İlk transferde 2 embriyo hakkı

Şehir hastanesinde tedavimle transferim oldu ve doktorla laboratuvar ortak karar alıp çift transfer yaptılar.

Bende iki tane istedim doktor yasal değil dedi yaştan dolayı yaşım küçük muş 🙄🙄 bu arada 29 yaşındayım bende malesef ki tutmadı ama cevremde tanıdığım bildiğim kaç kişi var 23 22 25 yaş olup iki tane transfer olmuş ve tutmuş hepsinide 😏
Bende istedim ama tek transfer yapıldı. Umarım tutar ama tutmazsa 2 yapıcak 2. Transferde

Arkadaşlar merhabalar. yaşım 29 . bu ay ilk kez transfer olucam doktor ile doğal siklus olarak anlaştık . 1+1+2+2 olmak üzere 4 tüp embriyom var. doktoruma ilk transferi 2 embriyo istediğimi söyledim ama ilk transferde yasal olarak 1 tane yapabileceklerini söyledi tutmazsa 2.de konuşuruz 2 transferi dedi. Ama burada okuduğum kadarıyla ilk trasferde 35 yaş altı olup 2 embriyo transfer yapanlar var. bu yasal süreci nasıl aştınız veya doktorunuz neden 2 transfer yaptıgını söyledi mi. Teşekkürler şimdiden.
Doktorum direk 2 tane yaptı ama birtanesi doğdu 2 adet gebelik şansını arttığını söylemişti ikiz olmasıda çok düşük ihtimal demişti

X