İngilizce öğreniyoruz (bizim kızların topiği)

hi everyone , girls

how are you ?

very beautiful topic
do you know english for you ?

I advice english for you ...

Geldim kızlar yan komşuda kablosuz net buldum bize bağlatmak uzun sürecekmiş çünkü evde tel yok önce telf bağlantısı lazımmış ama komşudan rica ettim şifre verdi öyle bağlanacağım

Merhaba Kızlar;
Bende katılabilir miyim bu topic'e?? 1 yıl ingilizce yazışma yaptım işyerinde ama hep kalıp kelimeler.. konuşmaya zorlandım.. tam açılıyordum ki işyerinden ayrılmak zorunda kaldım ve 2 senedir hiç kullanmadım.. Ve tamamen unuttuğumu düşünüyorum.. Sizinle geliştireyim bari :)

arkadaşlar merhaba.azönce bir gruba baktım ve inanır mısınız korkunç panik yaptım çünkü cümle kuramadımmmm yabancı dil mezunuyum.2004ten beri kitaplara bakmıyorum.alt yazı diziler izliyorum sürekli ama istediğim kadar yardımcı olamıyor.anlıyorum ama cevap veremiyorum.pratiğe ihtiyacım var.yazarken de zorlanıyorum acaba doğru mu bu şimdi diye çok bocalıyorum.
birkaç arkadaşıma gramer anlatacak kadar biliyorum.benim derdim kelimelerle.ben toparlayabilecek miyim geliştirebilecek miyim bilmiyorum.inşallah sizlerle geliştiririm kendimi arkadaşlar...

tatlım eğer pratik yapmak için aramıza girmek istiyorsan biz şimdilik ingilizce konuşmuyoruz sadece grammer anlatılıyor sorular soruluyor kpss ve üds ye hazırlanan arkadaşlar için.konuşmak istiyorsan başka bir konu var ordan konuşabilirsin arkadaşlarla senin için daha iyi olur sanırım

merhaba bende katilabilirmiyim araniza.

ben nerdeyse sifirdan baslayacagim ama.

sadece aylari,isim sormak nereli oldugunu sormak.merhaba iyi geceler sonra gorusuruz fln onlari biliyorum.birde gezerken buldum burayi.

egitim bolumunden mi girecegiz.

arkadaslarim biri ozelime msj atip

anasayfa hangi baslik altinda burasi soyleyebilir mi?

cok mu gec kaldim.minik oglumdan firsat bulup bende ogrenmek istiyorum.habide rakamlari biraz biliyorum.

ama okulda fln hic ingilizce egitim gormedik biz.fransizca bulgarca rusca.zamanla hepsini epey unuttum.

sadece bulgarca m iyi duzeyde.

bana yardim edersiniz degil mi?

ayy gerek kalmadi kendi kendime buldum sizi.

demekki isteyince olmaz diye birsey yok.

kızlar kimse kalmamış burda?
üdsye girdiniz mi naptınız ?
punchase çalışmayı bırakmamışsındır umarım nerelerdesin canım ?

I've been studying English for a long time.I am going to enter university exam this year (LYS-5).
I've been learnig a lot of details about English.Some of them are really useless but I have to :/
I've gone to Turkish American Association.I leart daily English there last year.I suggest it :)
Although I've been learning it for 5 years I can't speak very fluently because I was tought always grammar :/

What's your experiences about English ? Did you go any course or study it yourself ?
And did you speak fluenlty ?

Hello everyone! I'm 17 years old.
I cant speak fluently this language,but I am trying.
I know that Im making grammar mistakes,I'm not perfect and I don't know the english grammar very well.
I hope one day I will learn to speak english fluently and livin' in USA. Thats my dream!

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba arkadaşlar yeni gördüm topiği ve çok sevindim ingilizcemi geliştirmem gerekiyo çünkü . . takipteyim =))

baacım ingilizce yüzünden iş bulamıyorum artık ingilizceyi sormuyorlar bile direkt başka dil arıyorlar, kurs arıyorum bende, ve ingilizceden nefret ettim

Lise son yabancı dil öğrencisiyim.Sormak istediğiniz bir şey olursa elimden geleni yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…