İnternetteki şu ince halılar iyi mi ?

aslii9911

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2018
226
144
Merhaba tüm evime halı alacağım inçe makinede yıkananlardan kullanan var mı kaliteli mi ve süpürge yaparken kalkar mı acaba halı

Kışın kullanışlı olmuyor. Mermere basmakla halıya basmak aynı hissi veriyor soğukluk anlamında. Bide belli bi süre sonra yapışık yapışık oluyor yani çöküyor. Şahsen tüm eve tavsiye etmem. Çok basılmayan yerlere olabilr ama

Kışın kullanışlı olmuyor. Mermere basmakla halıya basmak aynı hissi veriyor soğukluk anlamında. Bide belli bi süre sonra yapışık yapışık oluyor yani çöküyor. Şahsen tüm eve tavsiye etmem. Çok basılmayan yerlere olabilr ama
Merkezi sistemde de soğuk olur mu acaba yine 🙄

Ben de mutfağa istiyorum diğeri eskidi baya yeni mutfağada küçük geliyor. Benm için makinede yıkanması çok önemli mutfak halısının o yüzden yine ince alacağm

Merhaba tüm evime halı alacağım inçe makinede yıkananlardan kullanan var mı kaliteli mi ve süpürge yaparken kalkar mı acaba halı
Tüm eve pek doğru olmaz. Benim sadece mutfağımda ve holümde var. Makineye atıp kolayca yıkayabiliyorum çok da memnnunum

Mutfağımda ve bebek odasında kullanıyorum o şekilde. Çok kullanışlı oluyor bişey dökülse at makineye direk yıka. Süpürge yaparken kayıyor benimkiler kalkıyor yani ama çok sıkıntı değil bence. Bugün tesadüf LCW sitesinde gördüm bi bakın isterseniz.

X