İlk letu ve ovitrelle iğne deneyimim

kronikmuallime

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2024
22
2
29
Arkadaşlar merhaba umarım herkesin gönlüne göre istediği vakitte sağlıklı bebekleri olur. Kendi sürecimden bahsetmek istiyorum ve sorularım da var. 15 aydır korunmuyoruz neredeyse 2 yıllık evliyim. Bu ay adet dönemimin 2. Günü sabah akşam 5 gün letu kullandım ve ctesi iki yumurtamın büyüdüğünü gördü doktorum. 19 ve 21 mm olmuş. Ovitrelle iğnemi de aynı gün öğlen yaptım. İki yumurtam da bu iğneyle çatlar mı? Yalnızca pazar ve ptesi akıntım arttı şu an her şey çok normal ve test yapmaktan ve negatif görmekten çok yıprandım. :KK43:

Arkadaşlar merhaba umarım herkesin gönlüne göre istediği vakitte sağlıklı bebekleri olur. Kendi sürecimden bahsetmek istiyorum ve sorularım da var. 15 aydır korunmuyoruz neredeyse 2 yıllık evliyim. Bu ay adet dönemimin 2. Günü sabah akşam 5 gün letu kullandım ve ctesi iki yumurtamın büyüdüğünü gördü doktorum. 19 ve 21 mm olmuş. Ovitrelle iğnemi de aynı gün öğlen yaptım. İki yumurtam da bu iğneyle çatlar mı? Yalnızca pazar ve ptesi akıntım arttı şu an her şey çok normal ve test yapmaktan ve negatif görmekten çok yıprandım. :KK43:
Her sey normal olabilir doktor size ne zaman ilişki yasayın dediyse o zamanlar ilişki yasayın hatta eşinizde sperm problemi yoksa 1 hafta her gun ilişki yasayın allah nasip ederse olur

Bugün iğnenin üstünden 14 gün geçti karnımın içinde birkaç gündür de ağrı var sanki regl olacakmışım gibi. Yumurtlama testi yaptım gebelik testi yapmaya korktuğum için baya koyu 2 çizgi çıktı hala ilacın etkisi var mıdır sizce?

ben de 5 gün önce iğne oldum. 5 yumurtam vardı. dün doktorumu aradım ve yumurtaların çatlamama ihtimali var mı diye sordum evet var dedi 😂 şok oldum 😂 gebelik belirtileri regl belirtileriyle çok benzer bence test yapın. zaten iğnenin 14.günü test yapın diyor çoğu doktor. ilacın etkisinin 14.güne kadar sürebileceğini sanmıyorum ben açıkcası. en fazla 12 gün süreni gördüm. ama ovulasyon testleri de gebeliği görmek için çok doğru bi araç değil. bence bir test yapın.

Yarın ilk idrarla yapıcam sadece tek çizgi görürüm korkusunu yenmem lazım :’) doktorumla görüştüğümde yumurtalarından biri iğnesiz de çatlardı diğerini de iğne uyarmıştır içini ferah tut dedi ona güvendim ben de sonradan. Ovulasyon testi de belki koyu çıkmazsa yapmam diye düşündüm de kopkoyu 2 çizgi çıkınca cesaret geldi.

Bugün iğnenin üstünden 14 gün geçti karnımın içinde birkaç gündür de ağrı var sanki regl olacakmışım gibi. Yumurtlama testi yaptım gebelik testi yapmaya korktuğum için baya koyu 2 çizgi çıktı hala ilacın etkisi var mıdır sizce?
Ben de bu ay letu kullandım 4 nisanda ovitrelle vuruldum. Test yapmaya cesaret edemiyorum

Ben de 6 Nisanda yaptım yarın sabah cesaret edebilirsem yapacağım. Sizin de ilk ilaç deneyiminiz mi?
Hayır ben Kasım ayında klomen + ovitrelle oldum negatifti maalesef sonra ocakta Letu kullandım iğne vermedi doktorum o da negatifti hatta yumurtam çatlamamış kist oluştu o ay. Bu ay tekrar denedik şu an iğneden 16 gün geçti doktorum 17. Gün test yap dedi ama cesaret edemiyorum çünkü klomen ve Letu kullandığım aylar adetim 1 hafta gecikti ve kendimi hamile sanmıştım şu an yine 3 gün gecikti yine o zamanlar gibidir diye düşünüyorum

Sizi çok iyi anlıyorum normalde benim de adetim hiç gecikmez birkaç kere 9 gün gecikti şaşırdım ve dedim ki kesin hamileyim. Kan verdim ve ekranda 3 küsür çıktı belki yükselir dedim yükselmedi 5e kadar negatif sayılıyor zaten. Yapabilirsem cesaret edip yazacağım mutlaka. Son 4 5 gündür ağrım var adetlerim de hep ağrılı geçer zaten. Benim de test günüm normalde 22sinde

Canım inşAllah pozitifi yakalarsın , benim akıntımın olmaması normal mi iğnenin 2. Günündeyim

Sizi çok iyi anlıyorum normalde benim de adetim hiç gecikmez birkaç kere 9 gün gecikti şaşırdım ve dedim ki kesin hamileyim. Kan verdim ve ekranda 3 küsür çıktı belki yükselir dedim yükselmedi 5e kadar negatif sayılıyor zaten. Yapabilirsem cesaret edip yazacağım mutlaka. Son 4 5 gündür ağrım var adetlerim de hep ağrılı geçer zaten. Benim de test günüm normalde 22sinde
Bende pkos var o yüzden düzenli adet görebilmek için duphaston verdi doktorum her ay kullanıyorum eğer gebelik olursa bebeği korur olmazsa adet olmanı sağlar dedi. Benim de adet belirtilerim var ara ara kasıklarım ağrıyor, sivilcelenme oldu o yüzden hiç cesaret edemiyorum hele şu 1 hafta daha geçsin bakalım eğer adet olmazsam o zaman bakacağım

Bende pkos var o yüzden düzenli adet görebilmek için duphaston verdi doktorum her ay kullanıyorum eğer gebelik olursa bebeği korur olmazsa adet olmanı sağlar dedi. Benim de adet belirtilerim var ara ara kasıklarım ağrıyor, sivilcelenme oldu o yüzden hiç cesaret edemiyorum hele şu 1 hafta daha geçsin bakalım eğer adet olmazsam o zaman bakacağım
Eşimin ısrarıyla yaptım ve tek çizgi. İnşallah kist falan olmamıştır bende 5 6 gündür ağrı çekiyorum çünkü. Seni çok iyi anlıyorum inşallah en kısa zamanda sağlıkla bebeğimiz olur.

Eşimin ısrarıyla yaptım ve tek çizgi. İnşallah kist falan olmamıştır bende 5 6 gündür ağrı çekiyorum çünkü. Seni çok iyi anlıyorum inşallah en kısa zamanda sağlıkla bebeğimiz olur.
İsterseniz bir kadın
kist olduğunda vajina ve kaşık bölgesinde aşırı ağrım olmuştu hatta şöyle söyleyeyim lavaboya oturduğumda acıdan ayağa kalkamadım, cinsel ilişki sırasında da ağrı oluyor bunlar belirtileri ama yine de bir doktora gözükmenizde fayda var zaten ilk adetle birlikte dökülüyor önemli ve kalıcı bir kist oluşumu değil. Benim arkadaşım 2. Denemesinde gebe kaldı ovitrelle ile inşallah sizin de bir sonrakine olur. Bu durumu yaşayan ve bebek isteyen herkes dualarımda 🤲🏻

X