inşallah bebeğim benimle, yorumlar mısınız :))

Pretty

Guru
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
863
5
40
selam kızlar :))
aslında çok fazla bi belirtim yok ben hamile olduğumu düşünüyorum yorumlar mısınız :)

iki ay önceki adetimde 31. günde kırmızı bir damla kan geldi 34. günde adet olmuştum yerleşme zannetmiştim ama değilmiş ( adet döngüm 34 bu arada ),
geçen ay 31. günde birden adet oldum,
bu ay ise 31. günde adet belirtilerim başladı ve sadece tuvalet kağıdına gelecek kadar çok az kahverengi akıntım oldu , sonrasında ise beyaza dönüştü akıntım bu gün ise 34. gün ...
adet belirtim çok var akıntım yumurtlama dönemi akıntısına dönüştü :icecream: ve sabahları yataktan kalkmadan ateşimi ölçüyorum 36.6 da sabitlendi ...
az önce idrar testi yaptım negatif çıktı ama önemsemedim zaten bugün adat günüm hamile olsam bile çıkmaz diye düşünüyorum..
bir de yumurtlama döneminde göğüs uçlarım çok sızladı ve 7 gün önce göğüslerim acımaya başladı dün acısı geçti...
hadi kızlar yorum yapın çok heycanlıyım !!!!!!!!

canım inş. hamişsindir ama yarın kanda baktır istersen emin olmuş olursun.bende yarın dr a gitcem hadi bakalım hayırlısızemuszemus opuyorumnanaktan

biras daha beklemeyi düşünüyorum canım pazartesi baktıracam kanda hakkımızda hayırlısı olsun... ikimizin de yüzü gülsün inşallah opuyorumnanaktan

biras daha beklemeyi düşünüyorum canım pazartesi baktıracam kanda hakkımızda hayırlısı olsun... ikimizin de yüzü gülsün inşallah opuyorumnanaktan

Hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız canımkaydirigubbakcemile3
Ben kendimden umutlu değilim eğer hamileysem kesinlikle mucize:kedi:
Bnce sende fazla kaptırma biraz daha bekle adet olabilirsin 2 gün sonra yeniden test yapabilirsina.s.

ayyy öle mi diyosun canım yaa ben de bu sabahtan itibaren iyice umutlamaya başladım bugüne kadar tuttum kendimi ama herşey olabilir diye işte akıntım artınca ... inşallah hamişizdir ne diyim :KK43:(

canım hamiş olabilirsin benceŞeniz

inşallah canım hamişimdir bebeğimi çok özledim 15 aydır istiyoruz bi de bu ay rahim filmi çektirmiştim , hamile kalma ihtimalim yüksekmiş 3 ay içinde, biraz da ondan ümitleniyorum ... dua ediyorum bol bol...
adet yerine gelen beyaz akıntıyı gördükçe gözlerim doluyor valla nerdeyse ağlıcam yani...
dua bekliyorum sizlerden...

Canım benim inşallah hamilesindir. Ben de her ay aynı şekilde hevesleniyorum ama boşuna. Mayıs ayında bi düşük yaptım 1,5 ay hamile kaldım ama hamile olduğumu öğrenene kadar hiçbir belirtim yoktu. Yani herkeste belirtiler olacak diye bi şart yok. Ben de 28inde adet olcam tabi inşallah olmam. Allah isteyen herkese sağlıklı bebekler versin. :Saruboceq:

ınşallah bebişin seninledir,
Ama sen yinede fazla adapte olma sonradan üzüntüsü çok ağır oluyor..
Adet gününde testte çıkıyor diye biliyorum

Rabbim hayırlısını nasip eylesin..

Güzel haberlerini bekliyoruz.

bizde bebiş istiyoruz....
mrb arkadaşlar
bende aranıza yeni katıldım bizde çalışmalara başlayalı 1.5 ay oldu 25 ekimde regl olmam lazım ama hamile kalmak istediğim için olmasın diye dua ediyorum.2 gün daha nasıl sabredicem bilmiyorum. . normalde ben sivilce nedir bilmem sivilce çıktı.bazen sırtım, bazen belim ağrıyor sanki kasıklarımda bazen küçük küçük ağrılar oluyor ve en sevdiğim yemeği bile bir kaç çataldan sonra yiyesim gelmiyor umutlandırıyor beni bu belirtiler ama çokda umutlanmak istemiyorum olmazsa üzülmek istemiyorum tüm anne adaylarına sağlıklı günler isteyenlerede allahı en ksıa zamanda nazip etsin inşallah...

Canım benim inşallah hamilesindir. Ben de her ay aynı şekilde hevesleniyorum ama boşuna. Mayıs ayında bi düşük yaptım 1,5 ay hamile kaldım ama hamile olduğumu öğrenene kadar hiçbir belirtim yoktu. Yani herkeste belirtiler olacak diye bi şart yok. Ben de 28inde adet olcam tabi inşallah olmam. Allah isteyen herkese sağlıklı bebekler versin. :Saruboceq:

inşallah Allah tekrardan nasip eder canım sana da... bulup kaybetmek de çok zor olsa gerek...

İnşallah bebişin seninledir,
Ama sen yinede fazla adapte olma sonradan üzüntüsü çok ağır oluyor..
Adet gününde testte çıkıyor diye biliyorum

Rabbim hayırlısını nasip eylesin..

Güzel haberlerini bekliyoruz.

evet canım üzüntüsü sonradan çok oluyor bi kere daha bu kadar umutlanmıştım ve sonu feci bi üzüntü oldu...inşallah Rabbim bu sefer yüzümü güldürür... Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün...

bizde bebiş istiyoruz....
mrb arkadaşlar
bende aranıza yeni katıldım bizde çalışmalara başlayalı 1.5 ay oldu 25 ekimde regl olmam lazım ama hamile kalmak istediğim için olmasın diye dua ediyorum.2 gün daha nasıl sabredicem bilmiyorum. . normalde ben sivilce nedir bilmem sivilce çıktı.bazen sırtım, bazen belim ağrıyor sanki kasıklarımda bazen küçük küçük ağrılar oluyor ve en sevdiğim yemeği bile bir kaç çataldan sonra yiyesim gelmiyor umutlandırıyor beni bu belirtiler ama çokda umutlanmak istemiyorum olmazsa üzülmek istemiyorum tüm anne adaylarına sağlıklı günler isteyenlerede allahı en ksıa zamanda nazip etsin inşallah...

inşallah Allah sana da bana da nasip eder canım... aramıza hoşgeldin a.s.

aaaahhhh aahh arkadaşlarım malesef regl oldum cumartesi sabahı ... yine :KK43: yine gelmedi meleğim...
şu beyaz akıntım gelmese kendimi hazırlamıştım ama ümitlenmeme sebep oldu.. demek ki kesin bi belirti değil bu akıntı da anlamadım vallaa ... vallahi iyice karıştı kafam... hayırlısı ne diyelim bugün ağladım durdum kocamın omzunda .. iyi ki var hayatımda Allah ondan razı olsun...

hayirlisi olsun. muhakkak allahin belirledigi bir gun var ve o gunun gelmesi lazim. allah hakkimizda hayir yazsin. insaallah bi dahaki ay!

X