İlk tüp bebek transferi 6.gün

Allah ondan razı olsun ☺️başka doktorlar saçma sapan şeyler söylerken kafamızı bi rahatlatmıştıı kii dedik ki gelirsek bu doktora gelicez ve tam 1 yıl salıp sonra yine ali hocaya gittik 🥹🥹
Yaa inanın çok zor zamanlar geçirdim ikinci kan testimi vericem yarın hala rahatlayamadım 🥺

Merhaba, maalesef negatif. 6 embriyom var, Nisan ayında bu sefer iki embriyo transferi yapacağız.
Sizin adınıza çok çok sevindim, sağlıkla mutlulukla gelsin kuzularınız ❤️
Sizin adınıza da hayırlısı olsun diyorum şanslısınız ki 6 embriyonuz var Rabbim bu kez inşallah sağlıkla hamile kalmanızı önce karnınızda sonra da kucağınızda büyütmenizi nasib etsin dualarım sizinle

Bugün pozitifi aldım hayırlısıyla perşembe kan testiyle netleştiricem 🥹❤️

Eklentiler

• IMG_2553.jpeg
    IMG_2553.jpeg
    178,5 KB · Görüntüleme: 138
Sizin adınıza da hayırlısı olsun diyorum şanslısınız ki 6 embriyonuz var Rabbim bu kez inşallah sağlıkla hamile kalmanızı önce karnınızda sonra da kucağınızda büyütmenizi nasib etsin dualarım sizinle
Kaçıncı denemenizdi ve 2 mi tek mi transfer oldunuz acaba?

Kaçıncı denemenizdi ve 2 mi tek mi transfer oldunuz acaba?
Benim ilk ve tek embriyo transferimdi benim başka embriyom yok 7 yumurtadan sadece bir tanesi döllendi 5. Güne ulaşıp gen testine gidip normal transfer edilebilir oldu yani benim tek şansım vardı Rabbim çok şükür pozitifi gösterdi inşallah tamamına da erdirir 🤲

merhabalar 2 mart cumartesı gunu ıstanbuldakı dr. um murat arslan hocamın kontrolunde 6+6 haftam da ıkı ıkız bebeklerım olacagının musjdesını almıstım kısının de alp atıslarını duymustuk. 5 mart salı gunu de kendı sehrımdekı drumda kontrolum vardı ılk bebek gayet saglıklı ama arkasındakı kese bos olarak gozuktu kalp sesını duydugum bebegım yoktu bırının saglıklı olmasına tabıkı sevındım ancak yıne de bır yanım buruktu ıkı gun once ıkız olduklarını ogrenmıstım tabı ben yıne de aynı gun yarım saat araylabaska ozel bır polıklnıge basha bır kadın dogumcuya gıttım o da ıkıncı kesenın bos oldugunu soyledı bu drumu yasayan baska bırılerı var mı acaba hanımlar

Merhaba arkadaşlar ben 42 yaşındayım ilk defa tüp bebek yaptırdım bu gün 7.günümüz ara ara kasık ağrısı oldu âdet sancısı gibi ama kanama olmadı hiç bakalım cuma günü teste gidiyorum ☺️

Merhaba arkadaşlar ben 42 yaşındayım ilk defa tüp bebek yaptırdım bu gün 7.günümüz ara ara kasık ağrısı oldu âdet sancısı gibi ama kanama olmadı hiç bakalım cuma günü teste gidiyorum ☺️
inşallah hayırlısı ile pozitifi görürsün haberlerini bekliyorum

5. gün embriyosu gen taramalı ve tek olarak transfer edildi ailede annemin dayısının kızları ikiz ailede başka ikiz gebelik yok lütfen aklınıza gelen her şeyi sorun ben bu süreçte her yorumu okuyup yutmuştum yardımcı olabilirsem ne mutlu
Merhaba 10. Ve 12 gün değerleriniz nasıldı benim daha kese kalp randevusu haftaya merak ediyorum 2iz olabilir mi diye

X