İnternet çetesi erkek çocukların peşinde!!!

Marlasinger01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2017
17
19
31
Arkadaşlar benim 13 yasında metin2 adında bir oyunu oynayan erkek kardeşim var bu oyunda leveli yüksek olan merve ve ezgi adında kendini ev arkadaşı olarak tanıtıp 19 yasında İzmirde yalnız yaşadıklarını söyleyen iki sapık insanı ifşa etmek istiyorum. Bu insanlar instagram hesaplarında çok da gerçekçi olan fotoğraflarıyla beraber gecenin bir yarısı erkek kardeşimden çıplak fotoğraflarını istemiş. Kardeşim göndermeyince kendinin olduğunu iddia ettiği rastgele fotoğraflar atmış. Bu arada iş buraya gelene kadar oyunda kardeşime kıymetli envanterler (silah kılıç değerli taş vs.) hediye etmiş. Özetle çocuklarınıza kardeşlerinize bu oyunu oynayan varsa dikkat etsin. Bu şahıslar hala aktif olarak bu oyunu oynuyor ve instagram hesaplarında 70 in üzerinde ergen çocuk takipçiye sahip. Üstelik sadece amacı çıplak fotolarını yayınlayıp kardeşimden para kopartmak olmayadabilir. Buluşma talebinde bulunup organlarını da alabilirdi. Ki benim ilk tahminim bu şahısların erkek oluşu ve beyaz tenli sarışın erkek çocuklarına ilgi duyması. Neyseki bizimki uyanık çıktı bir hafta beyninin etini yedim o kızlardan uzak dur diye en sonunda şu dakika anlamış bulunmakta.

Bunu ben lise zamanımda oynuyordum ama kimse ile iletişime geçmedim, sosyal medya hesaplarınızdan ifşa edin, ayrıca polise şikayet etmediniz mi?

Sikayette bulunun lütfen bu pislikleri..
Bunlar nasil insanlar ya insan bile denmez Allahim akil fikir versin
:KK43:

Arkadaşlar benim 13 yasında metin2 adında bir oyunu oynayan erkek kardeşim var bu oyunda leveli yüksek olan merve ve ezgi adında kendini ev arkadaşı olarak tanıtıp 19 yasında İzmirde yalnız yaşadıklarını söyleyen iki sapık insanı ifşa etmek istiyorum. Bu insanlar instagram hesaplarında çok da gerçekçi olan fotoğraflarıyla beraber gecenin bir yarısı erkek kardeşimden çıplak fotoğraflarını istemiş. Kardeşim göndermeyince kendinin olduğunu iddia ettiği rastgele fotoğraflar atmış. Bu arada iş buraya gelene kadar oyunda kardeşime kıymetli envanterler (silah kılıç değerli taş vs.) hediye etmiş. Özetle çocuklarınıza kardeşlerinize bu oyunu oynayan varsa dikkat etsin. Bu şahıslar hala aktif olarak bu oyunu oynuyor ve instagram hesaplarında 70 in üzerinde ergen çocuk takipçiye sahip. Üstelik sadece amacı çıplak fotolarını yayınlayıp kardeşimden para kopartmak olmayadabilir. Buluşma talebinde bulunup organlarını da alabilirdi. Ki benim ilk tahminim bu şahısların erkek oluşu ve beyaz tenli sarışın erkek çocuklarına ilgi duyması. Neyseki bizimki uyanık çıktı bir hafta beyninin etini yedim o kızlardan uzak dur diye en sonunda şu dakika anlamış bulunmakta.

Polise gidin vakit kaybetmeden

Evet ilgili mercilere ulaştık hesaplarını anında o gece kapattılar zaten ifşa etmeyi çok istedim ama maalesef ulaşamadık şimdi elimizdeki donelerle devam ediyoruz.

Valla o insanlar kadın değil büyük ihtimalle eşcinsel sapik(pefofili) erkekler.yoksa neden çıplak foto istediler.

Valla o insanlar kadın değil büyük ihtimalle eşcinsel sapik(pefofili) erkekler.yoksa neden çıplak foto istediler.
Kesinlikle öyle olduğunu düşünüyorum kardeşim sarışın yeşil gözlü ve bebek yüzlü bir çocuk üstelik sporcu. Genelde tercihleri eskilerin tabiri ile parlak görünenler olur ya bu da o hesap.

Allah cezalarini versin pis sapiklarin.Cekin o pis ellerinizi micik yavrulardan.Artik herkesden herseyden korkar olduk.

Anne babaların çok çok dikkatli olması gerekiyor bu devirde, küçük bi çocuğun sosyal medya hesabı olmamalı bi kere.. eğer varsa da kesinlikle kontrol edilmeli, çocuğa tanımadığı insanları eklememesi, fotoğraflarını herkese açık yapmaması gerektiği söylenmeli.. ama tekrar tekrar söylüyorum çocukların sosyal medya hesapları olmamalı, telefonları bilgisayarları sık sık kontrol edilmeli..

X