instagram falcılar hakkında

melekbb001

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2020
10
2
25
instagram da cok onceden falcı baran dıye bırıne fal baktırmısım. wp uzenden yorumluyordu. soylediği hemen hemen her şey çıktı ama hesabı kapatılmış. sizin de instagramda baktırıp memnun kaldığınız falcılar varsa paylaşabiliisiniz acaba?

Burada tesadüfenbahsini gördüğüm birine dün baktirdim. Tahlilleri ve şuani gercekten bildi. Gelecek ile ilgili beklemem lazım en yakın verdiği vade 3 ay gibi idi. Hayırlısı artık. Instagramdaki adi falcihanci

Burada tesadüfenbahsini gördüğüm birine dün baktirdim. Tahlilleri ve şuani gercekten bildi. Gelecek ile ilgili beklemem lazım en yakın verdiği vade 3 ay gibi idi. Hayırlısı artık. Instagramdaki adi falcihanci
Ben de kahve baktirmistim ona beklediğim kadar memenun kalmadım , net şeyler söylemedi genel olarak güzeldi ama beni tatmin etmedi. Sana soru hakki verdi mi?

BEN instagramdan değilde telefondan baktırıyorum ve aşırı memnunum açıkcası . Daha önce hasbelkader bir cafeye gitmiştim bir falcısı vardı cafenin o gün baktıktan sonra taşınmak durumunda kaldım ve taşınmadan gidip numarasını aldım . Hala düzenli olarak baktırıyorum bildiğim kadarıyla instagram adresleri de var

BEN instagramdan değilde telefondan baktırıyorum ve aşırı memnunum açıkcası . Daha önce hasbelkader bir cafeye gitmiştim bir falcısı vardı cafenin o gün baktıktan sonra taşınmak durumunda kaldım ve taşınmadan gidip numarasını aldım . Hala düzenli olarak baktırıyorum bildiğim kadarıyla instagram adresleri de var
Instada kullanici adi ne peki?

Bu gün farkli bir falciya baktirdim ben. Falcihanci ile gönderdikleri mesajlar birebir aynı idi kopyala yapistir seklinde. Güvenim tamamen kirildi ikisine de.

Millet iki gun önce falcihan diye birine fal baktirdim wp uzerinden mesaj göndererek bakıyor. Neyse tatmin etmedi beni baska bir falci buldum ona baktirdim onun adi falciyakup. Gönderdigi mesaj falcihan ile birebir ayni kisim kisim kopyala yapistir yapmislar. Sanirim bir yorum havuzu var oradan birlestirip toplu bir yorum olusuruyolar ve paylasiyolar. Sordugum zaman falcilar arasinda sempoyel diye bir durum olustugunu güya senkorize olup noktalama isaretlerine kadar ayni yazabileceklerini soyledi yersem . Tabi sinirden kudurdum . Ikisinide 190 180k takipcileri var sayfalarinda acayip iyi donusler paylasiyolar sakin sakin bunlara kanmayin ben salaklık yaptım siz yapmayın. Zaten yazarak fal gönderenlere asla mahal vermeyin . Nasıl düstüm buna bilmiyorum ama siz yapmayın.

Millet iki gun önce falcihan diye birine fal baktirdim wp uzerinden mesaj göndererek bakıyor. Neyse tatmin etmedi beni baska bir falci buldum ona baktirdim onun adi falciyakup. Gönderdigi mesaj falcihan ile birebir ayni kisim kisim kopyala yapistir yapmislar. Sanirim bir yorum havuzu var oradan birlestirip toplu bir yorum olusuruyolar ve paylasiyolar. Sordugum zaman falcilar arasinda sempoyel diye bir durum olustugunu güya senkorize olup noktalama isaretlerine kadar ayni yazabileceklerini soyledi yersem . Tabi sinirden kudurdum . Ikisinide 190 180k takipcileri var sayfalarinda acayip iyi donusler paylasiyolar sakin sakin bunlara kanmayin ben salaklık yaptım siz yapmayın. Zaten yazarak fal gönderenlere asla mahal vermeyin . Nasıl düstüm buna bilmiyorum ama siz yapmayın.
Bana ses kayıtları gönderdi sorulara da sesli yanıt verdi mesajlık bilemiyorum falcihan i ve yakup u denemedim ben falcihanci yi denedim ve bence gayet başarılı tabii herkes beğenecek diye birşey yok

Tek kişi mi bakıyor yoksa bastırdığınız bir isim var mı bir de ne falı baktırdınız acaba ben de baktırmak icin birini arıyorum
Ben tarot baktırdım ama kadın derili kahve iç kapat onada bakayım dedi yani ben bu kadarını beklemiyordum açıkçası . Normalde sürekli baktırıyorum başkalarına ama bu o kadar uzun bakıyor ki . Bence bir tane kadın bakıyor . Birde şey hoşuma gitti . Kadın yönlendiriyor hayatla ilgili . Yaşam koçu gibi yani

Bende falcihanci gayet iyiydi geçmiş şuan ve kişi tahlillerinin hepsi doğru. Gelecek ile ilgili önemsiz bir kaç şey cıktı bile. Onemliye 3 ay demişti olursa süper

Bende kemeraltında birine düzenli baktırıyordum. Oda instegram da yeni hesap açmış. Gidip gelmek zor oluyordu ordan devam edeceğim artık. Burç ve karekter analizi ve kahve karışık bakıyor. Söylediği bir kaç şey oldu. Diğer soylediklerine 4 ay falan verdi. Mekanda bakarken pahalıya bakıyor galiba belli bir ücret mekana kalıyormus ondan. Online daha ucuz Öğrenciye de indirim yapmış dün gördüm. 50 tl galiba. Bir adet falcıya sadık kaldığınızda enerji tutuyorsa devamı çok iyi oluyor bir süre sonra yaşam koçu gibi bişey oluyor:) Bu arada adı telvelihislerrr diye bir hesap

Son düzenleme:
Merhaba hala baktırıyor musunuz acaba

X