Lekeler, Çiller İnsanların yüzüne bakamıyorum

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Mrb benim ablamdada melazma dedigimiz leke var pkolojisi alt ust oldu acaba kesin cozum mu adini soyleyebilirmisiniz

Merhaba kızlar PİRİNÇ TONİĞİ

sir ağda yüzünden oluşan bıyık lekem vardı artık di li geçmiş zaman kullanıyorum çoook mutluyum

özellikle yazlıkta güneşlenirken simsiyah oluyordu pala remzi gibi oluyordum

vee youtube ta denk geldiğim bir videodaki doğal tarifi uyguladımhttps://youtu.be/mFR33zUe5Gc
Sadece 4 çorba kaşığı pirinç üstüne sıcak su ve 1 gün bekliyorsun ertesi gün kullanıyorsu

3 gün videoda anlatılan yöntemle lekeme sürdüm
Ne sivilce lekesi ne sir ağda lekesi hepsi yok oldu ve bronz tenimin rengine zarar vermeden sadece lekeler kayboldu yani halen bronzum 💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼 Allah razı olsun allah ne muradı varsa bu kızcağıza versin 🙏🏻🧿

mutlaka kızlar videoyu izleyip uygulayın Herşey para tuzağı çözüm mutfakta 😍😍😍

Bu durumu bilmiyorum ama sana kısa bir bilgi verebilirim. Güneş lekesi bilirsin canım çok kotu bir leke kahverengi koyu bir lekedir. Bunu fraksiyonel lazer dediğimiz seyle bir daha eser kalmadı işinde uzman olan birisinde yaptirabilrsin lekelenmelere birebir çözüm 👍 hatta İstanbul da yaşıyorsanız yönlendirme yapabilirim
Lütfen yapar mısın benim için ?

Mrb benim ablamdada melazma dedigimiz leke var pkolojisi alt ust oldu acaba kesin cozum mu adini soyleyebilirmisiniz
Bende öyleyim yanaklarımda dudak üstümde var . Dudak üstümdeki adet zamanlarim çoğalıyor . Güneşe çıkarken ne kadar koruyucu kullansam bile koyulasiyor. Ve ben çalışan biriyim insanlar ne oldu orana diye sorduklarında moralim çok bozuluyor inanin ki ben de çok kötüyüm psikolojik olarak acaba ablaniz bir çözüm buldu mu?

X