İnnovita Bir gebenin günlüğü ovulasyon testi

O zaman t çizgisi c kadar koyu olmamasi normal mi
Bu bir gebenin günlüğü için oype olabilir yani bir gebenin günlüğü 20 mmre üstü yumurtayı tanımlıyor diyorlar yumurta 20 mmre civarı olunca iki.cizgide aynı koyulukta oluyor ama innovita veya diğer ovulasyon testi.markalari için öyle değil yani 18 de olsa 19 da da çatlamış olsa pik yapıyor diğer markalar fakat misal geçen bir arkadaş ovulasyon testiyle takip etti normal silik olmasına rağmen testleri bu ay hamile hangi marka test kullandığını bilmiyorum fakat.hersey nasip

Kızlar önceden hep ovulasyon testi olarak innovita kullanıyordum pik görüp değerlendiriyordum fakat gebelik olmuyordu. Bu seferde bir gebenin günlüğü marka ovulasyon testi aldim bu ay hem innovita marka hemde bir gebenin günlüğü olan markayla takip ettim yumurtlama dönemini.Adetin 17 ci günü yani dün innovita markada pik gördüm ama bir gebenin günlüğü pike yakın koyuluktaydi tam pik değildi üstteki resimdeki testler dün yani 17 ci günün testleri alttaki testler bugün yani 18 ci günün testleri bugün ki yaptığım testler ilk 10 dakka içinde silik pembe çıktı bide bugün kasıklarımda ağrı var az bı şeffaf uzayan bir akıntım oldu bugün catladigini düşündüm sizce hangi markaya guvenmeliyim??
Bu testlerin hiç biri pik değil yaklaşmış ama olmamış malesef. Doktor kontrolünde yumurta takibi yaptırın belki yeterli boyuta gelmeden önce çatlıyordur testle zaman kaybetmeyin.

Arkadaşlar aralığın 25 inde 9 haftalık gebeliğimi kalbi durduğu için sonlandırmak zorunda kaldım ve hala adet görmedim doktor kanaman geçince korunmaniza gerek yok dedi bizde korunmadık bel ağrım kasıklarımda batma var ilk hamileliğimdeki belirtilerin aynısını yaşıyorum nerdeyse sadece göğüs hassasiyetim yok , hamile olma olasılığım bi yandan çok korkuyorum hayal kırıklığına uğramaktan yarın sabah test yapicam

Kızlar önceden hep ovulasyon testi olarak innovita kullanıyordum pik görüp değerlendiriyordum fakat gebelik olmuyordu. Bu seferde bir gebenin günlüğü marka ovulasyon testi aldim bu ay hem innovita marka hemde bir gebenin günlüğü olan markayla takip ettim yumurtlama dönemini.Adetin 17 ci günü yani dün innovita markada pik gördüm ama bir gebenin günlüğü pike yakın koyuluktaydi tam pik değildi üstteki resimdeki testler dün yani 17 ci günün testleri alttaki testler bugün yani 18 ci günün testleri bugün ki yaptığım testler ilk 10 dakka içinde silik pembe çıktı bide bugün kasıklarımda ağrı var az bı şeffaf uzayan bir akıntım oldu bugün catladigini düşündüm sizce hangi markaya guvenmeliyim??
Cnm bunu bilmiyorum ama labaquick ve bir gebenin günlüğünü aynı gün yaptım ikiside aynı şekilde gösterdi. Bende 3 ay labaquick kullandım aslında memnunum hemde çok ama fiyatı çok arttı. Bu ay da bir gebenin günlüğü aldım daha 3 test filan yaptım bakalım nasıl olcak

Sen için rahat etsin diye yube de değerlendir akintinda olmuş zaten.

Merhaba ben ilk kez kullanıyorum. Pik mi sizce yardımcı olur musunuz. Diğer yaptıklarım bu kadar köyü değildi.
Evet pik olmuş muhtemelen gece daha da koyulaşır bugünü değerlendirin ve yarını da değerlendirin çatlama gorene kadar testinizi yapın. Sperm sorunu yoksa bu günleri bi kaç gün değerlendirin üst üste

Evet bir gebenin günlüğü testi 19-20mm olunca pik gösteriyor bende kullanıyorum. Hatta doktor kontrolünde yumurta gelişimi için takipteyim. Bu sabah kan testime göre (progesteron)yumurtlama olmuş doğru sonuç veriyor yani.
Merhaba cnm testin neden bu kadar silik cıktı acaba rengi ? Bende bu ay ilk kez bir gebenin günlüğü aldım 3 gün filan kullandim. Doktor kontrolüne gidiyormuşsunuz yumurtlama takibi için testte yumurtlama görünce doktor yumurta var dedi mi acaba ? Bende testi ilk kez kullanmama rağmen doğru sonuç verdiğini düşünüyorum

Merhaba cnm testin neden bu kadar silik cıktı acaba rengi ? Bende bu ay ilk kez bir gebenin günlüğü aldım 3 gün filan kullandim. Doktor kontrolüne gidiyormuşsunuz yumurtlama takibi için testte yumurtlama görünce doktor yumurta var dedi mi acaba ? Bende testi ilk kez kullanmama rağmen doğru sonuç verdiğini düşünüyorum
Merhabalar. Ben testte yumurtlama gördüm ve o günü değerlendirdim. Ertesi gün doktor kontrolüm vardı. Testi saat 2.30da yapıyordum ama doktor kontrolüm 2.30dan sonraydı. Yine hastanede beklerken test yaptım. Bu sefer t çizgisi silik çıktı, çatlama olmuş görünüyordu. Testten sonra doktor kontrolüne girdim USG ile baktı ve yumurtlama olmuş hatta çatlamış görünüyor dedi. Sıvı birikintisi görünüyor yeni çatlamış olmalı dedi. Bu günleri değerlendirin mutlaka dedi.
Bir de eklemek istiyorum sabah aç karnına kan tahlili ile progesteron hormonuma bakıldı ve 2.76 çıktı. 3 ve üzeri yumurtlama olarak değerlendiriliyor. Doktorum da sınırda değerin bir kaç gün sonra yine kan tahlili yapıp bakmamız lazım dedi. İki gün sonra yine kan tahlili yapıldı ve progesteron hormonum 13.24 çıktı.

Bu bir gebenin günlüğü için oype olabilir yani bir gebenin günlüğü 20 mmre üstü yumurtayı tanımlıyor diyorlar yumurta 20 mmre civarı olunca iki.cizgide aynı koyulukta oluyor ama innovita veya diğer ovulasyon testi.markalari için öyle değil yani 18 de olsa 19 da da çatlamış olsa pik yapıyor diğer markalar fakat misal geçen bir arkadaş ovulasyon testiyle takip etti normal silik olmasına rağmen testleri bu ay hamile hangi marka test kullandığını bilmiyorum fakat.hersey nasip
Ben o hafif koyuluktan sonra hiçbir ağrı çekmedim şuanda da adeti bekliyorum

Merhaba yardimci olursaniz cok sevinirim 03 subatta pik gordum degerlendirdim 9 subatta testim koyulasmaya basladi anlam veremedim alttaki fotoda hersey daha detayli yardimci olursaniz cok sevinirim

Eklentiler

• IMG_20240210_224103.jpg
    IMG_20240210_224103.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 247
Merhaba yardimci olursaniz cok sevinirim 03 subatta pik gordum degerlendirdim 9 subatta testim koyulasmaya basladi anlam veremedim alttaki fotoda hersey daha detayli yardimci olursaniz cok sevinirim
Merhaba 2. kez yumurtlama ola bilir bazı aylarda. 2 yumurtlama arası 10 günden az oldukta değerlendire bilirsiniz sağlıklı yumurta diye okumuştum. İkiside tutarsa hatta ikiz gebelik ola bilir🌸

Merhaba 2. kez yumurtlama ola bilir bazı aylarda. 2 yumurtlama arası 10 günden az oldukta değerlendire bilirsiniz sağlıklı yumurta diye okumuştum. İkiside tutarsa hatta ikiz gebelik ola bilir🌸
Duni her ihtimale karsi degerlendirdim darisi bu gune o zaman 🤭

Bende bir gebenin günlüğü testini aldim dün akşam 5 de yaptım 1 saatincesi sıvı alimi olmadi
Alttakini de sabah 11 de yaptım sıvı alımına dikkat ederek ama aynı saatte yapmak önemliymiş o yüzden akşam 5 de tekrar yapicam. Döngum 28 gün ve hep 11 12 günler yumurtlama olurdu de takibi olunca. Simdi erken yumurtlama oluyor galiba sizce ?

Eklentiler

• 20240227_135936.jpg
    20240227_135936.jpg
    102,5 KB · Görüntüleme: 119
Merhabalar, ben bu ay kullanıyorum.
Doktor tavsiyesi üzerine bu markayı
deniyorum. Bir yandan hekim kontrolü ile de Ovulasyonu teyit ederek ilerledim diyebilirim. Hep aynı saatte yaptım 16:30-17:00 arasında. 1.5-2 saat sıvı tüketmemeye çalıştım gerçekten çok zor oldu.
Takibime göre elimdeki bu test kitleri düzgün çalışıyor. Telefon uygulamasına göre 2 gün önce yumurtlama gördüm. Eğer gebelikle sonuçlanırsa yorumumu güncellerim. Not olarak şunu düşeyim; kafaya takmamak lazım stres hormonu olumsuz etkiliyor ama her şey
takdiri ilahi hiç bir sorunu olmayan gebe kalamazken bilmem kaç tüp
bebek girişimi olumsuz bilmem ne hormonu normal değil gebe kalıyor yani
akışına bırakın hanımlar stres yapmayın.

Bence iki kez yumurtlama olmuş pko da genellikle oluyor bu durum ama değerlendirmişsiniz zaten bari silikleşene kadar takip edin hayırlısı olsun 🍀

Bence iki kez yumurtlama olmuş pko da genellikle oluyor bu durum ama değerlendirmişsiniz zaten bari silikleşene kadar takip edin hayırlısı olsun 🍀
Merhaba yorumunuz benim için mi eğer öyleyse Bende pko yok ki. Whatsaptan attim bir gebenin günlüğü ne güzel bir test gebelik getirebilir degerleñdirip sabah test yapıp atın bakalım dediler yaptim yine ayni saatte 11 de yaptim 1 saat sıvı almadan bu sefer farklı çıktı bilemedim teste devam edin dediler

Eklentiler

• IMG-20240228-WA0001.jpeg
    IMG-20240228-WA0001.jpeg
    37,9 KB · Görüntüleme: 108
Merhaba yorumunuz benim için mi eğer öyleyse Bende pko yok ki. Whatsaptan attim bir gebenin günlüğü ne güzel bir test gebelik getirebilir degerleñdirip sabah test yapıp atın bakalım dediler yaptim yine ayni saatte 11 de yaptim 1 saat sıvı almadan bu sefer farklı çıktı bilemedim teste devam edin dediler
Evet sizin için demiştim ama devam edin Belkide çatlamada sıkıntı yaşıyosunuz ondan böyle çift çizgi kalıyor olabilir eğer öyle dedilerse devam edin bakalım silikleşene kadarda gün aşırı ilişki 🤷🏻‍♀️

X