İlk tüp bebek gidişim

Mavis96

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2020
82
23
27
Merhaba arkadaşlar perşembe adetimin 4 günü ilk defa tüp bebek merkezine gittik özele ve beni muayene ederken rahim duvarım kalın olduğunu ve siyah nokta gördüğünü söyledi beta hcg isteti negatif cıkta acaba ne olduğunu bilen var mı içinizden ?
Ve bana sadece klomen verdi 8 tane yumurtam varmış toplam iğne her tüp bebek yapana verilmiyor mu acaba yardımcı olursanız çok sevinirim ?

Merhaba arkadaşlar perşembe adetimin 4 günü ilk defa tüp bebek merkezine gittik özele ve beni muayene ederken rahim duvarım kalın olduğunu ve siyah nokta gördüğünü söyledi beta hcg isteti negatif cıkta acaba ne olduğunu bilen var mı içinizden ?
Ve bana sadece klomen verdi 8 tane yumurtam varmış toplam iğne her tüp bebek yapana verilmiyor mu acaba yardımcı olursanız çok sevinirim ?
tüp bebek tedavısımı goruyosunuz şimdi yoksa klomen catlatma ıgnesımı olacak anlamadım.Tup bebekte daha yuksek dozda ılac kullanılıyor ve genelde ıgne olur klomenle tüp bebek hıc duymadım.

Ben böyle bir tedavi görmedim okumadım duymadım canm klomenle tüp bebek tedavisini yeni duydum senden 🤷🤔

Of kafam çok karıştı kimsenin bir bilgisi yok mu 😞
Klomen+ ovitrella tedavisi var klomenle tüp bebek tevasi duymadım malesef yardimcinolmak isterdim ama gerçekten ilk defa sizden duydum. Ben gonal-f cetrotide ovitrella iğneleri kullandım hap olarak prednol tetradox estrofem ve fitil progestan kullandım. Genelde tüp bebek tedaviside bu şekilde oluyor kişiden kişiye değişen iğne ilaç oluyor doz farklı oluyor canm sana ancak bunları diyebilirim. Arama yerine klomenle tüp bebek tedavisi yaz bakalım çıkacak mı biseler

Ama ben yazdım çıkmadı klomenle tüp bebek tedavisi bir tek senin konunu gordum malesef belki farklı bir tedavidir hakkında hayırlısı olsun inşallah🙏🤲

klomen yumurta büyüsün diye verilen hap bence sana tüp bebek yapmayıp direkt çatlatma iğnesi ile normal gebelik deneyecek. yoksa zaten regl 2,3 hadi bilemedin 4. günü iğneye başlıyorsun mutlaka

X