Lekeler, Çiller inci kremi duydunuzmu

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

nurcan3368

Guru
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2009
406
54
43
ben ilk defa duydum ve aldım sivilce izleri için dedi tezgahtar geciriyor aldım ama sonrada korktum sonucta bilmediğim bir şey ya yan etki yaparsa 2 ay sonra düğünüm var bilip kullanan varsa yardımcı olsun lütfen

inci tozu (ve maskesini) duydum da ..... rağbet görunce kremini de çıkartmışlar hemen demek ki markası ne nere imalat????alırken dikkat hanımlar yasak madde konur izinsiz üretilir kısa süreçte iyi sonuçlar verir gibi olup da uzun vadede cildiniz mahvolmasın

İnci tozu kremini ben de Ebru Şallı'dan duymuştum, tvde o önermişti, sonra fiyatına baktım çok uçuk geldi bana ve almadım..

inci tozu kremini nerden temin ettiniz arkadaşlar ve lekelerde etkilimi gerçekten

arkadaşlar bende aldım ama hiç memnun değilim..15 günde mucize filan diyordu ama ben hiç bir mucize göremedim..lekelerim olduğu gibi duruyor..üstelik benim güneş lekelerim 1 yıllık..geçmesi daha kolay lekeler ama hiçbir faydasını görmedim boşuna 95 tl para verdim..alacak arkadaşlara kendi adıma önermiyorum ama karar yinede kendilerinin...

siz pahalı almışsınız ben bim'den 9 tl aldım kokusuna bayıldım nemlendirici amaçlı

ben de gördüm bimde o kremi ama çinde üretilmiş diye cesaret alamadım doğrusu.nasıl bi yan etkisi oldu mu sizde?

ben epilasyona gidiyorum oradan aldım öneri üzerine fiyatı da150 TL baya etkili oldu çünkü epilasyon kararma yapıyor hem onu engelledi hemde var olan karayerleri açtı

X