Doğuma Hazırlık İNOFOLİC COMBİ EK OLARAK NE KULLANABİLİRİM

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

YesiilZeytin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2021
172
80
27
Kızlar selamlar herkese,
geçen yıl dış gebelikten tek tüpüm alındı eşimde sorun yok doktor hafif pco olduğunu söyledi yumurtalıklarım geç büyüyor inofolic combiye başlayacağım ek olarak önerebileceğiniz kür vs yöntem var mıdır ? şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için :KK200:

Kızlar selamlar herkese,
geçen yıl dış gebelikten tek tüpüm alındı eşimde sorun yok doktor hafif pco olduğunu söyledi yumurtalıklarım geç büyüyor inofolic combiye başlayacağım ek olarak önerebileceğiniz kür vs yöntem var mıdır ? şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için :KK200:
Ben propolis tuketmistim gunde 1 cay kasigi.

propolis bal karışı mı almıştım içmeye devam edeyim . hayırlı olsun gebeliğiniz sağlıkla kucağınıza alırsınız inşaallah . bir sorununuz var mıydı ne zamandır istiyordunuz .
Evet propolis bal karisimi. Benim pcos görünümü var ama tahlillerim normal sadece amh yuksek. Ilk dogumumdan sonra sezaryen kaynakli tuplerim tikanmis hsg ile onlar acildi 7 ay sonra hamile kaldim. Tesekkur ederim Allah size de en kisa zamanda nasip etsin. Ben inofolic kullanmadim sadece sabah ac karnina 1 cay kasigi propolis tukettim hamile kaldigim ay. Yarari oldu mu bilmiyorum ama yumurtlama akintisini takip edin o gunleri değerlendirin. Adetime 3 gun kala anladim yumurtladigimi. Kizim da boyle gec yumurtlama ile olmustu.

X