İnatçı asla dönmem diyen erkek

Marivelous

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2016
1
0
Aşkından ölse de duygularını belli etmeyen ayrılınca her yerden ulaşımınızı engelleyip Nuh deyip de peygamber demeyen seviyor mu sevmiyor mu bir türlü anlayamadığıniz erkeklerle ilgili yorumunuz nedir hatasını hiç bir şekilde kabul etmeyen burnu düşse eğilip yere almayacak tipteki bu erkekler bi gün geri dönermi?

Sevmiyor derim bide benim eşimde burnu düşse eğilip almaz tipik başak, ama ben sabreder barışmazsam inadı kırılıp dayanamayıp gelirdi arardı :KK66: o yüzden sevmiyor diyorum seninkine şu adamların totosunu kaf dağına çıkarmayın

Sevmeyen gider kıtlık yok şu adamları havalandırmayın

cok dogru demıs arkadas..

ay hemde nasıl dönerler. ama aşk meşkten değil onu çekecek başka saf bulamadıkları için. Prim vermeyin

aynen bu tecrubeyle sabıttır. bos kalıorlar bıze donuorlar. sankı bız bos zamanlarını gecırecek kızlarız. boyle olduktan sonra hıc gelmesınler. omur boyurluk kızları harcıyorlar

Aşkından ölse de duygularını belli etmeyen ayrılınca her yerden ulaşımınızı engelleyip Nuh deyip de peygamber demeyen seviyor mu sevmiyor mu bir türlü anlayamadığıniz erkeklerle ilgili yorumunuz nedir hatasını hiç bir şekilde kabul etmeyen burnu düşse eğilip yere almayacak tipteki bu erkekler bi gün geri dönermi?
Seven adam zaten öyle her yerden falan engellemez. Türk filminde yaşamıyoruz. O yüzden sevmediğini gayet rahat anlarsın. Gençliğini birilerinin dönmesini bekleyerek geçireceğine hayatını yaşa.

sen benim ayrildigim nisanlimi nede mukemmel anlatmissin oyle. aynen oyle birisiydi. bi sene oldu dönmedi. bilmem sonra pisman olurmu yada pisman olduda bana mi belli etmiyor bilemiyorum

Sevmiyor derim bide benim eşimde burnu düşse eğilip almaz tipik başak, ama ben sabreder barışmazsam inadı kırılıp dayanamayıp gelirdi arardı :KK66: o yüzden sevmiyor diyorum seninkine şu adamların totosunu kaf dağına çıkarmayın

Basak erkegi hakkinda tuyo ver lutfenn Bibibella Bibibella

Sinirlenince yatismasi uzun suruyor mu?

Basak erkegi hakkinda tuyo ver lutfenn Bibibella Bibibella

Sinirlenince yatismasi uzun suruyor mu?
Uzun sürüyor demiyeyim de hiç bir şeyi unutmaz o an lafını diyemediyse sonra kesin der kincidir ve dır dır yapar şunuda söylim seni sevmiyorsa önüne dünyaları versen hiç etkilenmez direkte söyler sevmiyorum diye patavatsızdır :KK70:

Uzun sürüyor demiyeyim de hiç bir şeyi unutmaz o an lafını diyemediyse sonra kesin der kincidir ve dır dır yapar şunuda söylim seni sevmiyorsa önüne dünyaları versen hiç etkilenmez direkte söyler sevmiyorum diye patavatsızdır :KK70:

Eh sevmiyor demek ki. Cunku bir haftayi gecti, yatismadi daha. İletisimin önünü kesiyor. Umudumu keseyim ben. Sagol cnm.

Iki kelimeyle açıklanır öyle erkekler ya çoxuktur olgunlaşmamıştir ki hiç bir zaman olgunlaşmamış erkeği büyütmek kolay değildir ikincisi ise dengesizdir ...

Valla peşinden koşulmayan her erkek döner yeterki koşmayın kaçan kovalanır.İnatçı erkek te olsa aşk varsa tüm inatları kırar ama aşk yoksa geçmiş olsunnnn

Aşkından ölüyor ise duygularini belli ederdi vnim kendini kandirma

X