Instagram alış verişi bayan kıyafetleri?

NevaZar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2017
7
35
40
Ben önceden çok korkuyodum instagramdan bişeyler almaya ama sonra bu kapıda ödeme olayları işi biraz rahatlattı. Bazen bir şeyi görüyoruz o kadar gözlerimiz kapanıyor ki hiç bir şeyi hesap etmeden gördüğümüz şeye sahip olma hevesiyle tak diye düşüyoruz tuzağın içine.

Oysaki inceleyip biraz yorumlara, takipçilerine, müşterilerine bakarsak bir sürü güvenilir ve dürüst satıcı var.

Haricinde zaten şişme profiller kendini belli ediyor. Sponsorlu olayı sazanlar için malesef hüsran olabiliyor. Sponsorlu bir ürün sayfası gördüğünüzde altındaki yorumlara muhakkak bakın.

Haricinde bir de güvenilir siteler var reklama girer mi bilmiyorum ama gittigidiyor gibi sahibinden gibi hepsiburada gibi trendyol gibi siteler bence çok güvenilir. Alış veriş yapmayı da bilmek lazım. Herşeyi de internetten alcaz diye bir kaide yok..

Benim instagramda favorim Neyfel Dikimevi. Müthiş şeyler yapıyor ve neredeyse ilk zamanlarından bu yana takip ediyorum günden güne bir akımı var... Fotoğrafları biraz zayıf kalıyor tahminimce imkansızlıktan fakat ürünler ve kumaş kaliteleri muhteşem tek geçerim

X