İlk Öpüşme ?? =S

Hahahah çok güldüm inanki tatlım öpüşmenin iyisi kötüsü olur mu bilmem ama erkek arkadaşlarımdan biliordum eski yıllarda şu kız kötü öpüşüyor dediklerini. Erkeklere göre böle birşey var sanırım. Ateşli olmasını istiyorlar. Sanırım erkekler buseden pek hoşlanmıyor ama herkeste bihter değil ya cnm içinden nasıl geliyorsa öle davran.

valla akışına bırak gitsin. bak sende şaşırcan kendine. sonra öyle bi rahat öpcen kiii kaydirigubbakcemile3

bencede bunun bi kursu falan olmazki zaten birden olay baslar onceden tasarlamak mumkun degil ilk opucugu sonrakileri olabilir tabeaklinialirimsmile

ya öyle üstten genel bi bilgi istersen evet ağız kokusu.. dişlerini fırçala sakız falanda çiğne. heyecanlı olucaksın o kesin. ama akışına bırak yani abartmada. hatta sevgiline şaka yollu öyle iyi öpüşmekten falan anlamam de. ne yapıcak yani ay bu kız öpüşmeyi bilmiyo deyip senden kaçmicak ya... vede aklında öpüşmek varsa merak etme o sana öğretir. öğretmezsede sen ondan bişeyler kaparsın opuyorumnanaktan delikafadulden

gözlerini faltaşı gibi açma :))
ilk öpüşmede french e filan girmeyin bence. valla daha da ayrıntıya giremicem :)

bencede akışına bırak keyfini çıkar iyi mi

sonra tekrar buraya gelip konu aç hamileyiiiiimm napıııcaammm diye

yaşın biraz küçük değil mi böyle şeyler için?? bu işin günah sevap boyutuda tartışılır bir durum.

Hiç birşey yapma bırak çocuk öpsün ve senin hiç bilmediğini, ilk kez onun öptüğünü sansın..

Bunların(erkeklerin yani) ilk bende yaşadı, daha önce kimseyi öpmemiş yaşasıııın,el değmemiş kız gibi saçma salak takıntıları ve sevinçleri vardır. Çocuğa yaşat bu sevinci yazıktır :KK70: Hep acemi, çekingen davran.. Ama fazla da ileriye gitmeyin, yaşın da küçükmüş şimdi dikkat ettim de...

Son düzenleme:
hay allahım ya..
açılan konuya bak
nasıl öpüşcem bilmiyorum..
bunlar mahrem şeylerdir.
nasıl yemek yemek su içmek gibi utunmadan bu konu açılıyor bu şekilde anlamış değilim
,

bi defa iyi mi olucak kötü mü dersen hiç yaşama daha iyi çünkü bu sınav değil duygularınla olabilicek bişi akışına bırak o zaten olur sana burda kimse yardım edemez bu konuda aşk varsa en güzeli olucağına emin ol ama bi arkadaşın da dediği gibi burda ağız temizliğine dikkata.s

Genelde açılan konulara hep iyi niyetle yaklaşıyorum ama bu cidden tuhaf yaa..
Nasıl anlatılır ki bu. ıçgüdüsel bir durum sonuçta. Ve hiç de abartılacak bir yanı yok.
Rahat olmak lazım.

:eek: yemek tarifimi kız bu..
bay bayan yazmışsın.. kadınlar kulübünde erkek milletinin işi ne..
çelişkili geldi bana.....

:)) içinden nası geliyosa öle takıl yahu, illa bi tavsiye istiyosan, dikkat et çocuğun dilini ısırma laelaelaelaelae

Konu sahibi arkadaşın yaşı daha 17 ve öpüşmeyi öğrenmek istiyor..Doğrusu bana epey ilginç geldi..Canım sen daha çocuk sayılabilecek bir yaştasın böyle özel birşeyi hemen öğrenmek istemen bence yanlış birşey..Zaten bu öğrenilcek bişeyde değil yani zamanla kendiliğinden olacak birsey hem öle önüne ilk çıkan insanla değil seni gerçekten aşkla sevebilecek ve sana değer verebilecek birini bulğunda gerçekleşmelidir..Sana tavsiyem bunları bu yaşta merak etmemen ve zamana bırakmandır..Gerisi senin takdirine kalmış canım.

yasi 17 olan birinin opusmeyi ve cinselligi merak etmesi oldukca dogal bir durumdur. o yaslarda hormonlarimizin tavan yapmasindan dolayi, karsi cinse olan ilgilerimiz de artar, cinselligi de merak ederiz dogal olarak.

12-13 yasinda evlendirilen bireylerin oldugu bir ulkede yasadigimizi dusunursek, cinsel bilgilendirmenin cok kucuk yaslardan itibaren yapilmasi kanaatindeyim. cinsellik eger bir tabu gibi dusunulurse ve bastirilirsa, sosyal yasamda da escinsellik, lezbiyenlik, homoseksuellik, ve de sikca karsilasilan vajinismus gibi bir cok problemi beraberinde getirir.

ben okullarda da cinselligin bir ders olarak okutulmasi taraftariyim.utanmadan, sikilmadan.. biyoloji dersinde bir unite islenen ureme konusu ile cinsellik bilgisi verilemiyor malesef.. ki o derslerde bile penisin ya da vajinanin anatomik yapisini incelerken butun sinif gizli gizli guler, utanir, cekinir.
bugun bile yetiskin insanlar kendi dogalariyla ilgili seyleri acikca konusamiyorlar. sorunlarini, esleriyle bile paylasamayan insanlar da mevcut. insan yasaminin yarisindan fazlasini olusturan bu konuya ayrilan onem ne yazikki tabu olarak goruluyor ve ayiplaniyor malesef.

ama bu mesajima haklisin, cok guzel anlatmissin diyen insanlar da baska bir konuda, ornegin dogum kontrolu ile ilgili bir konuda fikri olan "bekar" bir arkadasa, " :eek:klava:hmm sen bekarsin, nereden biliyorsun bakalim bu konulari:eek:lmaz:" diyebiliyor.

neyse cok uzattim, ozetle 17 yas icin bu tur seyler normal, isteyen opusur, inanclarina ters gelen de opusmez, hatta merak dahi etmez.

sevgileryerimseniben

Konu sahibi arkadaşın yaşı daha 17 ve öpüşmeyi öğrenmek istiyor..Doğrusu bana epey ilginç geldi..Canım sen daha çocuk sayılabilecek bir yaştasın böyle özel birşeyi hemen öğrenmek istemen bence yanlış birşey..Zaten bu öğrenilcek bişeyde değil yani zamanla kendiliğinden olacak birsey hem öle önüne ilk çıkan insanla değil seni gerçekten aşkla sevebilecek ve sana değer verebilecek birini bulğunda gerçekleşmelidir..Sana tavsiyem bunları bu yaşta merak etmemen ve zamana bırakmandır..Gerisi senin takdirine kalmış canım.

katılıyorum vereliniortak

bencede akışına bırak keyfini çıkar iyi mi

sonra tekrar buraya gelip konu aç hamileyiiiiimm napıııcaammm diye

yaşın biraz küçük değil mi böyle şeyler için?? bu işin günah sevap boyutuda tartışılır bir durum.

belki kendince haklısındırda. bu zamana kadar bu forumda 17-18 yaşında hamileyim ne yapıcam diye yazan birini görmedm...
ayrıca yapmayın arkadaşlar 17 yaşındaki bi kız tabikide bu durumu yaşamak isticek. kınarcasına senin için büyük şeyler bunlar demektense sadece kendini ağırdan sat sakın dahada büyük işlere kalkışma ufak tatlı heyecanlarla kal gibi tembihlerde bulunsanız... böle ani keskin tepkilerinizi hiç uygun bulmuyorum. :eek:lmaz: :umursamaz:

belki kendince haklısındırda. bu zamana kadar bu forumda 17-18 yaşında hamileyim ne yapıcam diye yazan birini görmedm...
ayrıca yapmayın arkadaşlar 17 yaşındaki bi kız tabikide bu durumu yaşamak isticek. kınarcasına senin için büyük şeyler bunlar demektense sadece kendini ağırdan sat sakın dahada büyük işlere kalkışma ufak tatlı heyecanlarla kal gibi tembihlerde bulunsanız... böle ani keskin tepkilerinizi hiç uygun bulmuyorum. :eek:lmaz: :umursamaz:

17 yaşındakinin gelip hamileyim dediğini okumadık ama sevgilimle şunu şunu yaşadık acaba hamilemiyim diye yazdığını gördük.bilgilendirmek ayrı gidipte şöyle şöyle öpüş demek ayrı.ayrıca kınadığımı sanmıyorum...

merak ediyo diye öpüşmesi mi gerekiyo ayrıca. kız herkese açık şekilde sormuş herkeste fikirlerini söylemekte özgür.o kendince bunları algılar zaten. sizin yorumlara tekrar yorum yapmanıza gerek yok bence herkesin fikri tavrı aynı olamaz veya sizi açmayabilir.

siz beni eleştiriceğinize kızın sorusuna yanıt verin bence. ayrıca 17 yaşındaki kızın öpüşmesine saygı duymayı biliyorsunuzda benim eleştirime neden saygı duymayı bilmiyorsunuz çelişkili yani...

Bak ben ilk 17 yaşmn başlarında öpüştm o da sinemadaydık ve sevgilim hiç beklemediğim bi anda öptü . Ben daha önce yapmamştm bunu ne yaptysa o yaptı :) ona bırak derim ama o da tecrübeli dğl diosun o zaman bilemem . akışına bırak ya bilmiyorum ben de hala gerçi :p

17 yaşındakinin gelip hamileyim dediğini okumadık ama sevgilimle şunu şunu yaşadık acaba hamilemiyim diye yazdığını gördük.bilgilendirmek ayrı gidipte şöyle şöyle öpüş demek ayrı.ayrıca kınadığımı sanmıyorum...

merak ediyo diye öpüşmesi mi gerekiyo ayrıca. kız herkese açık şekilde sormuş herkeste fikirlerini söylemekte özgür.o kendince bunları algılar zaten. sizin yorumlara tekrar yorum yapmanıza gerek yok bence herkesin fikri tavrı aynı olamaz veya sizi açmayabilir.

siz beni eleştiriceğinize kızın sorusuna yanıt verin bence. ayrıca 17 yaşındaki kızın öpüşmesine saygı duymayı biliyorsunuzda benim eleştirime neden saygı duymayı bilmiyorsunuz çelişkili yani...

kızın sorusuna en başından cvp verdim bu 1... kızın sorusuna yorum yapma hakkına sahipsem sizede yorum yapabilirim bu 2. ayrıca sizin yorumunuza saygı duyuyorum ama uygun bulmuyorum. o yorumumdan saygı duymadığımı nasıl çıkardığınız merak konusu. kınadığınızı sanmasanızda öyle hissettiriyor. yani küçümsemek gibi geliyor. siz nasıl fikrinizi söylüyorsanız bende herkes hakkında fikrimi kibarca söyleyebilirim. bu siz o veya başka bir şahıs fark yapmaz.. özgürlükle alakalı bir şey. size hakarette etmedim kendi fikrimi söyleme özgürlüğümü uygun şekilde kullandım. buda kimse tarafından kısıtlanamaz. siz nasıl benim fikrime karşı zıt bir fikir sunduysanız aynı sizin yaptığınız gibi kendi düşüncemi savundum hepsi bu. ortada baskılaya baskılaya iğnelercesine cümleler kurmaya gerek bir durum söz konusu değil. bir eleştiriyi kibarca karşılayın lütfen. bakın sizin benim fikrime cevap vermenize ne gerek var gibisinden konuşmuyorum. teşekkür ederim cevabınız için. ben eleştirileri dinleyen, dikkate alan biriyim neyseki

X