Gebeliğe Hazırlık İnofolic combi mi klomen mi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canım inşallah evet pko var bendede şuan femara kullanıyorum ona rağmen gelişmedi hala perşembe tekrar kontrole gidicem düşün yani ☹️
Kötüyü çağırma iyi düşünelim iyi olsun 😊 Bende pko olduğumu öğrendiğimde karalar bağlamıştım olmicak demiştim ama anladım ki bebek sen kendini iyi ve mutlu hissettiğin zaman sana tutunuyor ☺️ Rabbime sığındım booll boollll dualar ediyorum 🤲🏻 Bebek işini düşünmüyorum ya da kafama takmıyorum diyeyim.. Ama inanıyorum bir gün benimde bi bebeğim olacak :) sende böyle düşün nolur kötü düşünme elinden geldiğince pozitif ol 🤭 Dualarımda sende olacaksın bundan sonra 🤲🏻❣️

Kötüyü çağırma iyi düşünelim iyi olsun 😊 Bende pko olduğumu öğrendiğimde karalar bağlamıştım olmicak demiştim ama anladım ki bebek sen kendini iyi ve mutlu hissettiğin zaman sana tutunuyor ☺️ Rabbime sığındım booll boollll dualar ediyorum 🤲🏻 Bebek işini düşünmüyorum ya da kafama takmıyorum diyeyim.. Ama inanıyorum bir gün benimde bi bebeğim olacak :) sende böyle düşün nolur kötü düşünme elinden geldiğince pozitif ol 🤭 Dualarımda sende olacaksın bundan sonra 🤲🏻❣️
Sağol canım bende senin için edeceğim inşallah tez zamanda kucağımız dolar 🙏♥️

Kızlar pko yum.Doktor inofolic combi mavi kutu verdi en az 3 ay kullan 6 ay daha deneyin bebek olmazsa o zaman gel tedaviye başlayalım dedi. Bugün 4. günüm sabah akşam içiyorum. Klomenle aynı işe mi yarıyor bu ilaç. Klomenin etkisi daha çokmuş heralde. Doktorun verdiğini bırakıp klomene başlasam mı sizce? Kullanan arkadaşlar yorum yapar mısınız ?
İkisini de ayrı ayrı kullandım ama bi işe yaramadı inşallah sizde yarar . Tabi uzun süre kullanmadım ben belki de ondandır

Maalesef evet canım🥺 biz tüp bebeğe başladık hayırlı sonuçlar alırız inşallah
İnşallah canım:) Rabbim hayırlısıyla sana da evlatlar nasip etsin 🤲🏻 Kaç senedir uğraşıyorsunuz peki?

2 senedir tam olarak uğraşıyoruz 3 aşılama kürler kaç hastane kaç doktor artık saymak istemiyorum 😪
Rabbim yardımcınız olsun inşallah 🙏🏻 en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin 🌹

X