Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Ince telli ve cabuk yaglanan şekil almayan saclar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Yaralikuzu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2018
99
105
40
Başlıkta da belirttiğim gibi benimle aynı dertten muzdarip olan var mi? Bir de çalışan bayanlar her gün nasıl başa çıkıyorsunuz farklı modeller yapabiliyor musunuz? Ben şekil vermekte de zorlaniyorum. Model, özel bakım önerisi olan var midir?

Benim saçım çok elektrikli duruyordu. Keratin bakımı yapıyorum birkaç ayda bir. Yumos yumos artik

Benim saçım çok elektrikli duruyordu. Keratin bakımı yapıyorum birkaç ayda bir. Yumos yumos artik
Ben de şampuan değiştirdim yaşlanmayı önleyici diyor sanki az fark etti gibi Ama şekil almıyor hiç sürekli fon yaptırıyorum duzlestirucilerden korkuyorum. Dalga falan yaptıysam hemen düşüyor. Çalışınca işte cali süpürgesi gibi de gidilmiyor ise

Başlıkta da belirttiğim gibi benimle aynı dertten muzdarip olan var mi? Bir de çalışan bayanlar her gün nasıl başa çıkıyorsunuz farklı modeller yapabiliyor musunuz? Ben şekil vermekte de zorlaniyorum. Model, özel bakım önerisi olan var midir?

Aa ben :)
Her gün ya da en geç 1,5 günde bir yıkıyorum
Küt kestirdim çene hizasında
Zaten saçım düz uçlarını fırça ile şekillendiriyorum
Ama dipler çok çabuk sönüyor tabi.
Kuruturken alttan kurutuyorum

Kesinlikle hindistan cevizi yahini ônerorim.
Kizkardesimin saclari inceydi, yipranmislardi iyice. Zaman sonra sahane saclari olmustu, sordigumda hindistan cevizi yagini kullandigini sòyledi. Bende denedim ve cok memnunum, kalinlasti saglikli oldular.

Haftada iki defa yapiyorum. Hafta ici ve haftasonu. Haftasonu yaptigimda gece birakiyorum, sabah yikiyorum. Yastigina havlu yada bisey koy yag sonucta.

Kuafôrzm bile sordu naptigimi

Sık yıkamak saçı hızlı yağlandırıyor. Gün aşırı ya da 2 günde bir yıkamaya çalışın. Çok sönük hissettiğinizde kuru şampuanla hacim verebilirsiniz.

X