İmdat, PİRE!

çok küçükler, siyah renkli sert kabuklular. o kadar çok zıplıyorlar ki sanki uçuyor gibi. bi bakıyosun var bi bakıyosun yok.
yakalaması çok zor.
terlikle falan vurdum ölmedi.
tırnağımla ezmek zorunda kaldım.
ölürken bit gibi "çıt" diye bir ses çıkıyor.

ya nasıl bulaştı bunlar bana inanamıyorum :KK43:

toz deterjan da yok evde :18:
başka odadan temiz çarşaf vs. aldım salonda yatıyorum şu an.
yatak odama giremiyorum orayı karantina altına aldım.
yarın ilk işim ilaç vs. ne bulursam alıp o odayı baştan aşağı dezenfekte etmek.

halılarda ürüyorlarmış sanırım.
suda boğuluyolarsa bütün eve hortum tutasım geldi :KK37:
çarşafların dikişinde bile oluyorlarsa ben bittim ya hayatta kurtaramam kendimi bunlardan :18:

vaktin oldukça sil süpür ve böcek ilacı sık canım. ilaçlama firması olmadıkça kurtulamazsın çok zor ama bunlar brz yavaşlatır
geçmiş olsun
bir tepsiye fener tarzı ışık mum bişey koyup tepsiye su koyup karalık odada bekletirsen suya daha dogrusu ısıya ve ısıga atlayıp sudan çıkamayıp boğulabilirler de :)

vaktin oldukça sil süpür ve böcek ilacı sık canım. ilaçlama firması olmadıkça kurtulamazsın çok zor ama bunlar brz yavaşlatır
geçmiş olsun
bir tepsiye fener tarzı ışık mum bişey koyup tepsiye su koyup karalık odada bekletirsen suya daha dogrusu ısıya ve ısıga atlayıp sudan çıkamayıp boğulabilirler de :)

şu ilaçlamayı zaten bi yaptırsam içim o kadar rahatlıycak ki.
önce kışın kalorifer böceği ile uğraştım, şimdi bu.
bi daha eski apartman mı, Allah korusun, tövbe ettim.
mum yöntemini sevdim, yarın alayım da uygularım :KK34:
pirelere ölüm En Büyük KK

Off çok zor bi durum ya ben nereye misafirliğe gidersem vücudum resmen böcek sinek topluyor. Asla yanımdan Off ümü ayırmıyorum ve ilaçları... yalnız odayı dezenfekte etmen yetmez tüm evi ilaçlaman gerekir eğer varsa tüm eve yayılmışlardır. Zaten zıplıyor. Bügün içn de vücuduna kolonya sürersen üzerinden bi süre uzaklaştırırsın

X