Inek sutu alerjisinde keci sutlu mama

Dormikum30

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2019
4
0
35
MerHaba arkadaşlar umarım benimle aynı sorunu yaşayanlar vardır yada konu hakkında bilgisi olan vardır. Bebeğim de inek sütü alerjisi var ve mama kullanmaya başladık golden goat kullanan oldu mu neocate yı icmiyor. Bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olun.

MerHaba arkadaşlar umarım benimle aynı sorunu yaşayanlar vardır yada konu hakkında bilgisi olan vardır. Bebeğim de inek sütü alerjisi var ve mama kullanmaya başladık golden goat kullanan oldu mu neocate yı icmiyor. Bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olun.
başka mama vermeyin alerjisi olur yine , bebeğin ek gıda alıyorsa neocatın içne koyabilirsin mesela meyve eklenebilir , ek gıda almıyorsa vanilya şurubu doktor öneriyor .bebeğin alışacaktır , diğer mamada bebeğin alarjisi artabilir

Benim kizimin da var sute alerjisi olan cocuklarin keci vs hayvansal sutleri de icmemesi gerekiyor ayni sekilde annenin de
Badem sutu yapabilirsiniz tarifleri var
Devlet hastanesinden receteyle sut alerjisi icin ozel mamalar var onlardan isteyebilirsiniz

Keçi sütlü mamada içemez.aç bırakıp içirmeye çalışın bi içse arkası geliyor.neocatei beğenmediyse similac allimentum var onu deneyin doktora söyleyin yazsın ücretsiz bu mamalar.kaç aylık bebeğiniz anne sütü alıyormu.eğer alıyorsa sizinde süt ürünleri diyeti yapmanız lazım

Golden goat kullandım ben güzel temiz içerik bir mama ama bebeğinin inek sütü alerjisi varsa kullanamazsın. İnek sütü alerjisi bütün hayvansal sütler için geçerli yani keçi, koyun, manda hepsi aynı.

Çok saolun allah razı olsun. Rabbim herkese ve herkesin evladına şifa versin . Yazıları görünce mutlu oldum. İnanın çok şaşkınım bi haldeyim neocate ve pregomin as verdi Dr deneme amaçlı vanilya şurubu da aldım damla değil 6 çay kaşığı koydum anca 30 ml öyle içti. Diyet yapıyorum. Tek bir Dr ile yetinmedim bikac dr gittim. Biri golden goat yazdı içebilir dedi.biri pregomin as diğer iki hekim aynı neocate dedi ve nette okuduğum kadarıyla ilk öncelik neocate daha iyi oldugu.. gerçi aynı firmaimis pregominle. Bebeğim ağzına almıyor aç da biraktim.

X