Internetten çamaşır makinesi alıp memnun olan varmı

Bskkk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2021
7
1
28
Merhaba arkadaşlar çamaşır makinem bozuldu internetten almayı düşünüyorum internetten alıp memnun kalan varmi acaba marka önerilerinizi de beklerim.

Bayilere daha uygun ve şuan dışarıya çıkıp alma imkanım olmadığı için internetten bakıyorum
Ben düşünmezdim çünkü kargo ile gelmesi dert. .bayilere göre uygunsa vardır bence bir defosu

Merhaba arkadaşlar çamaşır makinem bozuldu internetten almayı düşünüyorum internetten alıp memnun kalan varmi acaba marka önerilerinizi de beklerim.
Ben her şeyi internetten aldım. Çok memnun kaldım memnun kalmayınca hemen ilgileniyorlar zaten. Aldığınız site ve hangi üyeden aldığınıza dikkat edin yeterli.

Evlenirken tüm beyaz eşyalarımızı internetten aldık iki yıl oldu hala bi sıkıntı yasamadık.
Mağazadan gidip almaktansa internette fiyatlar daha uygundu suanda da çoğu üründe böyle olduğunu düşünüyorum.
Bir yoruma istinaden- kargoda da hiç bir sıkıntı yaşamadık. Zaten kurulumunu falan aldığın markanın servis hizmetlerine yönlendiriyorlar, ilgi açısından da problem olmadı.

Yani okuduğum yorumlarda sorun yaşayanlarda var ama kullanıp memnun kalanlarda fazla

Ben her şeyi internetten aldım. Çok memnun kaldım memnun kalmayınca hemen ilgileniyorlar zaten. Aldığınız site ve hangi üyeden aldığınıza dikkat edin yeterli.
Teşekkür ederim siz hangi markayı aldınız aldığınız markadan memnun musunuz acaba

Evlenirken tüm beyaz eşyalarımızı internetten aldık iki yıl oldu hala bi sıkıntı yasamadık.
Mağazadan gidip almaktansa internette fiyatlar daha uygundu suanda da çoğu üründe böyle olduğunu düşünüyorum.
Bir yoruma istinaden- kargoda da hiç bir sıkıntı yaşamadık. Zaten kurulumunu falan aldığın markanın servis hizmetlerine yönlendiriyorlar, ilgi açısından da problem olmadı

Bir yoruma istinaden- kargoda da hiç bir sıkıntı yaşamadık. Zaten kurulumunu falan aldığın markanın servis hizmetlerine yönlendiriyorlar, ilgi açısından da problem olmadı.

Bende sizin gibi düşünüyorum gerçekten bayi ile internette fiyat farkı fazla bu yüzden internetten almayı düşünüyorum

Çamaşır makinesi almadım ama 2 defa fiyat olarak makineye yakın süpürge aldım.
Beyaz eşyaları Horoz nakliye firması getiriyor, alınan makineden değil nakliye firmasından yakınan oluyor genelde.

N11, Hepsibuarada, Amazon gibi bilindik siteleri tercih edin. Bunlarda zaten satıcı için yapılmış yorumlar bulursunuz.
Hayırlı olsun.

X