İnnovita ovulasyon testi ile hamile olduğunu öğrenen var mı? Bat a 2 gün var test bu şekilde çıkıyor

Bidebayilistersenferiha

Aslan Kadını♌
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2019
1.175
1.583
Merhaba güzel arkadaşlarım;
BAT a 2 gün kaldı adet geciktirici ilaç kullanmam gerekiyordu, kullanmadan önce elimde ovu testi vardı ne olur ne olmaz yapayım dedim(burada ovu testi ile hamile olduğunu öğrenen çok kişi var aklıma geldi)
Testim görseldeki gibi çıktı. İkisi de aynı koyulukta ama ikiside kıpkırmızı değil belki de testin yapısından hiç bilemiyorum. Sizce var mıdır bir şey? Gebelik testi için erken daha diye yapmadım ama bu şekilde öğrenen kişiler yorumlayabilir mi?
Şimdiden teşekkür ediyorum

Eklentiler

• E2B93858-1C87-480F-B8D1-E69E5FAC291A.jpeg
    E2B93858-1C87-480F-B8D1-E69E5FAC291A.jpeg
    42,8 KB · Görüntüleme: 168
  • B7267C2B-9BF4-4353-8143-7440B7C13A5B.jpeg
    B7267C2B-9BF4-4353-8143-7440B7C13A5B.jpeg
    39,6 KB · Görüntüleme: 116
Merhaba güzel arkadaşlarım;
BAT a 2 gün kaldı adet geciktirici ilaç kullanmam gerekiyordu, kullanmadan önce elimde ovu testi vardı ne olur ne olmaz yapayım dedim(burada ovu testi ile hamile olduğunu öğrenen çok kişi var aklıma geldi)
Testim görseldeki gibi çıktı. İkisi de aynı koyulukta ama ikiside kıpkırmızı değil belki de testin yapısından hiç bilemiyorum. Sizce var mıdır bir şey? Gebelik testi için erken daha diye yapmadım ama bu şekilde öğrenen kişiler yorumlayabilir mi?
Şimdiden teşekkür ediyorum
Bende bu marka testin ovulasyon testi ile gebe olduğumu öğrendim. Ama sanırım testi yanlış kullanmissiniz testi kullanmadan 2 saat önce sıvı alımını kesin ve testi tekrarlayin

Bende bu marka testin ovulasyon testi ile gebe olduğumu öğrendim. Ama sanırım testi yanlış kullanmissiniz testi kullanmadan 2 saat önce sıvı alımını kesin ve testi tekrarlayin
evet dediğiniz gibi oldu maalesef bu ay da bir şey yok aamaan alıstım artık olsa şaşardım 😂 hayırlı uğurlu olsun bu arada rabbim sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin

X