Cilt Bakımı Ürünleri İmex sivilcelere kullanmıştım hem de kapatıcı gibi kapatıyor

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
arkadaşlar pekii bende kullanıyorum 1 ay oldu kullanalı ve gerçekten etkili ...fakatt önceden kalan lekelerim var bunu nasıl yok edebilirim lütfen yardımcı olursanız sevinirim...:))

ben de hiçbi etki yapmadı...nasıl kullanuyosun yazar mısın??:bbo:

bende bir haftadır kullanıyorum sanki lekelerimi açtı.ama yüzün rengini kötü yapıyo ruh gibi

bende kullanmıştım imex.iyi bi tonik kullanmak gerek fakat çıkarttıktan sonra..ilk kullanmaya başladığımda Artistry kullanıyodum..sonra bitince bi daha bulamadım..avon aldım..ve bilmiyorum bnm cildimdemi olur sadece ama yağlı krem malumm sivilcelerim coştu

ben de bir süre kullanmış ve memnun kalmıştım, şimdi ara sıra tekrar kullanmaya başladım, fakat fondoten etkisi pek işime yaramıyor tenime göre çok açık renk:)

İmex krem yüzün her tarafına sürülmez kızlar,sadece sivilcelerin üzerine sürülür diye biliyorum, fondoten gibi değil kapatıcı olarak sivilce üzerine kullanılabilir, yüzünüzün her yerine sürmek zararlı özellikle de gün ışığına çıkınca

arkadaslar bende bu kremı kullanıyorum ama suan sıvılcelerım yok sadece yuzume surunc fondoten etkısı yaptıgı ıcın gunduz kullanıyorum bır zararı varmıdır acep?

bu kremı tam 5 aydır kullanıorum hııııııııııııııııııııııııııccccccccccccccccccccc faydası olmadı kötükedihüso ustune sıvılcelerımı costurdukötükedihüso aman ha sakın baslamayın bu kreme

Merhaba arkadaşlar,
ya benım yuzumde bı anda kocaman kocaman sıvılceler cıkmaya basladı.kasınıyo da ve gıttıkce cogalıo senağlama nasıl gecıcek bunlar:çok üzgünüm:

bugün doktora gittim yüzüme baktı ımex ve ısotrexın jel verdi ve birini bi akşam diğerini bi akşam sür dedi bakıcam işe yarıycak mı

imex tambir mucize sabah ve akşam kullanıyorum bir haftada etkisini gösterdi ama yinede sivilcenin nedenini araştırmakta fayda var

bugün sağlık ocağına gitmiştim cildim çok hassaslaştı yasmin ve aldactone'un yan etkileri yüzünden . doktor hametan ve imex yazdı. yarın imexi kullanıp sonuçları yazarım :)

arkadaslar bugun doktorum bana diane35 adında dogum kontrol hapı verdı sıvılcelere ii geliomuş.yasmin gibi bi ilaçmış.regl ile aynı gun baslamalıymısım.bı de yanına imex verdı.bakalım sonucları gorucezz inşallah işe yarar artık bıktım yaaa :Saruboceq:

merhaba bende dun doktora gıtmıştım . aslında benim sorunum kış nedeniyle fazla yıkamaktan cildim kurudu ve acıyordu .bu sonemde sıvılcelerımde cıktı doktor kendı aknelerın içinde yazıyorum dedı ve yazdı sımdı benım anlamadıgım kısım siyah noktalar varya onlarada faydası oluyor mu oda akne diye mi geçiyor ????

bende şimdi sürdüm yüzüme gerçektende fondoten gibii bakalım sonuçları paylaşırımm

bende bugün yazdırdım imexi ama benim ki merhem şeklinde yağ gibi bişey kapatıcı özelliği yok :KK43:(

banada doktor verdı gecen gun memnun kaldım cıkmak uzere olanları sondurdu gercekten..
ama daha iyi sonuc ıcın daha kullanmam gerek
ama fondoten olarak kullanamam onu surdgumde bembeyaz oluyor yuzum

benim yanak bölgemde çıkan ucu olmayan kırmızı ve acıyan tarzda sivilcelerim vardı. bunların kullandığım nivea nemlendiriciden olduğunu farkettim. doktor imex verdi. önce ilk 1 ay hiçbir işe yaramadı. aradım bırakma devam et sabır gerekli dedi. gerçekten de 3. ayım sivilce falan kalmadı. ara ara çıkıyor sadece. lekelerde zamanla açılıyor. lekeler için ne kadar çok şey kullanırsanız o kadar uzuyor iyileşme süresi bence. tek sorun sürüp güneşe çıkmayın leke yapabiliyor.

bana da geçen yıl doktor vermişti sabahları onu akşamda başka bir şey kullanıyordum.hiç memnun kalmadım ve bıraktım.sivilcelerimi azaltmadığı gibi üstelik çoğalttı da.kimseye tavsye etmem.tabi herkesin yüzü farklıdır,denemek isteyen denesin.benim yüzüm yağlıydı özellikle de T bölegem..

bnm yüzüm karma :KK43:
etkili olurmu çene bölgemde ve t blgemde cok sivilcem var :KK43:

selam arkadaşlar ya bu imexi ben 1haftadır falan kullanıyorum. günde 1kez gece yatarken sürüyorum.sabah kalktığımda yüzüm aşırı yağlı oluyor resmen ayna gibi parlıyor normal mii bu ya? :çok üzgünüm:

X