imdi ne yapmalym? Ltfen yol gsterin bana....

muzurperi

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
1.004
10
selam arkadaşlar 15. ayımızı geride bıkraktık... 8. ayda yaşanan bir kimyasal gebeliğim var..6.ayda doktora gitmiştim sadece muayne etti test filan yapılmadı temiz dedi 1 sene dolunca gel dedi.. eşim hiç doktora gitmedi... şimdi ben ne yapmalıyım... hangi testleri yaptırmalıyım dktora ne demeliyim.. devlet hastanesinde bunları yaptırabilirmiyim.. kusura bakmayın çok soru soruyorum... kafam karmakarışık... şuan adetimin 3. günündeyim pazartesi 5. günü olacak hastaneye gitsem test yaparlarmı...
lütfen cvp verin şimdiden teşekkürler..a.s.

cnm kımyasal gebelıkten sonra daha 7 ay olmuş bu çok uzun bir süre diil bence jkendını üzme güçlü ol her zman bir gün anne olacagına inan ama zamanın var olduguna da inan.. dr. konusnda pek bilgim yok .. sadece dua ederim san cnm allah ım tez vakıtte yavrunu hayırlısıyla verır. inş. amin

canım bu süreç sadece seninle ilgili değil eşininde gitmesi lazım.adetin 3, günü yapılacak testler geçmiş oyüzden ilk olarak eşin gitsin spermtesti yaptırsın devlet hast yapılıyo eşinin tetkikleri bitince senin adet zamanın yaklaşmış olur sende gidersin hormonlarına yumurtla olup olmadığına baktırırsın.bir seneyi geçmiş sizin artık bi doktora görünmeniz gerekiyo zaten nasıl bi yol izleyecenizi doktorlar söler inş bişi çıkmaz

saolun kızlarr cevaplarınız için.....kafam okadar karışıkki çoğu kişi bi kere hamile kaldın bekle biraz daha demekki problem yok diyo çoğuda git artık diyoo....ama ben artık gitmekten yanayım... benim adetlerim düzenli yumurtladığımı hep hissederim acaba eşimdemi problem var die düşünüyorum... önce o gitsin sonrada ben gidicem artık....
tekrar teşekkürler

X