Inka edemiyorum

Ah bunalimdayim adostlar… Basligimi " bir pesimistin gözyaslari " olarak degistiriyorum.

Ailemi ikna etmem o kadar zorduki. Haftalarca ugrastim, cabaladim ettim. Bizim bi aile dostu benimle seve seve gelecegini söylemisti egerki ailemi ikna edersem. Annemlere anlattim ayse teyze gelcek benle diye, sirf o yüzden izin verdiler.

Neyse ben kadini ariyorum güzel haberi vermek icin, icim icime sigmiyor heycandan ne yaptigimi bilmiyorum. Kadin gelmis bana tek ayak üstünde bin tane bahane uyduruyor. Yok efendim neymis kadinin yasi okadar da genc degilmis de bakarlarmis ona dik dik. Yok evliymis tek basina karar veremezmis, ya arkadasim sen zaten kocanin yaninda ettin o sözleri… yok biletler pahaliymis cart curt… yenimi aklina geldi be mübarek! Megersem zaten ailem izin vermez diye gelirim demis her nekadar itiraf etmesede… Utanmiyomusun koskoca kadin insanlari ümitlendirip sonra yok ben gelmiyorum demeye. Halbuki okadar dertlestik, o konsere gidemiycegim icin cok üzgün oldugumu biliyodu. Ne gecti eline neeeee!!!!

bağlı hayatım pamuk ipliğiiineee
eşkiya bu hükümdar dünyaya..........
ben de çok severim. özellikle bu şarkısını.
senin adına üzüldüm ama napalım kısmet değilmiş.üzme kendini :KK43:

bağlı hayatım pamuk ipliğiiineee
eşkiya bu hükümdar dünyaya..........
ben de çok severim. özellikle bu şarkısını.
senin adına üzüldüm ama napalım kısmet değilmiş.üzme kendini :KK43:

O degilde bi arkadas bana durmadan video atip duruyor konsere gitmis. Agzini yüzünü kirdigim nisbet eder gibi :eek::confused::KK43::what:

X