İlk reglinizle nasıl tanıştınız :))

Şimdi regl olunca rahatlıyor insan dimi :) bana huzur veriyor :KK70: sanki tüm ay içim şişmiş şişmiş onu boşaltıyor :) ama belim ağrıyor ve ayaklarım donuyor

Pco illetim var maalesef :KK34:
Evet Bel ağrısı fena ya :KK73: ama yine de rahatlıyorsun :KK39: hayatın karmaşasında tatile çıkmış gibi hissediyorum kendimi :KK71:

Pco illetim var maalesef :KK34:
Evet Bel ağrısı fena ya :KK73: ama yine de rahatlıyorsun :KK39: hayatın karmaşasında tatile çıkmış gibi hissediyorum kendimi :KK71:
Ya birde babam benim her ay halimde çok gıcık oluyor :KK70: ne alaka dimi :KK70: ya benim nasıl denk geliyorsa her reglim de anneme gidiyorum. Babam şuradan bir kuran oku da dinleyelim diyor mesela :KK70: okuyamam dedikçe üsteliyor. Annem kıza dini şeyler sorma uygun olmaz dana açıklama yapamaz demiş. Yine de soruyor. Bende baba ben mazeretliyim şuan dedim :KK70: ama hep mi öyle denk gelirrr ne zaman gitsem mazeretliyim. Diyor ki sen bana yalan söylüyorsun :KK70: nasıl inandırayım baba seni ya şeytan diyor çıkar görsün 1 sene yemek yiyemesin :KK70:

Ben 6. sınıfta 13 yaşındayken olmuştum.

Tarihi bile hatırlıyorum 3 Hazirandı :deli:

Reglden haberim tabii ki vardı ama moralim bozulmuştu.

Şimdi ben her ay böyle haşırt huşurt diye mi gezeceğim diye : (

Annem de "Oyy genç kız mı olmuşsun" falan deyip nasıl takılacağını göstermişti

Babam da gelmiş "Noldu" diyor

Yok bir şey diyorum

İnatla "Noldu söyle, söyle" :KK70:

Kötü bir şey oldu da söylemiyorum sandı o suratla görünce
Deli etmişti beni :olamaz:

Sonra gelmedi reglim uzun bir süre

Regl benim kukuyu da beğenmedi herhalde :KK70:
Regl kukumuza kurban olsun kız :KK70:

Ya birde babam benim her ay halimde çok gıcık oluyor :KK70: ne alaka dimi :KK70: ya benim nasıl denk geliyorsa her reglim de anneme gidiyorum. Babam şuradan bir kuran oku da dinleyelim diyor mesela :KK70: okuyamam dedikçe üsteliyor. Annem kıza dini şeyler sorma uygun olmaz dana açıklama yapamaz demiş. Yine de soruyor. Bende baba ben mazeretliyim şuan dedim :KK70: ama hep mi öyle denk gelirrr ne zaman gitsem mazeretliyim. Diyor ki sen bana yalan söylüyorsun :KK70: nasıl inandırayım baba seni ya şeytan diyor çıkar görsün 1 sene yemek yiyemesin :KK70:

Ay bana da olur o :KK5: abdestim yok şimdi diyip ortamdan tüyüyorum :confused: arabada da oluyor bazen :KK33: o zaman sessizlik ve adrenalin tavan :KK23::oops:

Regl kukumuza kurban olsun kız :KK70:

O zamanlar şimdiki gibi böyle bu kadar ultra comfortlar, pamıklılar yoktu
Varsa da ben bilmiyordum :olamaz:

Şimdi çıçımı ultra comfort pamukludan ötesine koymam
Ay haspam diyeceksiniz ama :KK70:

Zaten regl olacağım mutsuzum

"Ay bak her yerlerim şiş şiş" :KK70:

Benim baba gelip gidip anneme sorarmis bizim küçük kız olmuş mu ? genç kızlığa ilk adımımı merak etmiş tövbe ne merak ediyorsun olduk işte... hatta anneme aylar sonra söyledim çok sevindi ve dedi ki aç bakiyim:deli::deli:
Elinden tutup hastaneye götürmeden söylemişsin Allah'tan. Tüm aile bu günü bekliyormuş baksana :KK70::KK31:

O zamanlar şimdiki gibi böyle bu kadar ultra comfortlar, pamıklılar yoktu
Varsa da ben bilmiyordum :olamaz:

Şimdi çıçımı ultra comfort pamukludan ötesine koymam
Ay haspam diyeceksiniz ama :KK70:

Zaten regl olacağım mutsuzum

"Ay bak her yerlerim şiş şiş" :KK70:
Ahaha cem yılmazdan bir dal :KK70: her yerim şiş şişşş :KK70: bende şuan kan ağlıyorumm

X