlemek için çalıştırıyorlar . Arızayı görüyorlar. Sonra arızanın nerden olduğuna karar veriyorlar . Anakart değişimi yapıyorlar. Ama tv gelince yine aynı hataları veriyor. E bu adamlar tamirden sonra kontrol etmiyorlar mı yani? Bir dahaki gidişinde yine 10-15 gün duracak sonuçta. Enteresan..

Benim de T.. Marka televizyonun görüntü ve ses efektleri karisiyordu. Servisi aradim, software kisminda bir bug varmis. Usb ile guncelleme yaptiktan sonra sorun düzelmisti.

Tv kapanmadan once uyari veriyor mu kendi kendine mi kapaniyor.
İzlerken direkt kapanıyor. Uyarı falan yok. Bazen açma düğmesine basınca ekran lacivert oluyor, açılmadan kapanıyor.

Tabii haklısınız bunu anlamanızın yolu yok. Ben şunu anlamıyorum öncelikle arızayı belirlemek için çalıştırıyorlar . Arızayı görüyorlar. Sonra arızanın nerden olduğuna karar veriyorlar . Anakart değişimi yapıyorlar. Ama tv gelince yine aynı hataları veriyor. E bu adamlar tamirden sonra kontrol etmiyorlar mı yani? Bir dahaki gidişinde yine 10-15 gün duracak sonuçta. Enteresan..
Şöyle anlattılar. Ürünü 2- 3 gün bir süre anlattığım arızaları verip vermediğini anlamak için açık bıraktılar. Hatayı buldular, sözde ana kartı değiştirdiler. Yeniden 2-3 gün açık bırakıp kontrol ettiler ve bize yeni bir kumandayla teslim ettiler. Ama Tv nin durumu ortada.

Şöyle anlattılar. Ürünü 2- 3 gün bir süre anlattığım arızaları verip vermediğini anlamak için açık bıraktılar. Hatayı buldular, sözde ana kartı değiştirdiler. Yeniden 2-3 gün açık bırakıp kontrol ettiler ve bize yeni bir kumandayla teslim ettiler. Ama Tv nin durumu ortada.

Peki bunu diyince size nasıl dönüş yapıyorlar?

Dün yeniden teknik arızaya bildirdim. Ana kart değiştiği halde arıza var tüketici hakem heyetine başvuracağım dedim. Ben mail atıp sizi bilgilendireceğim dedi. Haber yok daha.

Çok soru sordum ama :)) teknik servisle mi iletişime geçiyorsunuz yoksa çağrı merkeziyle mi? Aslında işinizi çözecek olan teknik servis önce onlarla halletmeye çalışsanız sonra çağrı merkezini arasanız belki çözüm bulunurdu.

X