İNDİRİMLERDEN BİRBİRİMİZİ HABERDAR EDELİM EKONOMİK ALIŞVERİŞLER YAPALIM

Merhaba arkadaşlar yıllarca kadınlar kulübü platformunda çeşitli konu başlıkları adı altında güzel birikimler yapmak nasip oldu.
Artık yeni konu başlığında birikim severlerle buluşmak dileğiyle 😊

Yeni konu başlığın hayırlı olsun canım...
Az önce içimden, özrengin yeni bi konu açsa, sıfırdan başlasak diye düşünürken konu başlığını gördüm :) tevafuk oldu🥰

Bugün yazlık için yüklü ödeme yaptım...
Çocukların okul bakiyesi vardı, onu ödedik..,
Kentsel dönüşümün son ödemelerinden birini yaptık... 😭
Böyle yüklü ödemeler sonrası, üçün beşin hesabını yapmak tuhaf geliyor önce, ama neyseki sonra normale dönüyorum... 😅

Küçüğüm de anaokuluna başladı... üç kuzum da, özel okulda, servis vs oldukça harcamalı günler, aylar, yıllar bizi bekliyor inşallah 😅 büyüdükçe masrafları da büyüyor, elhamdulillah... ❤️

Rabbim sağlık ve huzur versin, üstesinden geliriz inşallah :)

Seninkiler de büyümüştür... kaça gidiyorlar?

Bugün yazlık için yüklü ödeme yaptım...
Çocukların okul bakiyesi vardı, onu ödedik..,
Kentsel dönüşümün son ödemelerinden birini yaptık... 😭
Böyle yüklü ödemeler sonrası, üçün beşin hesabını yapmak tuhaf geliyor önce, ama neyseki sonra normale dönüyorum... 😅
Canım Allah sağlık huzur iş düzgünlüğü ve ödemelerinde kolaylık versin 😍

Küçüğüm de anaokuluna başladı... üç kuzum da, özel okulda, servis vs oldukça harcamalı günler, aylar, yıllar bizi bekliyor inşallah 😅 büyüdükçe masrafları da büyüyor, elhamdulillah... ❤

Rabbim sağlık ve huzur versin, üstesinden geliriz inşallah :)

Seninkiler de büyümüştür... kaça gidiyorlar?
Büyük oğlan fen lisesi 2 .sınıf
Küçük 8.sınıf oldu

Günaydın arkadaşlar

Ben ne indirim takip ediyorum, ( ne lazımsa o an, nerden bulursam alıyorum 😬) ne kışlık hazırlık yaptım, ( buzluğa giren şeyleri pek sevmiyorum, tadı bozulmuş gibi geliyor, mevsiminde ne varsa onu yiyoruz :) ) ne olacak Benim halim bilmem :)

Eşim benden beter... :)

Günaydın arkadaşlar

Ben ne indirim takip ediyorum, ( ne lazımsa o an, nerden bulursam alıyorum 😬) ne kışlık hazırlık yaptım, ( buzluğa giren şeyleri pek sevmiyorum, tadı bozulmuş gibi geliyor, mevsiminde ne varsa onu yiyoruz :) ) ne olacak Benim halim bilmem :)

Eşim benden beter... :)

Eşim 3 kasa domates sipariş vermiş. Kilosu 1 tlden. Hafta sonu konserve yapacağım. ilk deneyimim.

Benim buzluğum hiç kokmuyor. ekmek bile koyuyoruz. Ablamın ki kokuyor. Nasıl önüne geçebilir bu durumun.

Eşim 3 kasa domates sipariş vermiş. Kilosu 1 tlden. Hafta sonu konserve yapacağım. ilk deneyimim.

Benim buzluğum hiç kokmuyor. ekmek bile koyuyoruz. Ablamın ki kokuyor. Nasıl önüne geçebilir bu durumun.

Maşallah, kolay gelsin canım... :)

Yok öyle benimki de kokmuyor da, tadını sevmiyorum buzluğa giren bir çok şeyin, tuhaf geliyor... yoksa et vs ben de koyuyorum....

Bir de çok evde olan, evde yemek yiyen bir aile olmadığımız için, onun da etkisi var sanırım... :)
Çocukların üçü de tüm gün okulda, kahvaltı ve öğle yemekleri orada, biz de çalışınca, akşamları da ya misafirlikteyiz, ya misafir var, haftasonları zaten yokuz genelde... onun da etkisi var... :)

X