İnternetten kişisel bakım alışverişi yapan var mı

deniyilmaz

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2019
16
4
29
İnternette kişisel bakım ürünleri satan çok fazla site görüyorum. Ama denemeden almaya da çekiniyorum veya beklediğim gibi gelir mi bilemiyorum. Tavsiyesi olan var mı ?

Suppergirl98

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2019
161
121
İnternette kişisel bakım ürünleri satan çok fazla site görüyorum. Ama denemeden almaya da çekiniyorum veya beklediğim gibi gelir mi bilemiyorum. Tavsiyesi olan var mı ?
Belli başlı bariz siteler var gayet güvenilir hangi ürünü almak istiyorsan zaten vardır internet sitesi .direkt markanın kendi sitesinden de alışveriş yapabilirsin

mutlukiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2018
162
30
aliyorum degisik gelirse veya begenmezsem iade ediyorum.genelde indirimleri takip ettigim icin interneti tercih ediyorum.

Huru

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2019
135
174
Farmasi var sadece bunun ürünlerini kullaniyorum ve memnunum bazı ürünlerinden 🦋

imzaben

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
8.899
35.017
ben avon ürünlerini genelde internet sitesinden alıyorum çevremde yokki avoncu katalogdan bakıyım sipariş veriyim😕 lise zamanımda çok doluydu çevremde avoncular tüm makyaj malzemelerim avondu o dönemlerde parfümüm bile 😄