İlk ilişkimde kan gelmedi

Kahveseven11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2021
20
-1
24
Arkadaşlar selam, biraz çekinerek yazıyorum ama. Nişanlımla daha önce ilişkiye girme denememiz oldu birinci denememizde ben çok gergindim ne yapacağımı bilemedim nisanlimda yerini bulmakta zorluk çekti ve başarısiz oldu. Ikinci denememizde ben yine çok gergindim yeterli ıslaklık oluyordu ama nişanlım yine içime girmeyi başaramiyordu sanki bir duvar var gibi girmesini engelliyordu. Tek parmağımı sokmayı denedim girdi ama kan gelmedi. Vajinismus olduğumu düşündüm yaptığım araştırmalar sonucu. Kegel egzersizlerini denedim. Kayganlastiriciinin etkili olabileceği yazıyordu. Üçüncü denememizde nişanlıma onun sırasıyla parmaklarini sokmasını istedim1-2-3derken hepsini soktu. Yine kan yoktu. Nişanlımın penisi ile denedik tam dört kere ama yine kan yoktu. Benim tek hisseditigim mesaneme olan baskıdan dolayı cisimin gelmesi, acı ve ağrı. Kendimi rahat bıraksam bile ağrı duyuyordum. Ilişkiden 3-4 gün sonra kadar da bacaklarımda, kasıklarımda, karnımda, vajinamda çok büyük ağrılar vardı. Sizce kanamam neden olmadı. Bir yorum yaparsanız çok mutlu olurum. Doktora sıra aldim gideceğim bu arada.

Kan gelmek zorunda degıl ona takılmayın bazılarının esnek olur .Bir de kan olsa bile cok akacak gıbı bı durum değilmiş ben peçeteye sıldıgımde gormustum bir damla o da. Belkı de gelmıstır sız farketmemıssınızdir. Vajınusmus da degılsıniz bence, tabı doktora gorunun yine de, ama gayet yapmıssınız parmak egzersizi eslı parmak vs. Genelde zordur vaji hastaları ılk aşamada yapamaz bunu. Bence anormal bi durum yok, agrı sızı idrar baskısı da normal.
Nişanlım tamamen girmesine rağmen bile hala bir şeye baskı uyguluyor gibiydi. Bu da normal mi

Arkadaşlar selam, biraz çekinerek yazıyorum ama. Nişanlımla daha önce ilişkiye girme denememiz oldu birinci denememizde ben çok gergindim ne yapacağımı bilemedim nisanlimda yerini bulmakta zorluk çekti ve başarısiz oldu. Ikinci denememizde ben yine çok gergindim yeterli ıslaklık oluyordu ama nişanlım yine içime girmeyi başaramiyordu sanki bir duvar var gibi girmesini engelliyordu. Tek parmağımı sokmayı denedim girdi ama kan gelmedi. Vajinismus olduğumu düşündüm yaptığım araştırmalar sonucu. Kegel egzersizlerini denedim. Kayganlastiriciinin etkili olabileceği yazıyordu. Üçüncü denememizde nişanlıma onun sırasıyla parmaklarini sokmasını istedim1-2-3derken hepsini soktu. Yine kan yoktu. Nişanlımın penisi ile denedik tam dört kere ama yine kan yoktu. Benim tek hisseditigim mesaneme olan baskıdan dolayı cisimin gelmesi, acı ve ağrı. Kendimi rahat bıraksam bile ağrı duyuyordum. Ilişkiden 3-4 gün sonra kadar da bacaklarımda, kasıklarımda, karnımda, vajinamda çok büyük ağrılar vardı. Sizce kanamam neden olmadı. Bir yorum yaparsanız çok mutlu olurum. Doktora sıra aldim gideceğim bu arada.
Kan gelmemesi normal herkesde gelicek diye bi olay yok seninki sanırı. Esnek oyuzdendir , sanırım daha yeni illkiye giriyosunuz, o baskı dediğin şeyde , alışmadığın için
Alıştıkça oda zamanla gidicektir

Kan gelmemesi normal herkesde gelicek diye bi olay yok seninki sanırı. Esnek oyuzdendir , sanırım daha yeni illkiye giriyosunuz, o baskı dediğin şeyde , alışmadığın için
Alıştıkça oda zamanla gidicektir
Peki kanama hiç gelmez mi, üç gün oldu akıntı vs ile gelmedi. Bir yerde regl olmadan bir hafta önce gelebilir yazmışlar mümkün mü

Peki kanama hiç gelmez mi, üç gün oldu akıntı vs ile gelmedi. Bir yerde regl olmadan bir hafta önce gelebilir yazmışlar mümkün mü
Ben sanmam geliceğini, ama eski çağlarda tanıdıklarım anlattı, böyle kan gelmediğinde olay çıkaran adamlara, kan yerine akıntı geliyomuş, ona limon sıkıncı kan rengini alıyomuş, dediler.
Nişanlın bunu sorun yaptımı.

Bu öyle bir kanama değil. Olursa ilişki anında kanama olur. Sonradan gelen bir şey değil.

Kan gelmesi normal benim 1 ay sonra gelmişti hafif pembe leke şeklinde bazı kadınlarda esneklik veya kalınlıkdan dolayı geç gelebiliyo ama diğer şikayetler için bişey diyemem

He kadından kan gelmez. Biz engeli aştığımızı hissettik ama hiç kan yoktu, sonrasında falan da gelmedi. Parmak egzersizi seni esnettiği için kanama olmadan birleşme sağlamışsınız. Karın ve kasıklarındaki ağrı gerginliğinden kaynaklanmış olabilir. Zamanla gevşersin ve ağrın kalmaz. O kadar huzursuz olduğunu uğraştığını görmüş, beraber uğraşmışsınız, göreceğini görmüş, kanı da görmeyiversin bir zahmet. Senin de aklın kalmasın hiçbir şekilde, kendimden sonra 3 kişiyle daha konuşmuştum bu konuyu 2si görümcem onlar da kan görmediğini söyledi. Kan beklemeyin

Yani hemen gelecek diye bir şart yok dimi. Çünkü yaptığımız günden beri kontrol ediyorum yok.
Bende aynı şeyleri yaşadım çok sıkıntılı bi süreç benim çevrem bu kızlık zarına çok takılı insanlar olduğu için daha çok strese girmiştim ama Allah'tan eşim anlayışlı biri birlikte araştırdık ve o günden sonra ha kan geldi ha gelecek derdi olmadı eğer nişanlın anlayışlı biriyse sıkıntıya sokma kendini hemen gelecek diye bi şart yok belki 3 ay sonra belki 5 ay sonra gelir belkide hiç gelmez

Bazı bayanlarda kanama olmaz esneklikten dolayı zaten zar dıyede birşey yok aslında o bir bölüm ve ilk ilişkide o genişlediği için olusan bir fiziksel durum kanama dediğimiz yani sizin hymen denilen o bölüm esnektir ve kanamamıstır

Yani hemen gelecek diye bir şart yok dimi. Çünkü yaptığımız günden beri kontrol ediyorum yok.
Elinizi kestiğinizde 1 ay sonra mi kanıyor
Şaka yaptığınızı sandim inanın zarınız esnekmiş o kadar yoksa obur ay obur hafta gelecek sene gelecek birşey değil bu zar yırtılır ve kanar şimdi yırtılan zar gelecek ay kanamaz
Sonradan kan görenler başka bir zorlama enfeksiyon adet başlangıcı ya da bitimi vs denk gelmiştir

X