İnatçı asla dönmem diyen erkek

Marivelous

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2016
1
0
Aşkından ölse de duygularını belli etmeyen ayrılınca her yerden ulaşımınızı engelleyip Nuh deyip de peygamber demeyen seviyor mu sevmiyor mu bir türlü anlayamadığıniz erkeklerle ilgili yorumunuz nedir hatasını hiç bir şekilde kabul etmeyen burnu düşse eğilip yere almayacak tipteki bu erkekler bi gün geri dönermi?

Bibibella

LibBiBido ♈
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
20 Ocak 2010
39.342
111.044
40
Sevmiyor derim bide benim eşimde burnu düşse eğilip almaz tipik başak, ama ben sabreder barışmazsam inadı kırılıp dayanamayıp gelirdi arardı :KK66: o yüzden sevmiyor diyorum seninkine şu adamların totosunu kaf dağına çıkarmayın

zafya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2012
3.719
1.493
Sevmeyen gider kıtlık yok şu adamları havalandırmayın

cok dogru demıs arkadas..

ay hemde nasıl dönerler. ama aşk meşkten değil onu çekecek başka saf bulamadıkları için. Prim vermeyin

aynen bu tecrubeyle sabıttır. bos kalıorlar bıze donuorlar. sankı bız bos zamanlarını gecırecek kızlarız. boyle olduktan sonra hıc gelmesınler. omur boyurluk kızları harcıyorlar

azkolabolbuz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2014
4.366
9.965
Aşkından ölse de duygularını belli etmeyen ayrılınca her yerden ulaşımınızı engelleyip Nuh deyip de peygamber demeyen seviyor mu sevmiyor mu bir türlü anlayamadığıniz erkeklerle ilgili yorumunuz nedir hatasını hiç bir şekilde kabul etmeyen burnu düşse eğilip yere almayacak tipteki bu erkekler bi gün geri dönermi?
Seven adam zaten öyle her yerden falan engellemez. Türk filminde yaşamıyoruz. O yüzden sevmediğini gayet rahat anlarsın. Gençliğini birilerinin dönmesini bekleyerek geçireceğine hayatını yaşa.

Elcinazra

Üzgün üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2016
186
671
28
sen benim ayrildigim nisanlimi nede mukemmel anlatmissin oyle. aynen oyle birisiydi. bi sene oldu dönmedi. bilmem sonra pisman olurmu yada pisman olduda bana mi belli etmiyor bilemiyorum

duha_can

Velhasıl ziyan olduk, ziyadesiyle...
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2013
1.193
2.403
Sevmiyor derim bide benim eşimde burnu düşse eğilip almaz tipik başak, ama ben sabreder barışmazsam inadı kırılıp dayanamayıp gelirdi arardı :KK66: o yüzden sevmiyor diyorum seninkine şu adamların totosunu kaf dağına çıkarmayın

Basak erkegi hakkinda tuyo ver lutfenn Bibibella Bibibella

Sinirlenince yatismasi uzun suruyor mu?

Bibibella

LibBiBido ♈
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
20 Ocak 2010
39.342
111.044
40
Basak erkegi hakkinda tuyo ver lutfenn Bibibella Bibibella

Sinirlenince yatismasi uzun suruyor mu?
Uzun sürüyor demiyeyim de hiç bir şeyi unutmaz o an lafını diyemediyse sonra kesin der kincidir ve dır dır yapar şunuda söylim seni sevmiyorsa önüne dünyaları versen hiç etkilenmez direkte söyler sevmiyorum diye patavatsızdır :KK70:

duha_can

Velhasıl ziyan olduk, ziyadesiyle...
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2013
1.193
2.403
Uzun sürüyor demiyeyim de hiç bir şeyi unutmaz o an lafını diyemediyse sonra kesin der kincidir ve dır dır yapar şunuda söylim seni sevmiyorsa önüne dünyaları versen hiç etkilenmez direkte söyler sevmiyorum diye patavatsızdır :KK70:

Eh sevmiyor demek ki. Cunku bir haftayi gecti, yatismadi daha. İletisimin önünü kesiyor. Umudumu keseyim ben. Sagol cnm.

Cmreasl01

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2016
248
84
31
Iki kelimeyle açıklanır öyle erkekler ya çoxuktur olgunlaşmamıştir ki hiç bir zaman olgunlaşmamış erkeği büyütmek kolay değildir ikincisi ise dengesizdir ...

moon_light0313

Bildiğini okuyor hayat her nasıl olsa
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2014
277
216
Valla peşinden koşulmayan her erkek döner yeterki koşmayın kaçan kovalanır.İnatçı erkek te olsa aşk varsa tüm inatları kırar ama aşk yoksa geçmiş olsunnnn