Trend Ayakkabı Modelleri İnci çizme modelleri

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri
tek kelimeyle süper ya bende aldım...tavsiye edilir şehnazım canım bitanem teşekkür ediyoruz canımcığım düşünüp koyduğunuz için arz ederim

ınci nin modelleri çok hoş ama o abartılı fiyatları beni deli ediyor geçen sene sezonda 245-290tl arası olan çizmelerin altına 450-550 etiket vurup vitrinlerine kocaman %50 indirim yazıp normal sezon fiyatlarından satan bir mağaza beğenmeme rağmen alışveriş yapmıyorum ordan. ama modelleri güzel...
sağol paylaşımın için.

bence bu mıdeller cok çirkin
tüm markalar aynı tarz ürünler yaparak seçim sansı bırakmıyorlar ve mecburen goz alısıyo. almak zorunda kalıyorsun ıhtıyacınvarsa ama tekkelımeyle ıgrenç modeller bence

bence bu mıdeller cok çirkin
tüm markalar aynı tarz ürünler yaparak seçim sansı bırakmıyorlar ve mecburen goz alısıyo. almak zorunda kalıyorsun ıhtıyacınvarsa ama tekkelımeyle ıgrenç modeller bence

yok kız neresi iğrençşakkıdı sadece fotoğrafla güzel çekilmemiş..bi kaç tanesi süperdi bence..almayı düşündüğüm modeller vallahihihoyyyt

modeller çok rahat beğendim bu topuklu giyenlerin ya aklı yok yada parası çok

bel ağrıları yapıyor

inciden iki çizme aldım bu sene çok rahatt
zaradan püsküllü çizme almasaydım üçüncüsünü de alıcaktım aslında amaa gerçekten güzeller %50 indirimli olunca fiyatları uygun da oluyor artık baharda babetler için indirimi beklemem lazım :)

3. modelin aynısını bende aldım indirimi beklemek istiyorum ama bu sefer de numara kalmaz korkusuna tum parayı verıyorum çizmeye:)
inciden 3 yıl önce ben bi çizme almıştım 230 mılyona sezon sonu çizme düştü mü 99a. ama kalıteyse kalıte yanı hala da giyerim ama bazen gerçekten abartıyolar. ben bı cızme beğendım 450 mılyon dediler almadım bi hafta sonra sezonda %50 yapmıslar turkcel aboneleri için olan kampanyadan dolayı. eee ya bi hafta öncealsak allahım kahroluyo ınsan :))))

X