İnternetten kişisel bakım alışverişi yapan var mı

deniyilmaz

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2019
16
4
32
İnternette kişisel bakım ürünleri satan çok fazla site görüyorum. Ama denemeden almaya da çekiniyorum veya beklediğim gibi gelir mi bilemiyorum. Tavsiyesi olan var mı ?

İnternette kişisel bakım ürünleri satan çok fazla site görüyorum. Ama denemeden almaya da çekiniyorum veya beklediğim gibi gelir mi bilemiyorum. Tavsiyesi olan var mı ?
Belli başlı bariz siteler var gayet güvenilir hangi ürünü almak istiyorsan zaten vardır internet sitesi .direkt markanın kendi sitesinden de alışveriş yapabilirsin

aliyorum degisik gelirse veya begenmezsem iade ediyorum.genelde indirimleri takip ettigim icin interneti tercih ediyorum.

ben avon ürünlerini genelde internet sitesinden alıyorum çevremde yokki avoncu katalogdan bakıyım sipariş veriyim😕 lise zamanımda çok doluydu çevremde avoncular tüm makyaj malzemelerim avondu o dönemlerde parfümüm bile 😄

X